B92 antisrpska TV
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: B92 antisrpska TV

Aktivan član borisbg (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano B92 antisrpska TV

Ja stvarno nezanm sta se desilo sa B92, verovatno su negde pogrsili, pa su im donatori zavrnuli slavinu i sad pokusavju na sve moguce nacine da povrate naklonost istih. Neverujem ni sam u ovo ali zaista nemam reci na njihovu politiku, sve sto je Srpsko a nije iz DS mora biti unisteno, svaki Srbin koji je bio na ratistu je zlocinac, nepotrbno dokazivati, bitno samo da je Srbin.
    Sto se tice komentara na njihovom sajtu, ako pljujete po Srbima objabice vas komentar, a ako bar malo pokusate da budete neutralni, nece vam objaviti komentar.
    Poruka za B92, ja se ne stidim sto sam Srbin.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tipkaros
    Ovaj film sam napravio pod uticajem onoga sto sam upravo video na homepage televizije B92 (www.b92.net). Pogledajte dole onu reklamu sa Nikolom Teslom i shvaticete... b92 je poceo da se spusta sve nize i nize, ali sada su dotakli dno.

ISKRENO ZELIM BRZU I BOLNU PROPAST TELEVIZIJI B92!

a sad, film:

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=2446771

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Ovo sa Teslom... :shock: kakvi majmuni

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Nije mi jasno otkud toliko primedbi na B92. Bas su ok televizija, ali mi smeta sto voditelji izigravaju neke urbane face.

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

pa pogledaj reklamu o kojoj je riječ...

Zainteresovan član cumulonimbus (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

B92 nije antisprska televizija. Antisrpsko delovanje imaju svi oni koji su nas uvukli u lude devedesete. Ako su Nemci mogli da sagledaju svoje zlocine posle '45 mozemo i mi.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

b92 je trenutno najbolja televizija,i muka mi je vise od antisrpskih-ustasko-jevrejskih prica,grafita i slicno...
    ko ne voli b92 neka gleda palmu ili pink,to ce mu biti mnogo bolje...oni pustaju "veselu" muziku,"lepe i poucne" serije i emisije...i nisu antisrpski!
    toliko...

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

nije mi jasno...
    meni je B92 najbolja TV, a takodje se ne stidim sto sam Srbin...
    mora da nesto nije u redu samnom...

jedino mi smeta, sto kaze Dare, kad' izigravaju urbane face...al' kad pocne GO PLAY, ja lepo daljinski u ruke...
    pritiskom dugmeta resavam sve probleme

Aktivan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Nexus 6
    nije mi jasno...
    meni je B92 najbolja TV, a takodje se ne stidim sto sam Srbin...
    mora da nesto nije u redu samnom...

jedino mi smeta, sto kaze Dare, kad' izigravaju urbane face...al' kad pocne GO PLAY, ja lepo daljinski u ruke...
    pritiskom dugmeta resavam sve probleme
    TO, koome !!! 8)

Veoma poznat Miki 13991 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    161

Podrazumevano

Niko ne kaže da emisije o životinjama i razne serije loši,loše su vesti gde ljude,svojim poganim jezikom,teraju da se stide ONOGA ŠTO JESU!!!A po onome što vidim na forumu izgleda da su uspeli u tome.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ja na B92 uglavnom gledam serije i emisije o zivotinjama. Vesti me bas i ne zanimaju toliko, tako da ih ne gledam.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Banshee
    b92 je trenutno najbolja televizija,i muka mi je vise od antisrpskih-ustasko-jevrejskih prica,grafita i slicno...
    ko ne voli b92 neka gleda palmu ili pink,to ce mu biti mnogo bolje...oni pustaju "veselu" muziku,"lepe i poucne" serije i emisije...i nisu antisrpski!
    toliko...
    Dovoljno je videti kakve oni goste dovode u emisije, kakve su im teme za ozbiljne razgovore, Olju Beckovic koja bi zivot dala za DS. Oni su strana placenicka televizija koja ce sve da uradi za pare i da pljuije svoj narod koliko im kazu da treba. Posto rade i zaradjuju u ovoj zemlji a ne nekoj drugoj i "civilizovanijoj" ne bi trebalo dozvoliti da direktno rade protiv nje jer je opste poznato da su mediji vrlo mocno i opasno sredstvo. B92 treba zabraniti i kazniti. Inace serije su ok, ali kakve to veze ima...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

