CNN U NAŠEM GRADU
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: CNN U NAŠEM GRADU

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano CNN U NAŠEM GRADU

Nekada se sa radošću govorilo, CIRKUS U NAŠEM GRADU, danas sam sa zebnjom reagovala na vest da je CNN U NAŠEM GRADU ! Ekipa CNN-a smestila se u HAJATU u očekivanju Kristijane Amanpur, kako kažu na duži rok! Kako vam ovo zvuči? Čemu se nadati?

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Strelice, mracnija si od mene. Da li je to istina? Ona je kao beloglavi sup. Kada ona pocne da kruzi nesto lose se desava. Ipak, mozda nesto bezazleno, nadajmo se.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Несреће хоће да покушају да ухапсе Ђенерала, али неће успети.Мисле да ће Срби да продају Генерале.

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Znači da su najvećem ratnom zločincu i monstrumu Mladiću odbrojani dani s ove strane rešetaka..Dobra vest.

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio Бл
    Несреће хоће да покушају да ухапсе Ђенерала, али неће успети.Мисле да ће Срби да продају Генерале.

Jok, nece!

Domaćin migud (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio srebro
    Znači da su najvećem ratnom zločincu i monstrumu Mladiću odbrojani dani s ove strane rešetaka..Dobra vest.
    Hej, i takvima kao ti odzvoni!
    Samo sto je MLADIC MLADIC...
    ...a ***** *****!

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Бл
    hahaha pa prodace ga srbijanci samo ako im se ukaze prilika rekli im jenkiji udrobiti deset miliocica $ to ti je 1,30 $ po srbijancu odvratno ljigavo bljutavo cincarsko bljak

Zainteresovan član katana_blade (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Pa...., ako su dosli zbog hapsenja onog omladinca (Mladica), sto je poubijao na hiljade civila, svaka im cast ! ! ! , znaci da i kod nas postoji tzv. pravna drzava, i da ce se zveri naci u zoo-vrtu t.j. Hagu......

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio katana_blade
    Pa...., ako su dosli zbog hapsenja onog omladinca (Mladica), sto je poubijao na hiljade civila, svaka im cast ! ! ! , znaci da i kod nas postoji tzv. pravna drzava, i da ce se zveri naci u zoo-vrtu t.j. Hagu......
    tacno i ti ces oda dobiti jedan gratis prezervativ

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

ko zna, mozda ja cuvam Mladica...

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio King 7
    ko zna, mozda ja cuvam Mladica...
    pazi se slusaju te

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Rekoh, ko zna. Mozda jeste, a mozda i nije... Znam da slusaju, u tome je fora.

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Rekoh, ko zna. Mozda jeste, a mozda i nije... Znam da slusaju, u tome je fora.
    cuj king 7 pazi ovaj ako ti stvarno cuvas jedinog vojskovodju u srba ti imas velike sanse da postanes majka tereza
    evo gledaj recimo dogovoris se sa takozvanim gospodarima ostatka srbije i izdas generala i za to dobijes solidnu crkavicu cini mi se pet milioncica $ u parama i onda nemas pojma sta ces sa tim parama i podelis ga jadnim srbijanskim masama svako dobije po 66 centi u $ ili sticovano cetres dinara pa znas li ti kolko je to leba
    ali tebi je za verovati

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Htedoh reci: ko zna gde je general. Mozda kod ovog ili onog. Mozda u Kini ili cak u Americi. Ima Srba koji bi sve uradili za tih 6 centi a ima onih koji ne bi ni za 50 miliona. Da je kod mene ne bih ga dao ni za koje pare. Ali, mozda jeste, a mozda i nije. Jedino ove spodobe iz strava centra ako nisu nanjusile gde je.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

A sta ako je u Moskvi

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio hijenaa
    A sta ako je u Moskvi
    nista jede topli sladoled mislim sta reci

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Christiane Amanpour je ***** najgore vrste.
    Ona je kreator mnogih lažnih reportaža kojima je obmanjivana američka javnost i kreirano javno mnjenje, uvek protiv neke države. Dakle, režimska "novinarka", koja zna samo da laže i pljuje. Po zlu i obmanama, po hučkaškim osobinama može da se meri sa Vučelom.
    U toku Noto bombardovanja, ovo ***** od novinara je na posebnim lokacijama na Kosovu, ispred unapred spremljenih scenografija, uz profi glumce i šiptare statiste "snimala reportaže" o progonu šiptarskih civila od strane srpske vojske.
    Takođe, svetski je poznata njena lažna reportaža u kojoj Kuvajćanka, majka sa malim detetom, beži ispred zlih vojnika Sadama Huseina. Ta lažna reportaža je besomučno ponavljana na CNN i time spremljena javnost za prvi napad na Irak. Snimanje te lažne reportaže je kasnije priznala i komentarisala kao neko herojsko delo.

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Njeno pojavljivanje ovde može da znači samo zlo. To bi bilo otprilike slično kao kad bi došlo ***** zvano Vilijam Voker, (William Walker) CIA agent koji uvek dolazi da destabilizije neku zemlju ili region. (Salvador, Nikaragva, Kosovo)

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Kraljica svetske lazi. Levi fasizam je u punoj snazi i svaka istina je prezrena, od istine o nastanku coveka i sveta pa do svake druge. Ranije su gavrani dolazili posle bitke a sada pre.

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kraljica svetske lazi. Levi fasizam je u punoj snazi i svaka istina je prezrena, od istine o nastanku coveka i sveta pa do svake druge. Ranije su gavrani dolazili posle bitke a sada pre.
    e vidis gavrani dolaze tamo gde imaju dobrodoslicu
    dolaze tamo gde to nekoj gologuziji imponuje oni se odmah osecaju vise vrednim vise su ono svetski razumes
    zamisli sada beogradske gologuzije koja se smuca po hajatu samo da bi iz daleka videlo tu kalasturu onda kada je vide iz daleko odu na neku blesavu tv i daju bre intervju onako vrlo vazni ili kada budu zderali i lokali po slavama pa pocnu pricati covece sreo sam tu i tu mislim ku*ac sreo pio kafu vecero i znas ono
    to ti je dokaz da se beogradska kvazi elita srami srbije njima je sve bolje i lepse od srpskog oni bi najsretniji bili da papa dodje u beograd i da se kolektivno prekrste e sad se izvinjavam onom delu srbijanske elite koji ne bi da budu katolici vec muslimancine samo ne znam da li su prestari za obrezivanje
    oni bi bili najsretniji da je srbija do vozdovca jerbo jajinci tresnja sopot to je bre provincija koji ce im to tamo njihov
    a u biti te spodobe su i bolesni kada jedva cekaju da ovakova karakondzula doplazi do beograda a mozda se tako i samozadovoljavaju ko zna

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Pre nje prvo dolaze djaci CIA -e. Teren se priprema, tvrdo se rastace, crvi rade. Zivotinja prvo mora da se ubije, pa polako da skapa, ali pre nego se ohladi dolaze Walkeri, Amanpuri i ostali crni gavrani a crvi piste li piste od srece... Lep dan a ja u cisto gotskom elementu.

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio veKsla
    dolaze tamo gde to nekoj gologuziji imponuje oni se odmah osecaju vise vrednim vise su ono svetski razumes
    zamisli sada beogradske gologuzije koja se smuca po hajatu samo da bi iz daleka videlo tu kalasturu onda kada je vide iz daleko odu na neku blesavu tv i daju bre intervju onako vrlo vazni ili kada budu zderali i lokali po slavama pa pocnu pricati covece sreo sam tu i tu mislim ku*ac sreo pio kafu vecero i znas ono
    to ti je dokaz da se beogradska kvazi elita srami srbije njima je sve bolje i lepse od srpskog oni bi najsretniji bili da papa dodje u beograd i da se kolektivno prekrste e sad se izvinjavam onom delu srbijanske elite koji ne bi da budu katolici vec muslimancine samo ne znam da li su prestari za obrezivanje
    oni bi bili najsretniji da je srbija do vozdovca jerbo jajinci tresnja sopot to je bre provincija koji ce im to tamo njihov
    a u biti te spodobe su i bolesni kada jedva cekaju da ovakova karakondzula doplazi do beograda a mozda se tako i samozadovoljavaju ko zna
    Nažalost, ovo je ogoljena istina, mislim i ovo što kaže King i ovo što kaže veksla!

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Strela
    Citat Original postavio veKsla
    Nažalost, ovo je ogoljena istina, mislim i ovo što kaže King i ovo što kaže veksla!
    hvala sterlica ali pise se sa veliko K

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Hvala strelice. Meni je napisala veliko K.

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Izvrsiti atentat na Christiane Amanpour...dok je jos ovde..."gadjati" je paradajzom i jajima

Slične teme

1. Sta je lose u Valjevu?????
    Autor marijana1991 u forumu Srbija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 25.06.2008., 15:05
  2. halloween u nasem gradu
    Autor Zmajche90 u forumu Beograd
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 12.11.2007., 13:24
  3. Bejzbol u nasem gradu!!!
    Autor Baseball man u forumu Srbija
    Odgovora: 34