Napad za svetsko prvenstvo

Mislim da Savo ni u ludilu ne bi trebao da igra, ali slazem se za Ljuboju, takodje Vucinic je obavezan. Da se ja pitam ne bih menjao sastav tima od onog sto je igrao protiv Belgije, jedino bi mozda Markovica ubacio, jedino sto bi promenio jeste startnih jedanaest.
 
Jelena S ! ! !:
Kako moze da ti se dopada tim koji nezna da da gol.A ne znam zasto ste svi protiv Save kad on uvek za reprezentaciju odigra odlicno i on zna da motivise ekipu.

Savo za reprezentaciju uvek odigra odlicno ?! A kada je to bilo, ako ne racunamo ono evropsko kada ga je sralo ko foku.

Moze da mi se dopada tim, zbog toga sto sam i naveo da samo treba vucinica ubaciti i stvar ce biti resena, mozda zigica da odigra zadnjih 20-25 minuta i to je to. Sve ostalo funkcionise sasvim solidno. Mislim budimo realni, mi bolje igrace nemamo, Savino vreme je proslo, ako ga je uopste nekada i bilo.
 
Sava je vazan jer zna da stane na loptu,zna da da dobar pas,jak je,iskusan i ima veliki uticaj u ekipi.

Sad,Vucinica je krenulo u Italiji ali reprezentacija je nesto drugo(pogledajte kezmana kad je igrao za psv),mozda bi ga trebalo jos malo probati.Jestrovic je ocajan,kezman jako slab sto se golova tice,ali jako borben,ljuboja nije los...

Recimo da je Sava ipak potreban,Jestrovic ne, i sad ova trojica mogu da se menjaju.Ne kazem da je Sava nezamenjiv,ali bi trebao da pocne utakmicu.
Vazan je za ovu ekipu.
mozda bi ljuboja i vucinic trebali da imaju prednost u odnosu na kezmana jer je ovaj imao svoju priliku u reprezentaciji,ali ne treba ga otpisati.
 
Jelena S ! ! !:
Kako moze da ti se dopada tim koji nezna da da gol.A ne znam zasto ste svi protiv Save kad on uvek za reprezentaciju odigra odlicno i on zna da motivise ekipu.

Pile, sto se Save tice nemam nista protiv da zaigra upravo zbog iskustva koje ima i zbog toga sto ga spanci "znaju". (Preskacem litvance jer sam ubedjen da cemo ih dobiti SA bilo kojom postavom!). Ali, problem je u tome sto (Savo) nije imao sezonu za pohvalu, sto mu koliko znam istice ugovor i za sada nema svoj klub (ili ima???). Dobar bi mogao biti jedino da odvlaci paznju spancima koji mu ne bi dali da igra. U tom slucaju mora da se nadje neko ko ce da da taj gol (Zigic, Jestrovic, Vucinic,...)! Sa Kezmanom je SKORO ista prica. Coveku malo treba da u vaznoj utakmici zaradi zute kartone :evil: ali je jako upotrebljiv, u "Savinom smislu"... Problem je taj sto su sada svi napadaci zeljni dokazivanja i mozda ce svako poput Jestrovica i Ljuboje (protiv Belgije) da sagori u zelji da da gol i time sigurno obezbedi svoje mesto u reprezentaciji i da sebi poene za prelazne rokove. Mozes samo da zamislis kako ce im se rastelovati noge na Marakani!
Zaista ocekujem da ce Petkovic u pravom trenutku formirati napad koji treba! Protiv Belgije se toga nije setio :evil:
No, verujem u "plave" i agresivnom igrom mozemo pregaziti sve u nasoj grupi. Ipak smo najkvalitetnija reprezentacija u njoj. Spance (tj. Katalonce, Baskijce i Andaluzane) koliko vidim ne interesuje fudbal pod drzavnom zastavom a Litvanci - ma daj... :roll:
IDEMO DALJE!
 
