Kako dokazati ljubav....

volim da volim

Zainteresovan član
Poruka
237
ako si se u u zivotu gadno zayebao :arrow: tako sto si razocarao, prevario voljenu osobu i posteno je izlagao a onda shvatio zayeb jer probavsi druge uvidjas da ne mozes bez nje jer shvatas da te iskreno volela i da sa ostalima ne mozes ni blizu imati takav odnos.... kako joj dokazati posle svih tih lazi i sranja da je volis i da je vise nikad lagati neces ????
 
'ajd' prvo to dokazi sebi, pa onda njoj.....
Znas ono, vuk dlaku mjenja.....
Meni je jako zao ako si se ti stvarno "opametio" a ona ti ne vjeruje, ali je potpuno razumjem....Zavisi koliko si je povrijedio...uf, vrijeme je za spavanje, javicu se sutra...
U sustini daj joj vremena (da malo "preboli povrede i ponizenja), pokusaj da joj objasnis ali nemoj da navaljujes i smaras...
Laku noc
 
Naknadna pamet, a? ... Znas kako se kaze - posle karanja nema kajanja... Posr'o si se, sad je red da to ***** pojedes.

I nije problem u samoj prevari, lazima, ili cemu vec - to je istorija i to se nece promeniti - nego je ona najverovatnije skroz izgubila poverenje u tebe (sa apsolutno punim pravom), a to je, sve i da i dalje ona ima neke emocije prema tebi, jako, jako tesko povratiti... Skoro pa nemoguce (bar ja tako mislim)...

Mislim za to moras literalno da dubis na trepavicama, da imas strpljenja ko konj (ako si vec mogao da budes konj, budi to bar do kraja), i da si apsolutno ubedjen u to da ti ne treba ni jedna druga sem nje...

E onda mozda ima sansi, i to jako slabih... S' toga - prepare for failure...
 
Incognito:
Naknadna pamet, a? ... Znas kako se kaze - posle karanja nema kajanja... Posr'o si se, sad je red da to ***** pojedes.

I nije problem u samoj prevari, lazima, ili cemu vec - to je istorija i to se nece promeniti - nego je ona najverovatnije skroz izgubila poverenje u tebe (sa apsolutno punim pravom), a to je, sve i da i dalje ona ima neke emocije prema tebi, jako, jako tesko povratiti... Skoro pa nemoguce (bar ja tako mislim)...

Mislim za to moras literalno da dubis na trepavicama, da imas strpljenja ko konj (ako si vec mogao da budes konj, budi to bar do kraja), i da si apsolutno ubedjen u to da ti ne treba ni jedna druga sem nje...
E onda mozda ima sansi, i to jako slabih... S' toga - prepare for failure...

Nikad ne moze biti kao pre.... siguran sam da je samo ona prava i bicu konj,dubicu na trepavicama... :arrow: ma uradicu sve
 
Ima sanse... zivot nije crno-bela slika, ima tu i nekih nijansi izmedju, i nista nije nemoguce...

Ali, kao sto rekoh, sanse su toliko male da trebas da se odmah pripremis za neuspeh, pre nego sto ista i pokusas, jer to ce najverovatnije biti ishod...

A i da kojim cudom uspes, to da vise nikad nece biti kao pre, u to budi uveren... a sticanje poverenja ce trajati sigurno godinama... Razmisli da li si ti uopste spreman na to (i molim, bez onoga 'ma sve bih ucinio', od toga nema nista...). Glupo bi bilo da krenes na taj 'put' i onda odustanes na sredini jer vise strpljenja nemas...
 
volim da volim:
Shizi:
volim da volim:
kako joj dokazati posle svih tih lazi i * da je volis i da je vise nikad lagati neces ????

nemoguce joj je dokazati...nece ti vishe verovati a to je lagano kraj

pa to te i pitam srce, zasto je nemoguce ? ti nikad nisi slagala neku osobu sa kojom i dalje imas odnose(prijateljske,sexualne,poslovne...)

jesam, ali!
ti kazes "...posle svih tih lazi..."
to je razlika...kad te neko slaze puno puta koja je garancija da nece opet?
ni ti to ne znas
 
volim da volim:
ti nikad nisi slagala neku osobu sa kojom i dalje imas odnose(prijateljske,sexualne,poslovne...)

Prvo, ne mesaj business & pleasure - to su dve totalno razlicite kategorije. U biznisu je sve dozvoljeno, i obicno je isti ispunjen raznim lazima, prevarama, mutljavinama... To mu dodje kao sastavni deo biznisa... Tu su svi iz obostranog interesa, i nema tu nekih emocija ili sta vec...

Medjutim, kad se radi o onom drugom, a tu prvenstveno podrazumevam prijateljstvo (koje je i temelj ljubavi) - tu se takve stvari ne tolerisu. Jednostavno, tako nesto se tesko oprasta jer to je direktna izdaja neceg naijintimnijeg sto postoji medju ljudima... Sto boli, ostavlja posledice, i nikada se ne zaboravlja...

To ako si ti tako nesto ucinio, ne znaci da to i drugi rade...
 
