Romantika

vole,nego nekako u danasnje vreme se licitira romantikom bas kao i materijalnim vrednostima.romantika je postala jeftin trik,ima holivudske obrise,nije izvorna.brzo se zivi i onda kad upoznas nekoga ko forsira romantiku pomislis da je to strategija,fol,gluma...jer ljudi vise ne razmisljaju na takav nacin :( .ja sam za povremenu romantiku dvoje ljudi koji zive u nekom realnom i neromanticnom odnosu.a i postavlja se pitanje sta je uopste romantika? :roll: cvece,svece...i te fore su po meni za groblje a ne za ljubavnike :lol:
 
peach:
vole,nego nekako u danasnje vreme se licitira romantikom bas kao i materijalnim vrednostima.romantika je postala jeftin trik,ima holivudske obrise,nije izvorna.brzo se zivi i onda kad upoznas nekoga ko forsira romantiku pomislis da je to strategija,fol,gluma...jer ljudi vise ne razmisljaju na takav nacin :( .ja sam za povremenu romantiku dvoje ljudi koji zive u nekom realnom i neromanticnom odnosu.a i postavlja se pitanje sta je uopste romantika? :roll: cvece,svece...i te fore su po meni za groblje a ne za ljubavnike :lol:

6.gif

Stvarno vrh od odgovora
 
U danashnje vreme nema ni R...od romantike...mada razumem danashnju celjad[ :D ]...to ni nezna shta je romantika...
I onda se ponovo zapitajte...da li je romantika zamrla..ili je to do GENERACIJA... :roll: :?:
 
buranija:
chokolada:
Ja bas volim romantiku! :P
Romantic%20couple%202.jpg


meni je ovo bljak ,,, slika bi bila predivna da nema ovo dvoje na njoj ,, romantika je za mene raspoloženje prema životu ---romantik ne mora da znači -do ušiju zaljubljen krele koji nosi upakovan buket svojoj izabranici -izabranici bljak ,,,grozno se izražavam ,,, romantik je onaj koji može i sam za sebe da uživa u dobroj muzici negde uz dobar pogled i osvežavajuće pićence - laško pivo recimo ,,,mmmmmmmmmmm pivo ,,,mmmm ,,,,, oće neko na pivo
 
buranija ljubavi ,prijatelju ,,, posle ovoga mi se više ne sedi ovdije ,,,,,, odo na pivo ,,,,pozdrav svima ,,,, točeno - krigla se puši kolko ladna ,, ,,, odo ,, ,,,NEKA MI NEKO UGASI KOMPJ....
 
NatasaNatasa:
Ne vole romantiku zato sto se u tim trenucima osecaju slabo, nemocno .... zato sto tada prevladavaju emocije ....

Bravo, vecina nasih devojaka su arogantne i zato ne vole romantiku. Ne bi ispale ribe. Romantika budi osecanja , a onda pada FASADA nedostizne devojke.

Obozavam da zasmejavam ljude i to vrlo lako radim, a najveca avantura mi je i zadovoljstvo da skinem farbi u fasadu nasim nedostiznim arogantnim i napaljenim Srpkinjama. A mogu da ih nateram i da placu.

Sada zamislite koji je to blam arogantna, napaljena nedostizna Beogradjanka sa suzama u ocima.
 
Luciferko:
NatasaNatasa:
Ne vole romantiku zato sto se u tim trenucima osecaju slabo, nemocno .... zato sto tada prevladavaju emocije ....

Bravo, vecina nasih devojaka su arogantne i zato ne vole romantiku. Ne bi ispale ribe. Romantika budi osecanja , a onda pada FASADA nedostizne devojke.

Obozavam da zasmejavam ljude i to vrlo lako radim, a najveca avantura mi je i zadovoljstvo da skinem farbi u fasadu nasim nedostiznim arogantnim i napaljenim Srpkinjama. A mogu da ih nateram i da placu.


haha haha ha :D :D ,,, pa ovaj ,,,ovaj ,,ovaj luciferko je toliko smešan ,,hahahaha ,,, hahaha ,,,,, jooooj drš te me ,,,, hahahahahah ,,,,,,

---- :? pa mislim kad on kaže da je smešan -- onda mora da je tako ,,jel da ,,pa on vrlo lako zasmejava ljude što se vidi iz priloženog ....grrrr --- ali nije za zameriti možda je još dete ,,,, ma sigurno je dete ........ tako

Sada zamislite koji je to blam arogantna, napaljena nedostizna Beogradjanka sa suzama u ocima.
 

Back
Top