"Glasanje"

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
Bilo bi interesantno i zanimljivo videti za koga bi forumasi na ovom forumu glasali.
Ovo sam vidjao na drugim forumima, ali ovaj forum na krstarici nema opciju za glasanje, pa nam ne preostaje nista drugo nego "rucno" da glasamo, tj. svako da napise za koga bi glasao sada na parlamentarnim izborima, a moze i komentar u jednoj do dve recenice, zapravo nek napise ko sta hoce ali da ovo ne bude jos jedno u nizu prepucavanja oko politickih opcija i stranaka.Ako glasanje zazivi, izbrojacemo glasove i saljemo u CESID :)

Sto se mene tice, trenutno u Srbiji nema ni jedne politicke opcije, tj. stranke koja zadovoljava moje kriterijume :D, ali da ne idem sad nasiroko oko toga....nije to toliko ni bitno za temu...

Ja bih glasao za DSS

Da cujem vas.Izvolite!
 
nizakoga, kao i uvek. 8)
te politichke stranke nemaju veze sa zhivotom.
promene su u glavama ljudi, a ne u strankama, vecj posle prve godine moje mogucjnosti glasanja sam to skontao i prestao da glasam.
 
Pa sto ne "glasate" bre ljudi :roll:
Samo su se Nexus i Keeper javili :!:
Ja sam Nexuse mislio da si ti za cedinu frakciju i da bi za njih glasao :shock: , ali ok, bolji ti je izbor :wink:

Hm...eto, posle se pitaju zasto je onako mala izlaznost na izborima :D


p.s.jbg veksla ova tema ne vazi za tebe, ali slobodno reci dal bi glasao za Sanaderovu ili Racanovu stranku :lol:
 
Otačastveni pokret Obraz?
Klasik fašističke organizacije, model...
oustalom po njima neprijatelji SrBske Srbije su jedno najmanje 85% do 98% Srba ( kako ono beše neprijatelji su jevreji, ustaše, poturice, šiptari, komunisti, ateisti, anarhisti, demokrate, socijalisti, socijaldemokrtate, umereni nacionalisti, perverznjaci, homići, neratoborni, drogoši, sektaši itditd) :D :D :D :wink:
 
urospo:
Pa sto ne "glasate" bre ljudi :roll:
Samo su se Nexus i Keeper javili :!:
Ja sam Nexuse mislio da si ti za cedinu frakciju i da bi za njih glasao :shock: , ali ok, bolji ti je izbor :wink:

Hm...eto, posle se pitaju zasto je onako mala izlaznost na izborima :D


p.s.jbg veksla ova tema ne vazi za tebe, ali slobodno reci dal bi glasao za Sanaderovu ili Racanovu stranku :lol:
o decak de si bre kao prvo glasanje je stvar srbijanaca i ja to sa zadovoljstvom prepustam njima
e odmah da ti kazem tamo gde ti zivis bespredmetno je da glasas za nekoga u srbiji kakove ti veze imas sa srbijom kada ovde ne zivis
e drugo glasanje je neregularno jer nemas posmatrace oebsa i cesida
moras imati te mlatimudane angazovane jer bez njih srbijanci nece znati da ture listic bre u kutiju
i konacno ti nisi bre demokrata ti bre trazis javno da se glasa ta ajde molim te srbija je ozbiljna uredjena demokratska zemlja i sad ti trazis javno ajde begaj pa nismo na centralnom komitetu
e i sta ono jos e da pozdrav u ustasetina sanadera i racana ako su ti interesantni vodi ih kuci ***** jedan
 
Eventualno za DS.Inace clan stranke od 1996,aktivan do 2000 godine.Malo sam stao po strani desavaju se cudna previranja u DS-u.Ali imaju najbolji program.Samo malo tog kukolja da se izbaci iz stranke i glasacu za njih
 
AleksV:
Otačastveni pokret Obraz?
Klasik fašističke organizacije, model...
oustalom po njima neprijatelji SrBske Srbije su jedno najmanje 85% do 98% Srba ( kako ono beše neprijatelji su jevreji, ustaše, poturice, šiptari, komunisti, ateisti, anarhisti, demokrate, socijalisti, socijaldemokrtate, umereni nacionalisti, perverznjaci, homići, neratoborni, drogoši, sektaši itditd) :D :D :D :wink:

Нелажи, ја сам у Образу , а имам пријатеља Јевреја.
А непријатељи су сви који су против Србске државе. Били они Муслимани, Хрвати, Албанци или Срби.
А Јевреје лично поштујем и ценим, боре се против Латина и Муслимана као и ми, а заједно смо страдавали по Фашистичким логорима. А нацисте мрзим чак вишее од Јеретика.
 

Back
Top