NOVO NOVO NOVO
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: NOVO NOVO NOVO

krokodilche
    Guest

Podrazumevano NOVO NOVO NOVO

skinuo sam nove flash, dreamweaver i fireworks MX 2004...flash je npr. mnogo napredniji, moze gomila stvari da se uradi i preporucujem ga svakome ko se i ranije bavio flash animacijama, dreamw. je zadrzao skoro istu organizaciju, a fireworks jos isprobavam.

pogledajte usput sajt, stara verzija, hvala za komentare i primedbe

www.lukakrivokuca.cjb.net

Registrovan korisnik
    Učlanjen
    23.03.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: NOVO NOVO NOVO

Citat Original postavio krokodilche
    skinuo sam nove flash, dreamweaver i fireworks MX 2004...flash je npr. mnogo napredniji, moze gomila stvari da se uradi i preporucujem ga svakome ko se i ranije bavio flash animacijama, dreamw. je zadrzao skoro istu organizaciju, a fireworks jos isprobavam.

pogledajte usput sajt, stara verzija, hvala za komentare i primedbe

www.lukakrivokuca.cjb.net
    Moj topli predlog je da skinete trial verziju,
    shvatite da nije vredno prelaska na istu i lepo se vratite starom dobrom Flash MX.

1. Najvise sto me je pogodilo jeste da je izbacen NORMAL MODE u ActionScript prozoru

2. Nema vise object history primer. Imam button i odradim nesto u njemu, vratim se na glavnu scenu odradim tamo nesto, onda se vratim u moj button i kada radim UNDO, on mi vraca korake koje sam imao samo u dugmetu (tako radi Flash MX), e pa to vise nema u MX 2004.

3. CTRL+ALT+S scale skracenica veoma korisna, NEMA NI TO
    ...

I tako dalje, u svakom slucaju, izbacene su korisne stvaro koje mnogo znace, al zato su dodate debilnosti poput BEHAVIOR PANELA, koji bi kao trebao da zameni NORMAL MODE, ali to nema veze s' vezom, dodati su TIME LINE EFEKTI koje samo pocetnici mogu da koriste i koji pomalo ukazuju na to da je dev. team pokazao dobar smisao za humor I naravno ako ste programer, uzivacete jer nova verzija Flash-a kao da je poboljsana samo za programming...

Ma ima tu jos dosta toga da se kaze, u svakom slucaju, ako Flash ne koristite za razvoj nekih teskih web aplikacija, bez' te od ovog ko djavo od krsta

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Kao sto vec negde navedoh...

http://www.svachon.com/articles/?ref=2003_09_12

Sve sto Stiv i ja imamo da kazemo o istom (pri tom testirali smo i mnogobrojne beta verzije)...

Nema NICEGA novog... unapredjenja su 0.5% u odnosu na prethodnu verziju, a to sigurno nije vredno $300!

Poz.

Početnik
    Učlanjen
    18.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Tumb down

Kao sto ico kaze ne vrjedi.MX je sasvim dobar i ne treba ga mjenjati.

Slične teme

1. NOVO NOVO NOVO !!!! Ludi Ritam Bend
    Autor Ludi Ritam Bend u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.01.2008., 20:27
  2. Sada i za vas CD-Pravoslavlje NOVO NOVO NOVO !!!
    Autor igrutinovic u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.12.2004., 23:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •