Sve o pristupu forumu putem mobilnog telefona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
....instalirala sam Krstaricu preko ZTE Blade G, i sad, posto je islo preko Play prodavnice, nista se ne desava, kao idem na otvori, otvori se samo belo polje na kome stoji logo Krstarice i nista
"ne mrda"....morala sam da vrtim pa da obrisem i skinem sa pretrazivaca..sada radi, ulogujem se normalno, ali mi se pojavljuje opcija Pratite nas sa aplikacijom Forum Krstarica za Android...
...ako se instalira sta se desava, koliko se lakse pristupa, a opet koliko se brze trosi baterija?

...iskreno ne bih da prodjem kao sa Viber-om :sad2: doduse to je skroz druga vrsta aplikacije ali kad ne radi kako treba onda me smara, sva sreca pa moze da radi preko kompa...

...volela bih da ovo odradim kako treba jer jedno duze vreme ce mi telefon biti jedina mogucnost pristupa netu...pa da nemam problem....hvala :)
 
Ja sam stalno preko telefona na forumu (nemam net kući) i snalazim se... dobra je aplikacija, i ja koristim ZTE Blade, samo moraš da skineš aplikaciju: forum krstarica, jer preko app krstarica koliko je meni poznato ne mozeš na forum... sad mane su što meni brzo troši bateriju i ne vide se svi smajlići preko app :( (samo njih 10ak) i ne možeš da deliš reputacije i da vidiš svoje kao ni pun profil korisnika i još po nešto... ali meni se sviđa, toliko sam se navikla na app da kad odem preko kompa ne mogu da se snađem...

Sent from my ZTE-BLADE using Forum mobile app
 
Ja sam stalno preko telefona na forumu (nemam net kući) i snalazim se... dobra je aplikacija, i ja koristim ZTE Blade, samo moraš da skineš aplikaciju: forum krstarica, jer preko app krstarica koliko je meni poznato ne mozeš na forum... sad mane su što meni brzo troši bateriju i ne vide se svi smajlići preko app :( (samo njih 10ak) i ne možeš da deliš reputacije i da vidiš svoje kao ni pun profil korisnika i još po nešto... ali meni se sviđa, toliko sam se navikla na app da kad odem preko kompa ne mogu da se snađem...

Sent from my ZTE-BLADE using Forum mobile app

...skinula sam aplikaciju i radi, ali kao sto rekoh pojavljuje se gore ponuda za android, pa me zanima taj deo kako radi....inace i meni je jako brzo trosilo bateriju sve sem poziva, ali
od kad sa prebacila telefon na 2G umesto 3G baterija se trosi ne uporedivo sporije....

...e sad mi ostaje jos da se malo uvezbam, ne vidim recimo pregled onoga sto pratim, vec mi izlazi ponuda onoga sto je trenutno pisano...pa me malo zbunjuje, ali dobro
ni preko kompa se nekad nisam bas snalazila pa savladah :)
 
...upravo pokusavam da podesim telefon da bih mogla da preuzmem Krstaricu sa googl play prodavnice, ali meni u pristupnim tackama stoji Telenor internet...smem li to da diram,
da ne bih imala problem posle sa racunom...?...verovatno lupam ko i uvek kad nesto ne znam, ali mi jje uvek bolje da ispadnem neznalica nego da napravim problem...

...jel bi mogao neko da mi odgovori na ovo pitanjce:D...?
 
...evo ovako, na googl play prodavnici (ako se tako pise) postoje tri mogucnosti, krstarica forum (koji ne radi), krstarica pricaonica (za koju ne znam nista jer ni odavde ne idem
na pricaonicu) i samo krstarica...kad sam skinula nju, radi najnormalnije...nista ne treba da se manja ni brise (mada kod Telenora ne postoji mogucnost brisanja proxi-ja, probala
sam)...uglavnom malopre sam sa telefona napisala poruku na temi o dijeti, i sve ok radi, cak ne izlazi nista vezano za telefon...eto tako ako nekog zanima neka proba tako
da ne mora da petlja i brise pa da dodje u situaciju da nesto "pobrka"...

...hvala na pomoci i izviNte na gnjavazi :)
 

hvala lepo ali ne pricamo o istoj stvari.... kada se logujes sa win mobile imate link ko kuca za pracenje foruma preko tapatalka koji vodi do univerzalne aplikacije.... aplikacija je aplikacija, ali pod njenim search-om nema nigde krstarice ni u kojoj varijanti...a posto je tapatalk univerzalan jer postoji za sve mobilne sisteme zivo me interesuje na koji nacin mislite da funkcionise jer mi se cini da nemate adekvatan plugin ili sta treba za postojeci forumski softver... tapatalk je najbolje orudje za forume, najlakse i najpreglednije...
 
hvala lepo ali ne pricamo o istoj stvari.... kada se logujes sa win mobile imate link ko kuca za pracenje foruma preko tapatalka koji vodi do univerzalne aplikacije.... aplikacija je aplikacija, ali pod njenim search-om nema nigde krstarice ni u kojoj varijanti...a posto je tapatalk univerzalan jer postoji za sve mobilne sisteme zivo me interesuje na koji nacin mislite da funkcionise jer mi se cini da nemate adekvatan plugin ili sta treba za postojeci forumski softver... tapatalk je najbolje orudje za forume, najlakse i najpreglednije...

Za sada nemamo aplikaciju za Windows Mobile platformu. Mozes da koristis mobilni stil Krstarice umesto toga.

- - - - - - - - - -

Kako da nadem Android Application za Forum?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapatalk.forumkrstaricacom
 
Ja ulazim preko tableta, android verzija 4.1.1 i nemam opciju da obrisem taj APN proxy, a aplikacija ne radi. U smislu, kao sto je Affro prijavila slucaj. Beli ekran i logo krstarice i nema dalje.

...ja sam na kraju uspevala da udjem preko druge krstaricine aplikacije, ali mi je bilo nepregledno, suvise sitno, i izbacivalo jako cesto...pa sam i odustala, shvatila da mogu
da zivim i bez foruma kad sam na odmoru...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top