frka

Ljuba82:
1. Зато што сте квантитативно јаче. Чисто технички, немогуће је да свака риба има типа.
2. Зато што рибе покушавају да повлађују типовима з бог овакве ситуације, па су типови доста размажени.
3. Зато што сваки тип жели да поред себе има екстра цицу док не пожели да уплови у мирније воде.
4. Зато што постоји неки небјашњиви антагонизам измећу риба и типова данас, па су и типови почели да играју женске боли ме патка игре. Класичан пример је и овај форум. Зато, кад се двоје свађају, паметни карају :lol: :wink: .
5. Зато што рибе због овакве ситуације постају агресивне и желе да вежу типове, а у томе неретко гуше (Кад сам код тога, ужасно, али ужасно ме нервира особина моје девојке да ми планира време, иако је волим).
6. Зато што је секс некако обезвређен. Можеш да нађеш јебачину кад пожелиш, па сви иду линијом мањег отпора.

Ма све је отишло у ку....

S obzrirom na tvoje godine, svaka cast na zrelosti :wink:
 
Ja mislim da postoji problem sa vanilicama. Mislim da neodstatak vanilica definitivno vodi ka tome da ljudi sve manje i manje zele vanilice. To je nesto negativno cemu treba stati na kraj.

Momci ne prilaze devojkama zato sto su svesni da je vrlo mala verovatnoca da ih ona ugosti vanilicama. Stavise, mnoge od njih cak i ne gotive slatkise...
 
Tommy_V:
Ja mislim da postoji problem sa vanilicama. Mislim da neodstatak vanilica definitivno vodi ka tome da ljudi sve manje i manje zele vanilice. To je nesto negativno cemu treba stati na kraj.

Momci ne prilaze devojkama zato sto su svesni da je vrlo mala verovatnoca da ih ona ugosti vanilicama. Stavise, mnoge od njih cak i ne gotive slatkise...

Mislis :?: :!:
 
Suzy:
He, he..Nato, ote mi rec iz usta.....(tj.neizrecenu misao)....bice nesto od malog...... :wink:

Velish, josh uvek mozze da mu (trajno) poraste. Ali za to treba priljezzna muzza hladnom zzenskom rukom njegovog ponosa. A toga nema, ako on to ne zasluzzi kakvim dobrim cunt-lick zahvatom ili predanim boravkom usana u opojnom medjunozzju Amazonke koja cce umeti da ga josh "razraste"... : P
 

Back
Top