SAMO SAVO I KEZMAN ,ONI SU NAJISKUSKNIJI I TREBALO BI DA CINE NAS NAPAD ,TO NE ZNACI DA NEMAMO DRUGE STRELCE NAPROTIV SVI SU SJAJNI , JESTROVIC JE I SA PAUZOM OD SKORO 6 MESECI IPAK NAJBOLJI STRELAC BELGIJE,LJUBOJA JE SJAJAN TALENAT,VUCINIC JE SAMO POKAZAO O KAKVOM SE STRELCU RADI U ITALIJI,ZIGIC JE VELIKI DOBITAK ZA REPREZENTACIJU,ALI IPAK MISLIM DA BI SAVO I KEZMAN TREBALI DA POCNU UTAKMICE
 
FORSETI:
Jelena S ! ! !:
Kako moze da ti se dopada tim koji nezna da da gol.A ne znam zasto ste svi protiv Save kad on uvek za reprezentaciju odigra odlicno i on zna da motivise ekipu.

Pile, sto se Save tice nemam nista protiv da zaigra upravo zbog iskustva koje ima i zbog toga sto ga spanci "znaju". (Preskacem litvance jer sam ubedjen da cemo ih dobiti SA bilo kojom postavom!). Ali, problem je u tome sto (Savo) nije imao sezonu za pohvalu, sto mu koliko znam istice ugovor i za sada nema svoj klub (ili ima???). Dobar bi mogao biti jedino da odvlaci paznju spancima koji mu ne bi dali da igra. U tom slucaju mora da se nadje neko ko ce da da taj gol (Zigic, Jestrovic, Vucinic,...)! Sa Kezmanom je SKORO ista prica. Coveku malo treba da u vaznoj utakmici zaradi zute kartone :evil: ali je jako upotrebljiv, u "Savinom smislu"... Problem je taj sto su sada svi napadaci zeljni dokazivanja i mozda ce svako poput Jestrovica i Ljuboje (protiv Belgije) da sagori u zelji da da gol i time sigurno obezbedi svoje mesto u reprezentaciji i da sebi poene za prelazne rokove. Mozes samo da zamislis kako ce im se rastelovati noge na Marakani!
Zaista ocekujem da ce Petkovic u pravom trenutku formirati napad koji treba! Protiv Belgije se toga nije setio :evil:
No, verujem u "plave" i agresivnom igrom mozemo pregaziti sve u nasoj grupi. Ipak smo najkvalitetnija reprezentacija u njoj. Spance (tj. Katalonce, Baskijce i Andaluzane) koliko vidim ne interesuje fudbal pod drzavnom zastavom a Litvanci - ma daj... :roll:
IDEMO DALJE!

Ima svoj klub!Ugovor sa Osasunom mu istice tek za 2 godine.
A bas zbog toga sto su svi mladi igraci zeljni dokazivanja i sto ce im se "rastelovati" noge na Marakani potreban je jedan iskusan igrac kao sto je Savo.
 
Jelena S ! ! !:
Ima svoj klub!Ugovor sa Osasunom mu istice tek za 2 godine.
A bas zbog toga sto su svi mladi igraci zeljni dokazivanja i sto ce im se "rastelovati" noge na Marakani potreban je jedan iskusan igrac kao sto je Savo.

Dzaba mu taj klub kad on sam zeli da ode iz njega! Uostalom, koliko znam - na oko 30-tak utakmica za taj klub dao je samo 6 golova. Vidi se da je coveku forma u opadanju i o tome nema govora. A sto se iskustva tice, Mihajlovic je imao uspesniju sezonu u odnosu na Milosevica a ume i on da ga "zabije" kad zatreba... :roll:
 
Jelena S ! ! !:
Savo je odigrao oko 20 utakmica u Osasuni i to mnoge utakmice je odigrao po 15-20 min. jer je zbog povrede na utakmici protiv Belgije izgubio mesto u prvom timu.

