NOVO NOVO NOVO

  • Začetnik teme krokodilche
  • Datum pokretanja
K

krokodilche

Gost
skinuo sam nove flash, dreamweaver i fireworks MX 2004...flash je npr. mnogo napredniji, moze gomila stvari da se uradi i preporucujem ga svakome ko se i ranije bavio flash animacijama, dreamw. je zadrzao skoro istu organizaciju, a fireworks jos isprobavam.

pogledajte usput sajt, stara verzija, hvala za komentare i primedbe

www.lukakrivokuca.cjb.net
 
krokodilche:
skinuo sam nove flash, dreamweaver i fireworks MX 2004...flash je npr. mnogo napredniji, moze gomila stvari da se uradi i preporucujem ga svakome ko se i ranije bavio flash animacijama, dreamw. je zadrzao skoro istu organizaciju, a fireworks jos isprobavam.

pogledajte usput sajt, stara verzija, hvala za komentare i primedbe

www.lukakrivokuca.cjb.net

Moj topli predlog je da skinete trial verziju,
shvatite da nije vredno prelaska na istu i lepo se vratite starom dobrom Flash MX.

1. Najvise sto me je pogodilo jeste da je izbacen NORMAL MODE u ActionScript prozoru

2. Nema vise object history primer. Imam button i odradim nesto u njemu, vratim se na glavnu scenu odradim tamo nesto, onda se vratim u moj button i kada radim UNDO, on mi vraca korake koje sam imao samo u dugmetu (tako radi Flash MX), e pa to vise nema u MX 2004.

3. CTRL+ALT+S scale skracenica veoma korisna, NEMA NI TO
...

I tako dalje, u svakom slucaju, izbacene su korisne stvaro koje mnogo znace, al zato su dodate debilnosti poput BEHAVIOR PANELA, koji bi kao trebao da zameni NORMAL MODE, ali to nema veze s' vezom, dodati su TIME LINE EFEKTI koje samo pocetnici mogu da koriste i koji pomalo ukazuju na to da je dev. team pokazao dobar smisao za humor :?: :!: :?: :!: I naravno ako ste programer, uzivacete jer nova verzija Flash-a kao da je poboljsana samo za programming...

Ma ima tu jos dosta toga da se kaze, u svakom slucaju, ako Flash ne koristite za razvoj nekih teskih web aplikacija, bez' te od ovog ko djavo od krsta :)
 

Back
Top