ovaj...da...
    b92 ne radi protiv naroda,a to sto mozda iznose neke cinjenice koje drugi zele da prikriju to je druga stvar i samo je pitanje koliko neko moze da podnese istinu koja mu bas i ne prija.

Elita PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Alo radikali,u redu je imati svoje misljenje ali vi bas preteraste.Pa ako vam se ne svidja B92,TV kuca koja je(bar po meni)trenutno najbolja u zemlji,onda lepo gledajte GRAND PRODUCTION - ZA BOLJE I NISTE

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Vi iz krajnosti u krajnost: ili b92 ili grand
    a shta fali rts-u ?
    Sve shto je choveku koji radi i nema volje ni vremena da prati ko koga shpijunira i da li je Siki izdala novi CD potrebno je recimo dnevnik u 19:30 na RTS-u (i to najvishe zbog vremenske prognoze) + Vesti na nekoj lokalnoj tv stanici(da se zna kad nece biti vode ili kad je neka ulica zatvorena zbog radova) i to je to.
    Koga josh briga shto je Brankica Stankovic "nasela" ekipi rikosheta... Puca mi i za jedne i za druge.
    Mada se primecuje da B92 zivi od skandala do skandala. A pink zaradjuje na zemljoradnicima koji bi i 2 rasne krave prodali da bi snimili CD ili se samo i pojavili na TV-u.Shta ce biti sa tom tevelizijom ops: kad sudjenje zavrshi i skandali prestanu?

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

@loop: hvala sto si paste-ovao moj post, bas me mrzi da pisem sve sto mislim o ovoj televiziji, sve je onde sadrzano...

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio cumulonimbus
    B92 nije antisprska televizija. Antisrpsko delovanje imaju svi oni koji su nas uvukli u lude devedesete. Ako su Nemci mogli da sagledaju svoje zlocine posle '45 mozemo i mi.
    To za '45 mora da si cuo u razgovoru izmedju Bogoljuba i onog hrvatskon novinara. Sta su Nemci kolektivno radili '45 i ovo sto se poslednjih godina desavalo na nasim prostorima ne moze da se poredi na taj nacin, nije valjda da mislis da smo mi sprovodili politiku kao nacisticka nemacka sa zeljom da unistimo sve nesrpsko i da se prosirimo u nedogled?! Volela bih da vidim hoce li ostale zemlje u regionu pustati slicne filmove a sigurno da ih imaju... Kad svako bude ovako otvoren za saradnju samo neka se pusta, onda cemo svi lepo moci da se suocimo sa svojim zlocinima

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tipkaros
    @loop: hvala sto si paste-ovao moj post, bas me mrzi da pisem sve sto mislim o ovoj televiziji, sve je onde sadrzano...
    to je ujedno bilo i moje misljenje

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio NSgirl
    Citat Original postavio Banshee
    toliko...
    Dovoljno je videti kakve oni goste dovode u emisije, kakve su im teme za ozbiljne razgovore, Olju Beckovic koja bi zivot dala za DS. Oni su strana placenicka televizija koja ce sve da uradi za pare i da pljuije svoj narod koliko im kazu da treba. Posto rade i zaradjuju u ovoj zemlji a ne nekoj drugoj i "civilizovanijoj" ne bi trebalo dozvoliti da direktno rade protiv nje jer je opste poznato da su mediji vrlo mocno i opasno sredstvo. B92 treba zabraniti i kazniti. Inace serije su ok, ali kakve to veze ima...
    fala Bogu pa ti lepo zivis u Novome Sadu... imas "TV Most", pa udri po anti-srbima, stranim placenicima i domacim izdajnicima...

