Zatvor za prekršaje

Ovako, tamo će da te drže sa ciganima koji su u 80% slučajeva klijentela "kokošarskog" zatvora (tako se to zove). Bićeš u sobi sa 6 cigosa a imaćete 5 kreveta, jedan uvek mora da spava na podu, kod nas nije kao u američkim filmovima da najjači spava na krevetu, jer naši ljudi su inteligentniji pa tog najjačeg prikolju žiletom, ekserom i sl...tako da se niko ne kurči, uveče se igraju karte pa ko izgubi na pod, sutra opet itd...počni da vežbaš Ajnc ili Raub ili Bele (poker niko ne igra). :aha:
 
images


E, a koliko si dobio drugar?
 
Svi se grebu za cigarete, ako ih imaš dovoljno, možeš za njih da kupiš i krevet da prenoćiš iako si izgubio na kartama. Možeš za njih da izmoliš od čuvara bocu solne kiseline i četku pa da sam opereš onaj smrdljivi klozet, a ako imaš i para možeš da kupiš i 6 pari čarapa da podeliš cimerima da se prezuju, da bi se nekako prodisalo. :sad2:
 
Ovako, tamo će da te drže sa ciganima koji su u 80% slučajeva klijentela "kokošarskog" zatvora (tako se to zove). Bićeš u sobi sa 6 cigosa a imaćete 5 kreveta, jedan uvek mora da spava na podu, kod nas nije kao u američkim filmovima da najjači spava na krevetu, jer naši ljudi su inteligentniji pa tog najjačeg prikolju žiletom, ekserom i sl...tako da se niko ne kurči, uveče se igraju karte pa ko izgubi na pod, sutra opet itd...počni da vežbaš Ajnc ili Raub ili Bele (poker niko ne igra). :aha:

A Srbi ne kradu?

- - - - - - - - - -

Svi se grebu za cigarete, ako ih imaš dovoljno, možeš za njih da kupiš i krevet da prenoćiš iako si izgubio na kartama. Možeš za njih da izmoliš od čuvara bocu solne kiseline i četku pa da sam opereš onaj smrdljivi klozet, a ako imaš i para možeš da kupiš i 6 pari čarapa da podeliš cimerima da se prezuju, da bi se nekako prodisalo. :sad2:

A seks? Kako se rešavaju neke stvari?
 
BRe ljudi ne plaćajte za PREKRŠAJNA DELA
em vas nisu saslušali em vas nabedili da ste krivi

i još da im punite budžet da vezisti dobiju platu?
NEK CRKNU!
NEDAM!

POLICAJCI NA GRADJEVINU A SUDIJICE NA MAXI KASU PA TAMO NEK PROBAJU NEKOG DA ZAJEBAVAJU
 
A Srbi ne kradu?

Verovatno kradu al se ne daju lako uhvatiti.

A seks? Kako se rešavaju neke stvari?
Pa ako izgubiš na kartama a nemaš da platiš ili ako pozajmljuješ cigarete, usluge, ovo, ono...moraš da platiš na neki način, sad dal će te jebbati onaj kome si dužan ili će te iznajmiti nekom drugom a onaj da plati njemu...to je stvar njihovog dogovora. Zato NE POZAJMLJUJ NIŠTA NI OD KOGA!!! :rtfm:
 
Pa ako izgubiš na kartama a nemaš da platiš ili ako pozajmljuješ cigarete, usluge, ovo, ono...moraš da platiš na neki način, sad dal će te jebbati onaj kome si dužan ili će te iznajmiti nekom drugom a onaj da plati njemu...to je stvar njihovog dogovora. Zato NE POZAJMLJUJ NIŠTA NI OD KOGA!!! :rtfm:

Au bre ti si baš pošteno odlež'o
Šta beše - verbalni delikt?
 
Neodazivanje sudu. :per:

jel? e ja sa takvima ne pričam
a uostalom ovo je PREKRŠAJNO a ne KRIVIČNO :ljutko:

Za prekršajno mogu da mu puše i vraćaju sa kapije ako nije krivično i ako nije povratnik.
BRE NE DAJU NI DŽABE DORUČAK-RUČAK-VEČERU grešnom narodu... :ljutko:

- - - - - - - - - -

ali NEODAZIVANJE SUDU.... pa ovo je sramota za forum ko su mu korisnici

sve grebator do grebatora...
 
jel? e ja sa takvima ne pričam
a uostalom ovo je PREKRŠAJNO a ne KRIVIČNO :ljutko:

Za prekršajno mogu da mu puše i ulavnom vraćaju sa kapije.
BRE NE DAJU NI DŽABE DORUČAK-RUČAK-VEČERU grešnom narodu... :ljutko:

Alo, za neodazivanje sudu u krivičnom delu (dok ti se sudi) ležiš u kokošarskom zatvoru sa prekršajcima, pa ako te osude ideš u veliki zatvor ako te oslobode (kao mene) onda te puste kući. :rtfm:
 
Alo, za neodazivanje sudu u krivičnom delu (dok ti se sudi) ležiš u kokošarskom zatvoru sa prekršajcima, pa ako te osude ideš u veliki zatvor ako te oslobode (kao mene) onda te puste kući. :rtfm:

Ma baš me bria za to, nego kakva je klopa?
Nije valjda da ti ništa nisu davali?

I šta se bre bilo ko nervira za par iljada dinara nabedjenih troškova kad se ovi ne sekiraju za par milijardi evra
http://forum.krstarica.com/showthre...omacinstvu?p=24755947&viewfull=1#post24755947
evo pogleedaj, još se obukli lepo... pajoš i na teeviziju i u novine izašli... idi begaj
 
Ima li neko iskustva kako je tamo, kakav tretman imaju osudjenici, da li se radi, koliko, kad se ustaje, da li se ribaju hodnici...Ovih dana aktuelna tema u Srbiji, a mene narocito interesuje jer cu morati na odsluzenje zatvorske kazne od 60 dana zbog neplacene prekrsajne kazne od 200 hiljada dinara. To je prvi deo price. Drugi deo price je da cu morati na jos jednu od 60 dana, isto zbog neplacene kazne, pa me interesuje sto vise, ako je neko bio ili je cuo iz prica kako je tamo. Nadam se da me razumete...:sad2:



http://www.smedia.rs/vesti/vest/109...-Dugovi-Srbi-koji-robijom-placaju-dugove.html

Jedan zatvorski dan košta hiljadu dinara, a u ćeliji je moguće najduže provesti dva meseca u zamenu za dug od 60.000 dinara. Ako je dug veći, ostatak će biti prinudno naplaćen plenidbom imovine. Građani najčešće biraju zatvor zbog iznosa od 30.000 do 50.000 dinara.
 
Ustajanje u 7, prozivka, dorucak, razvrstavanje na poslove (gradjevina, bastovanstvo, plastenici i tako to, ili stocarstvo) do rucka. Onda opet prebrojavanje, rucak, pa opet ili posao, ili tusiranje, odmor i tako to (stoni tenis, tv, sah, karte ako dozvole i zdranje naravno). Onda opet prebrojavanje, vecera, i vozi misko slobodne aktivnosti iza resetaka. Uvece prebrojavanje pred kuntanje, i kuntanje ili jos slobodnih aktivnosti. U svakom slucaju, do ludila dovodi slobodno vreme. Princip je ko u vojsci. Identichan. Doduse,za prekrsajce i laksa krivicna dela. U principu, najvise zavisi gde ces boraviti od psiholoske procene koju imas na pocetku. Pa il ces biti u zatvorenom delu gde ces umreti od dosade, ili biti u poluotvorenom i raduckati. U svakom slucaju nisam cuo da prekrsajce drze u zatvorenom delu, osim ako se ne pobijes u prvih 5 dana karantina. Onda panduri ima kosti da ti broje pendrekom. A posto slabo pamte, brojace ih vise puta :)
Eto. Uzivaj, svi mi imamo tamo jednu ciglu, neko ode da se potpise na nju, neko ne. Nemoj se izopstavati (biti asocijalan) i nemoj biti preterano ljubazan (ulizica). Nemoj biti drcan, jednostavno budi normalan, i neces ni znati kad je proslo. Sta vidis, nisi video, jezik nemas, pamet ostavi kod kuce. To je sve sto treba da znas. Zatvorenici se UVEK bave necim sto je zabranjeno (od sitnih gluposti do unosenja alkohola i droge, ako neces da naj**es, narkose i alkose izbegavaj. Njih u principu imas najvise, ali uvek imas grupicu 'intelektualaca', ljudi sa mozgom, koji su eto, zajebali, pa moraju malo da gule robije.

Btw, pitaj advokata da ti se kazne spoje, odsluzices od 90-100 dana, posto ako imas 2 kazne, smanjuje se boravak na jednoj. To ti nece niko reci posto su svi ti advokati i sudije malo ... jbg, uzivaju da te oderu maksimalno kolko mogu i izbeci ce da ti to kazu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top