Sve o pristupu forumu putem mobilnog telefona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako. Do prošlog meseca, mogla sam sasvim jednostavno da uđem na forum preko klasičnog stila.
Sačuvala sam početnu stranu i kad hoću da uđem na forum, lepo se ulogujem. Znači gore levo. Isto kao kad idem preko računara. Od prošlog meseca, na početnoj strani klasičnog stila, više ne postoje prozori za kor.ime i pass. Poslušala sam nemketa, ali kad idem na tu opciju. zabaguje mi telefon i ne da ne mogu da izađem sa neta nego ne mogu ni da ga resetujem nego moram da mu vadim bateriju da bi se otkočio
Da naglasim da se to dešava samo na forumu kad idem preko opcije za mobilne telefone. Znači SAMO na krstarici.
Sve drugo radi kao sat. I u wifi i u GPRS verziji
 
Poslednja izmena:
Kod mene od samog instaliranja aplikacije za forum imam problem. Radi 2-3 dana i onda ne radi uopste. Kada kliknem na ikonicu na ekranu otvori mi se samo crn ekran i tako stoji. Ne mogu cak ni da se vratim korak unazad vec moram da pritisnem na "kucicu" da bih mogao nesto drugo da uradim. Kada dodje vreme da za update aplikacije opet radi 2-3 dana i opet posle toga samo crn ekran. Sta je problem? Imam Huawei G300.

110df13.jpg


2ymx8wm.jpg
 
Za ispravno funkcionisanje aplikacije neophodno je da obrišete APN proxy. To možete učiniti:
- u srpskom meniju preko ikonice "Podešavanja "-> "još..." ili "Bežična veza i mreže" -> "Mobilne mreže" -> "Imena pristupnih tačaka" -> izaberite trenutno aktivan -> "Proxy" - obrišite sadržaj ovog polja,
- u engleskom meniju preko ikonice "Settings" -> "more..." ili "Wireless & Networks" -> "Mobile networks" -> "Access Point Names" -> izaberite trenutno aktivan -> "Proxy" - obrišite sadržaj ovog polja.
 
Kod mene je isto tako ali do boldovanog a posle toga ide :

- u srpskom meniju preko ikonice "Podešavanja "-> "još..." ili "Bežična veza i mreže" -> "Mobilne mreže" -> "Imena pristupnih tačaka" -> Telenor WAP ili Telenor MMS

Kod mene je cekirano ovo prvo Telenor WAP. A kada kliknem na to ima opcija Proxy i broj u njemu 217.65.192.33
Da li to treba da obrisem? I da li ce mi to poremetiti telefon ukoliko slucajno obrisem?
 
Znaš kako,tamo imam ponudjen i Telenor i MT:S. Aktivan mi je Telenor,na njega kliknem,i onda mi se pojave silne neke opcije,koje su zatamnjene i nemoguce je bilo sta uraditi sa njima. Imam ono dugmence "opcije",tj.one tri horizontalne linije,tu kliknem i piše "obriši sadržaj",ja kliknem da obriše,mada ne znam šta briše,kada je sve zatamnjeno(kako ja kažem zaledjeno). Sad skidam ponovo Krstaricu,pa cu videti. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top