Sve o pristupu forumu putem mobilnog telefona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako ja sam na iphon do pre jedno desetak dana isla preko aplikacije forum krstarica. onda je od jednom pocela da kresuje kako udjem non stop me izbacuje dva dana nisam mogla da udjem. eee onda mi je palo na pamet da u aplikaciju tapatalk(to je aplikacija bas za forume) ukucam krstarica kad ono extra prebacilo me tu. odusevila sam se hehe. pre jedno tri dana bio updates i sad radi perfektno naravno ne forum tj i forum al za sve je ustvari zasluzna aplikacija tapatalk
 
...upravo sam instalirala ponovo Krstu na tel., i imam isti problem, da citam mogu, i lepo je pregledno ali da pisem ne mogu, zasto nije mi jasno iako vidim da postoji
mogucnos (ikonica)..kvadratic kao za sms poruke, ali nece da se otvori...a steta bas...ima li nacina da se to sredi?

...evo da sama sebe dematnujem i da pitam ono sto vidim da je "problem", a mozda i nije, vec da ja ne znam kako da podesim...
..sredila sam ono st onisam umela u startu i sad moze da se cita i pise, mogu i fotke da se ocake, ali me zanima zasto ako
fotku okacim sa telefona ne vidim sa kompa i obrnuto...verovatno opet nesto ne umem da namestim, pa ako neko ima malo
strpljenja da to objasni bilo bi lepo...
..i da naglasim telefon mi je podesen na srpski pa ako moze takvo i objasnjenje o upravljanju aplikacijom :hvala:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top