STA MLADICI VOLE KOD DEVOJAKA?

Kod vecine muskaraca, prvo je pitanje izgleda, u tome nema poricanja, i uvek ce tako biti. Ali naravno, iako vecina nece nikad priznati, jako je i vazno kakva je osoba. Ako je devojka sponzorusa, najverovatnije je da ce uraditi sa njom sta god im treba i onda je ispaliti. Ali ako je devojka interesantna i inteligenta osoba, i ako muskarac oseti da je ta devojka na istoj talasnoj duzini, onda izgled i nije toliko vazan koliko se u pocetku misli. A sa drugima se ni ne vredi petljati...
 
ja mislim de je u pocetku vazan izgled jer ja nikada se ne bi skontao sa djevojkom ako mi nije privlacna a isto tako ne bih ostao sa njom ako smatram da nije bas inteligentna!!!!!!!!
tako da zakljucim sve je vazno
poz. iz banjaluke
 
Lea:
Da li je mladicima bitnije kako devojka izgleda ili kakva je iznutra?Zasto se zaljubljuju u nju? Zbog plave kose, napucenih usana, dugih noktiju...Ili je ipak vaznije ono iznutra?
U pocetku , ali samo u pocetku je bitan fiz. izgled , koji po meni nije presudan , ono sto je bitno nije cak ni to sto ti kazes "iznutra" nego neka hemija ili sarm koja osoba ima ili nema .
kada nekoga gledate duze vreme sigurno pored nekih fizickih primeticete i to kako se lepo smeje ili kako hoda ili ako sedi u drustvu koliko ima stila ili ne....za pocetak toliko
pozdrav svima
 
Tako je Lisce.

Izgled je samo ljustura koja skrece paznju okoline sad bila ona lepa ili ne, manje vazno.

Znam milion ljudi koji i ne mogu da se pohvale izgledom ali ljudi ih obozavaju, znaci i kad se zaljubljujes u nekoga , moras sigurno pre toga i izmeniti po koju rec sa njim/njom pa tek onda otkrivas kakav je . Zato i ne verujem da neko moze da se zaljubi u nekoga a da sa tim nekim rec jednu nije prozborio. Mislim , to je slika bez tona.:))
Razmisli , kad nekog volis , i zaboravis na njegov izgled, ono sto te privlaci je kako se taj neko smeje, neki pokret i brdo drugih stvari.

Uf danas sam se nesto raspisala :))))
 
vila_raviojla:
Tako je Lisce.

Izgled je samo ljustura koja skrece paznju okoline sad bila ona lepa ili ne, manje vazno.

Znam milion ljudi koji i ne mogu da se pohvale izgledom ali ljudi ih obozavaju, znaci i kad se zaljubljujes u nekoga , moras sigurno pre toga i izmeniti po koju rec sa njim/njom pa tek onda otkrivas kakav je . Zato i ne verujem da neko moze da se zaljubi u nekoga a da sa tim nekim rec jednu nije prozborio. Mislim , to je slika bez tona.:))
Razmisli , kad nekog volis , i zaboravis na njegov izgled, ono sto te privlaci je kako se taj neko smeje, neki pokret i brdo drugih stvari.

Uf danas sam se nesto raspisala :))))

Vilo ja sam se prijatno iznenadio :) koliko tekstaaaaa
 
Stari Lisac:
vila_raviojla:
Tako je Lisce.

Izgled je samo ljustura koja skrece paznju okoline sad bila ona lepa ili ne, manje vazno.

Znam milion ljudi koji i ne mogu da se pohvale izgledom ali ljudi ih obozavaju, znaci i kad se zaljubljujes u nekoga , moras sigurno pre toga i izmeniti po koju rec sa njim/njom pa tek onda otkrivas kakav je . Zato i ne verujem da neko moze da se zaljubi u nekoga a da sa tim nekim rec jednu nije prozborio. Mislim , to je slika bez tona.:))
Razmisli , kad nekog volis , i zaboravis na njegov izgled, ono sto te privlaci je kako se taj neko smeje, neki pokret i brdo drugih stvari.

Uf danas sam se nesto raspisala :))))

Vilo ja sam se prijatno iznenadio :) koliko tekstaaaaa



Danas imam inspiraciju :))))))))
 
vila_raviojla:
Tako je Lisce.

Izgled je samo ljustura koja skrece paznju okoline sad bila ona lepa ili ne, manje vazno.

Znam milion ljudi koji i ne mogu da se pohvale izgledom ali ljudi ih obozavaju, znaci i kad se zaljubljujes u nekoga , moras sigurno pre toga i izmeniti po koju rec sa njim/njom pa tek onda otkrivas kakav je . Zato i ne verujem da neko moze da se zaljubi u nekoga a da sa tim nekim rec jednu nije prozborio. Mislim , to je slika bez tona.:))
Razmisli , kad nekog volis , i zaboravis na njegov izgled, ono sto te privlaci je kako se taj neko smeje, neki pokret i brdo drugih stvari.

Uf danas sam se nesto raspisala :))))



moguce je zaljubiti se u nekoga, a da ne progovoris ni jednu rec. To se dragi moji zove ljubav na prvi pogled :))

Sada da li ce ta zaljubljenost preci u ljubav, ostati zaljubljenost, ili jednostavno nestati posle prvih reci...to je vec druga prica
 
Anonymous:
vila_raviojla:
Tako je Lisce.

