DA ILI NE?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: DA ILI NE?

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DA ILI NE?

sta mislite o svoj euforiji oko ulaska u ligu sampiona?ja mislim da je to glupost.kada je partizan usao u ligu bilo je prici katastrofa.i sta onda dva boda ili vec koliko.i to je uspeh.ukrajina ima dva prestavnika u ligi,a sta su oni u poredjenju na nas,nista.a kada je nas klub usao(svaka cast) mi ih dizemo u nebesa.najveci nas problem je u tome sto se mi zadovoljavamo trenutnim rezultatom.e usli smo u ligu i to je uspeh....ako izbubimo nije sramota,posto smo mi debitanti....sramota je.ja sam zvezdas ali zaista postujem sta je partizan uradio u proteklih par godina u evropi...oni su sada mnogo organizovaniji klub nego zvezda.ma sta li i ja s.....

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: DA ILI NE?

Citat Original postavio worp
    ja sam zvezdas ali zaista postujem sta je partizan uradio u proteklih par godina u evropi...oni su sada mnogo organizovaniji klub nego zvezda.
    E sad cuti i nek te bude sramota sto si ovo rekao, uostalom na greskama se uci [/u][/i]

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sto da cutim.svako ima pravo na svoje misljenje.a zar nije sada organizovaniji od zvezde?ja volim zvezdu ali mi bre jos zivimo od 91.to je greska.e znas ti bre kada je bila 91.i sta smo uradili u poslednjih 14 god.nista.z..... ti bre duple krune i prvenstvo.izdajem ti ja to prvenstvo kada ga neki seoski klubovi igraju.evropa donosi pare,publiku,sponzore ma sve.

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

Sta pricas bre ti, sta kao navijam za zvezdu a cenim i postujem uspehe partizana, pa da li si ti normalan. Strasno me zabole za njihove "uspehe", a inace koje to uspehe? Usli su u LS i ispusili najstrasnije, a i usli su tako sto ih je usralo i to zestoko. Prvo su u zrebu dobili njukasl, a onda se jos potrefi da je to verovatno bio najcrnji period njukasla u zadnjih xy godina, a ni sve to im nije bilo dovoljno nego je moralo uzasno da ih ukenja da prodju, ma daj bre. Spominjes 91. da mi jos uvek zivimo od secanja na nju, pa delimicno tacno. Naravno da se svako rado seca i ponosi 91. ali imali smo mi kolko tolko uspesnih utakmica i u evropi, samo nismo imali srece u par navrata i to je to. Seti se prvo Barse, mi solidan tim imali, al nismo imali srece i izvucemo bas barsu koja je tad imala verovatno i jaci tim nego sada. Pa onda seti se Selte (koju je neko od glavonja u upravi prodao 100%). Pa seti se baksuza protiv dinama sa dve neresene utakmice i ispadanja, pa onda gluposti sa rozenburgom i ponovo nismo imali srece itd. itd. Doduse mora se priznati da je Zvezda ove sezone pala nize nego ikada do sada, ali bice bolje nadajmo se. Ako cemo raspravljati o zvezdi onda nikako ne treba spominjati partizan, jel oni s nama nikakve veze nemaju niti su imali niti ce imati. Uostalom koga bre oni zanimaju, neka ih nek se ubudjave na onom njihovom ruznom stadionu nek su srecni sto su uzeli titulu u sezoni u kojoj su kupili 80% utakmica, neka umru zajedno sa lopovima iz uprave ...

Da se vratim na tvoju temu, da li treba dizati u nebesa sramocenje u LS, ne treba. Onaj ko se time ponosi treba dobro da preispita svoj vrednosni sistem.

Početnik
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

potpuno te razumem.i slazem se sa tobom.ali me brate nervira cela situacija u zvezdi.naravno da je 91 nesto posebno,ali ne treba stalno misliti o njoj.bilo pa proslo.od proslosti se bre ne zivi.ti nazovi lideri treba bre da naprave neki plan da vrate zvezdu tamo gde joj je mesto.ja trenutno zivim u svedskoj.pratim njihove tekme i sve to.mi smo bre za njih carevi.mi da imamo uslove kao oni bili bi bre najaca fudbalska nacija na planeti u svakom pogledu.ali kod njih nema namestanja,nema lazi,nema prevare.a ovi nasi bre se prodaju za saku para.i sve dok je tako,ja ti garantujem da nece biti uspeha.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •