I tata bi sine...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bojance

Zainteresovan član
Poruka
265
E jel znate kako mogu da provalim u tudja postanska sanducad tj. "kako da udjem u svoje sanduce posto sam zaboravio username i lozinku" na Yahoo-u?Ako ima neka forica,a ne bi da je ovde pisete posaljite mi pp.unapred hvala!
 
Bila je ovakva tema negdje sjecam se, sad mi mrsko da trazim kad je tebi mrsko..

Ako je to adresa tipa Yahoo onda si tamo prilikom otvaranja naloga morao da ostavis podatke tipa

Pitanje=odgovor...
Da bi se snasao u svemu tome trebalo bi bar da znas user name, (u suprotnom besmisleno je traziti iglu u plastu sijena), ako ne znas ja ne znam da postoji nacin jer mi se nije desavalo...

Pak, ako znas username onda imas i opciju zaboravljena sifra, pa kliknes tu i popunis sto treba, a kada si prijavljivao nalog onda si morao da upises i alternativnu adresu.. Naravno kad popunis polja pod opcijom zaboravljena sifra na tvoju adresu "ona koju si prijavio kao alternativnu ce da ti stigne nova sifra" pomocu koje mozes da pokrenes svoj nalog....

Opet napominjem, ako ti je stalo do tog naloga moras bar da se sjetis koje je username...

Ako pak savjete odavde zelis da iskoristis u neke druge svrhe ne vjerujem da ce neko da ti da odgovor kako da provalis u tudje naloge..

Poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top