Shizi:
volim da volim:
Shizi:
volim da volim:
kako joj dokazati posle svih tih lazi i * da je volis i da je vise nikad lagati neces ????

nemoguce joj je dokazati...nece ti vishe verovati a to je lagano kraj

pa to te i pitam srce, zasto je nemoguce ? ti nikad nisi slagala neku osobu sa kojom i dalje imas odnose(prijateljske,sexualne,poslovne...)

jesam, ali!
ti kazes "...posle svih tih lazi..."
to je razlika...kad te neko slaze puno puta koja je garancija da nece opet?
ni ti to ne znas

znam da necu nju lagati nikad vise zato sto me je ona apsolutno efikasno ubedila da je glupo lagati jer se sve pre ili kasnije sazna a onda eto sranja. a ja sa njom zelim samo lepe trenutke u buducnosti koji ce nam pomoci u izbledjivanju ove strasne epizode sa verovatno trajnim ali nadam se ne i pogubnim posledicama
 
Incognito:
volim da volim:
ti nikad nisi slagala neku osobu sa kojom i dalje imas odnose(prijateljske,sexualne,poslovne...)

Prvo, ne mesaj business & pleasure - to su dve totalno razlicite kategorije. U biznisu je sve dozvoljeno, i obicno je isti ispunjen raznim lazima, prevarama, mutljavinama... To mu dodje kao sastavni deo biznisa... Tu su svi iz obostranog interesa, i nema tu nekih emocija ili sta vec...

Medjutim, kad se radi o onom drugom, a tu prvenstveno podrazumevam prijateljstvo (koje je i temelj ljubavi) - tu se takve stvari ne tolerisu. Jednostavno, tako nesto se tesko oprasta jer to je direktna izdaja neceg naijintimnijeg sto postoji medju ljudima... Sto boli, ostavlja posledice, i nikada se ne zaboravlja...

To ako si ti tako nesto ucinio, ne znaci da to i drugi rade...

ja ovde o sebi pricam :arrow: nisam od onih koji govore da smo svi isti , sve zavisi od zivotne faze u kojoj si trenutno
 
volim da volim:
ako si se u u zivotu gadno zayebao :arrow: tako sto si razocarao, prevario voljenu osobu i posteno je izlagao a onda shvatio zayeb jer probavsi druge uvidjas da ne mozes bez nje jer shvatas da te iskreno volela i da sa ostalima ne mozes ni blizu imati takav odnos.... kako joj dokazati posle svih tih lazi i * da je volis i da je vise nikad lagati neces ????

Vredi pokusati ... ali je malo bezveze ocekivati da ti devojka oprosti posle svih tih lazi i prevara, jer bi time potpuno pogazila sebe. Mada, razliciti smo. Mozda bi njoj znacilo da opet budete zajedno. LJudski sado-mazohizam nekad prevazilazi sve moguce granice.

I cudno je koliko ljudi ne znaju da cene ono sto imaju ... koliko se kasno bude ... ali je jos cudnije da se neki ljudi nikad ne probude.
 
Mislim da je ovde jedna od ključnih stvari da li ona tebe još uvek voli (ne da li ti voliš nju). Možda si uspeo u njoj da ubiješ svaki osećaj prema tebi, a to kad se desi - makar postao najsavršeniji momak na svetu, neće te više ni pogledati. Ljubav kad prođe ne može da se vrati.
Ako te voli ali je samo ljuta na tebe, zbog već, jel' svih razloga, moguće da imaš neke šanse.

Ali, stvarno prvo jako dobro preispitaj sebe, da li si siguran da je ona baš ta jedna i jedina prava, ili to sad samo misliš zato što te ostavila. U takvim situacijama, sujeta te jako lako zavara. I, kao što reče Inco, nemoj da kreneš, pa na pola puta ipak odustaneš. Čak i ako ti oprosti i pomirite se, tek tada treba da budeš spreman na najveće probleme i najviše strpljenja sa vraćanjem poverenja.
I nisi ništa rekao ni koliko ste bili zajedno, ni koliko je vremena prošlo... Mislim da je i to prilično važno.

Eh, samo zamišljam da je ona došla na forum da ispriča svoju priču, ti bi bio već kastriran :lol:
 
Ako me dobro ubedi i ako se potrudi, ja bih poverovala.
Ipak ,ne mozes od svih ljudi ocekivati da budu savrseni, ne treba biti tako zatucan, lepo je dopustiti da se neko iskreno pokaje i pruziti mu sansu. Jer bih verovatno i JA prizeljkivala tu sansu da sam u slicnoj situaciji.

Moras samo povratiti njeno poverenje.. SAMO to. A to ces uciniti tako sto ces biti uporan i uciniti SVE d ti ona poveruje.
 
Snezna_kraljica:
Moras samo povratiti njeno poverenje.. SAMO to.

Samo? Pa to je najteze od svega... I to pod uslovom da je kod nje ostalo bar koja trunka emocija prema njemu... U suprotnom to je definitivno nemoguce...

Pa nije valjda da vas niko u zivotu nije debelo izradio, prodao, or whatever... Koliko 'lako' bi bilo takvoj osobi da opet povrati poverenje kod vas? ...

Jednostavno, poverenje se stice godinama (dobro, nekad brze ako se razviju neke emocije or whatever), a gubi u sekundi... A obnavljanje poverenja je definitivno jedna od najtezih stvari u medjuljudskim odnosima, i to trebaju da zele, i za to da se lavovski bore obe strane, narocito ona koja je i odgovorna za gubitak poverenja na prvom mestu...
 

Back
Top