Career of Savo MILOSEVIC
Club Championship European Competitions Caps
92-93 Partizan Belgrade 30 Goals, 35 Games (-)
93-94 Partizan Belgrade 30 Goals, 32 Games (-)
94-95 Partizan Belgrade 30 Goals, 35 Games (-) 3 Goals, 5 Games
95-96 Aston Villa 12 Goals, 37 Games (-) 3 Goals, 8 Games
96-97 Aston Villa 9 Goals, 30 Games (-) 5 Goals, 7 Games
97-98 Aston Villa 7 Goals, 23 Games (-) 4 Goals, 11 Games
98-99 Real Saragosse 17 Goals, 35 Games (-) 4 Goals, 6 Games
99-00 Real Saragosse 23 Goals, 37 Games (-) 6 Goals, 10 Games
00-01 Parme AC 8 Goals, 21 Games 2 Goals, 5 Games (UEFA Cup) 3 Goals, 5 Games
01-02(jan) Parme AC 1 Goals, 10 Games 2 + 3 Games (Champions League + UEFA Cup) 3 Goals, 4 Games
01-02 Real Saragosse 5 Goals, 16 Games (-) 3 Goals, 4 Games
02-03 Espanyol Barcelone 12 Goals, 34 Games (-)
03-04 Celta Vigo 14 Goals, 37 Games 1 Goals, 9 Games (Champions League)
04-05 Osasuna 6 Goals, 27 Games (-) 1 Goals, 4 Games

Year : 2005
Games : 27
Starting Line-up : 17
Substitutions : 10
Goals : 6
Penalties : 0
Yellow Cards : 4
Red Cards : 0
Minutes Played : 1568

AMIN!
 
Odakle ti ove dezinformacije

U prvoj sezoni u Partizanu je odigrao 20 utakmica i dao 14 golova, u drugoj 32 utakmice i 20 golova u tecoj 35 utakmica i 10 golova.
U Aston Vili u prvoj sezoni 48 utakmica i 14 golova u drugoj 34 utakmice i 10 golova,u trecoj 28 utakmica i 10 golova............
 
poenta je u zadnjem delu forsetijevog odgovora

Goals : 6
Minutes Played : 1568

sto jasno pokazuje da je Savino vreme proslo.

Slazem se za sinisu, rado bih ga video u reprezentaciji, evo ga na svadbi tu kod mene u komsiluku u Hotel Parku :D sinisa se ponovo zeni, nego da se vratimo na temu. Da je bilo sinise da izvede par svojih magicnih slobodnjaka mozda bi sada dosta bolje stajali na tabeli ;)
Zamislite samo Sinisin hiruski precizan korner u kombinaciji sa Zigicevom visinom i velikom glavom :D prosto ne odbranjivo :)
 
Jelena S ! ! !:
Ocigledno je da nema smisla da se raspravljam sa vama posto se nikada necemo sloziti jer jednostavno imamo drugacije misljenje,ali moram jos samo jednom da kazem:
SAVO LEGENDO NAJBOLJI SI!!!!

potpuno si u pravu, ne bi se slozili oko Save verovatno nikada :D ali moram i ja nesto da kazem, nesto sto mu je cela tribina vise puta pevala ;)

SAVO MAJMUNE ...


P.S. Jelena nista licno, ali jednostavno me taj covek iritira ;)
 
Savo je legenda .A ti si mozda to sto i sam kazes Majmun


how_yes_no:
Jelena S ! ! !:
Ocigledno je da nema smisla da se raspravljam sa vama posto se nikada necemo sloziti jer jednostavno imamo drugacije misljenje,ali moram jos samo jednom da kazem:
SAVO LEGENDO NAJBOLJI SI!!!!

potpuno si u pravu, ne bi se slozili oko Save verovatno nikada :D ali moram i ja nesto da kazem, nesto sto mu je cela tribina vise puta pevala ;)

SAVO MAJMUNE ...


P.S. Jelena nista licno, ali jednostavno me taj covek iritira ;)
 

Back
Top