Izgled je samo ljustura koja skrece paznju okoline sad bila ona lepa ili ne, manje vazno.

Znam milion ljudi koji i ne mogu da se pohvale izgledom ali ljudi ih obozavaju, znaci i kad se zaljubljujes u nekoga , moras sigurno pre toga i izmeniti po koju rec sa njim/njom pa tek onda otkrivas kakav je . Zato i ne verujem da neko moze da se zaljubi u nekoga a da sa tim nekim rec jednu nije prozborio. Mislim , to je slika bez tona.:))
Razmisli , kad nekog volis , i zaboravis na njegov izgled, ono sto te privlaci je kako se taj neko smeje, neki pokret i brdo drugih stvari.

Uf danas sam se nesto raspisala :))))



moguce je zaljubiti se u nekoga, a da ne progovoris ni jednu rec. To se dragi moji zove ljubav na prvi pogled :))

Sada da li ce ta zaljubljenost preci u ljubav, ostati zaljubljenost, ili jednostavno nestati posle prvih reci...to je vec druga prica



Pa to onda nije ljubav na prvi pogled nego zaljubljenost na prvi pogled.:)))))
Isto tako nemoguce kao i ono prvo, slika bez tona.:))
 
Lea:
Da li je mladicima bitnije kako devojka izgleda ili kakva je iznutra?Zasto se zaljubljuju u nju? Zbog plave kose, napucenih usana, dugih noktiju...Ili je ipak vaznije ono iznutra?

Zasto se "on" zaljubi u "nju"?
Mislim, kad mu se to desi, da mu nije vise bitno zbog cega je to tako.Bitnije je, ono sto ga je dovelo u takvo stanje, a to se desilo nesto ranije.
Zavisno od starosne dobi,mladici imaju razlicite kriterijume,koji variraju od slucaja do slucaja.
Nekad to ide od sasvim nebitnih detalja pa do temeljnih karakternih osobina.Nemoze se, mislim,generalizovati neki odgovor na ovo.Cemu na kraju ovakva pitanja..nije vam dovoljno sto je neko zaljubljen u vas?
 
Ivanica:
vila_raviojla:
Pa to onda nije ljubav na prvi pogled nego zaljubljenost na prvi pogled.:)))))
Isto tako nemoguce kao i ono prvo, slika bez tona.:))

To znači da neme devojke nemaju nikakve šanse kod muškaraca? Čudno... uvek sam mislila da im smeta što devojke navodno previše pričaju. ;)))

Daj Ivanice nemoj biti bukvalista. Uostalom i nemi nekako komuniciraju sa okolinom. Ono sto sam vec gore rekla izgled samo privlaci paznju a to slika bez tona se odnosi na lep fizicki izgled i prazan mozak :)
Mora da postoji jos nesto osim izgleda da bi se covek zaljubio u nekoga , neki to zovu hemija ili sta vec. Mislim, da li mozes da se zaljubis u neciju sliku na posteru npr?
 
uffff...mene ovo malo cak i zanima ,pa bi htela da cujem jos primera ,a ne da obradjujemo samo jedan - dva .sta kazete? bilo bi interesantno da recimo ,svako navede prvih pet neophodnih elemenata da bi mu se svidela neka devojka ;ko voli da pise moze i da obrazlozi jel...zanima me kako muske preferencije mutiraju shodno vremenu u kome zivimo ?
...pazljivo vas slusam...
 
Lea:
Da li je mladicima bitnije kako devojka izgleda ili kakva je iznutra?Zasto se zaljubljuju u nju? Zbog plave kose, napucenih usana, dugih noktiju...Ili je ipak vaznije ono iznutra?
Trebalo bi da unutrsnja lepota bude na prvom mestu.Medjutim zbog toga sto zivimo u ovom idiotskom svetu, gde nekolicina debila punih silikona i dzepova para, postavlja uslove muskarci su na neki nacin prinudjeni da se obaziru prvo na izgled, a onda na intelekt.
 
Nije vazno dal je crna plava ili ima muza, samo da nam u zivotu slatku ljubav pruza
Stari Lisac:
Lea:
Da li je mladicima bitnije kako devojka izgleda ili kakva je iznutra?Zasto se zaljubljuju u nju? Zbog plave kose, napucenih usana, dugih noktiju...Ili je ipak vaznije ono iznutra?
U pocetku , ali samo u pocetku je bitan fiz. izgled , koji po meni nije presudan , ono sto je bitno nije cak ni to sto ti kazes "iznutra" nego neka hemija ili sarm koja osoba ima ili nema .
kada nekoga gledate duze vreme sigurno pored nekih fizickih primeticete i to kako se lepo smeje ili kako hoda ili ako sedi u drustvu koliko ima stila ili ne....za pocetak toliko
pozdrav svima
:)
 
Код девојке се прво дефинитивно примете очи, и уопште лице. Тек после се поглед може спустити доле.
Заправо, девојка се не треба проценјивати по изгледу.
Ту особу треба добро знати да би схватили каква је у души. :o
 

Back
Top