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    201

Podrazumevano

Ono sto meni smeta kod B 92 je sledece mada te informacije ne moraju biti tacne:
    1. sto ih finansira Soros koji vazi sa izrazitog Srbofoba
    2. sto njihov sef Veran MAtic koliko sam cuo ima samo osnovnu skolu, i u inostranstvu prica protiv Srba

ispravite me ako podaci nisu tacni

zanimljivo je da sam na forumu B 92 postavio tekst u kome se navode neke njegove antisrpske izjave u SAD i kad sam prvi put postavio izbrisali su, a drugi put su i mene izbacili sa foruma tako da ne mogu opet da se registrujem.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa sta li si ocekivao, da ce dozvoliti raspravu o tome :shock:

Zainteresovan član cumulonimbus (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio NSgirl
    Citat Original postavio cumulonimbus
    To za '45 mora da si cuo u razgovoru izmedju Bogoljuba i onog hrvatskon novinara. Sta su Nemci kolektivno radili '45 i ovo sto se poslednjih godina desavalo na nasim prostorima ne moze da se poredi na taj nacin, nije valjda da mislis da smo mi sprovodili politiku kao nacisticka nemacka sa zeljom da unistimo sve nesrpsko i da se prosirimo u nedogled?! Volela bih da vidim hoce li ostale zemlje u regionu pustati slicne filmove a sigurno da ih imaju... Kad svako bude ovako otvoren za saradnju samo neka se pusta, onda cemo svi lepo moci da se suocimo sa svojim zlocinima

Haha. Pa ja znam istoriju mnogo bolje nego sto mislis; ne treba meni neka emisija da bih tako mislio. Prvo, onaj nacista iz Haga (Hag-"glavni grad Velike Srbije") je sve poceo, dok su drugi to iskotistili da nas pociste sa nekih prostora. Drugo, svi ti "Veliki Srbi" (verovatno je visina u pitanju) su hteli da uzmu dobar deo druge zemlje (gde su Srbi ziveli u vecini), a gde Srbija nikad nije imala svoju drzavnost; dok sa druge strane ne daju npr. Kosovu da se pripoji Albaniji gde je 90% Albanaca. Drugim recima, hocu tudje, a ne dam svoje. Trece, predlazem svim "Velikim Srbima" da se lepo uclane u DB i pocnu likvidacije Srba koji drukcije misle, barem to nece biti prvi put(Curuvija, Stambolic, Djindjic...).

Aktivan član borisbg (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Prvo da kazem da nisam radikal i da sam ucestvovao nas svim protestima opozicije, ali ali necu da pusim ku rac muslimanima i hrvatima a ni mrtvom Djindjicu kao sto to radi Olja Beckovic.
    TV B92 je promasila godinu postojanja, njima bi vise odgovarala 45 pa da Srbima pripisu sve zlocine koji su se desili u II svetskom ratu.
    Kako vas nije sramota da uperedjujete Srbe i Fasiste, pa jel cuo neko da je izvrsen genocid ili mucenje nad Nemcima?
    A sto se tice sajta b92 tamo vlada jednoumlje ili pljuj po Srbiji ili ce ti post biti obrisan, kako se istorija ponavlja, ali opet to rade Srbi kao i 45, sami sebe smo ubijali zbog drugacijih stavova dok su ustase bile pomilovane.
    Mozda je Pink radikalska TV ali B92 definitivno radi po komunistickim metodama.

Slične teme

1. Paklena antisrpska zavera Trilateralne komisije...
    Autor ti si kriva zbog mog piva u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.03.2009., 14:53
  2. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 05.02.2009., 23:48
  3. Antisrpska porpaganda u Nemackoj sutra na televizoru
    Autor Sumadija.4.Ever u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 10.04.2007., 22:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor