Igre na srecu

to samo zavisi od dana, ako ti je srecan dan...

evo ja recimo, prosle godine, 14. januara, na lotou u madjarskoj dobijem oko 3 miliona forinti (pogodak 4 na 5/90), to je oko 12.000 eura. Odem sa tim kuci, ali usput u taxiju odlucim da 2 miliona sacuvam (oko oko 8.000) a 1 milion (oko 4.000) stavim na dve "sigurne utakmice" na kladionici. Ko velim, ako sere, sere do kraja. I to odabrah dve tekme koje se igraju u sledecih 4-5 sati (nisam mogao da iscekam). Naravno, pogadjate - ubodem i to. I dobijem duplo. Sada sam imao u dzepu oko 4 miliona (16.000 eura). Odlucim da za sve pare kupim auto, samo da ostavim za osiguranje i registraciju i pun rezervoar benzina, da stignem u Beograd da se pohvalim sa novim autom. Odem u peugeot-ov salon i odaberem odlicnu 307-icu, crnu, sa klimom i ostalim dzidzabidzama. Platim u keshu, oni se oduseve i odmah na plac po auto ! Uzivancija, sve mirise na novo ! Upalim i krenem kuci... Na pola puta, stanem na semafor, a iz tramvaja koji je stao u blizini, izadje Brus Vilis, pridje i otvori vrata, izvuce me napolje, lupi mi dva samara i odveze mi auto u nepoznatom pravcu... :D :D :D a lepo je zvucalo zar ne ?
 
e pa meni moje drugarice kazu da sam rodjena pod srecnom zvezdnom.ono nekad u skoli kad ima neka frka a ja se ne spremim preskoce me.
a i proslog leta sam dobila na nekom izvlacenju pola placen puta za skolu jezika u australiji :D
 
Moja mama pre neki dan dobi 500 dinara na lotou. Ja ne igram igre na srecu. Igrali smo na poslu doduse Frikom prosle godine i one silne kafe. Ali nismo dobili nista. Izgleda da imamo srece u ljubavi. :lol:
 
Incognito:
Da je 1000 loza, i 999 nagrada, ja bih izvukao onaj jedan prazan... Nikad mi nista nije 'palo s' neba' :(
Ko zna zashto je to dobro...Mozda bi se razmazio, pa ne bi vishe toliko radio...Mislim sjajno je dobiti neki kesh, ali mili moji za te akcije su najbolje tate i mame, strichevi, dede i babe... :wink:
 
Incognito:
Da je 1000 loza, i 999 nagrada, ja bih izvukao onaj jedan prazan... Nikad mi nista nije 'palo s' neba' :(
Moja mama je sedamdeset i neke izvukla kartu za utakmicu Zvezda - Ferncvaros (tacnije obrnuto, Zvezda je gostovala), pa onda razgovor i rucak sa Vavom (ko se jos seca te prorocice, sve je naravno promasila), pa neke poklon pakete u Pekabeti... A ja... Sto ti Inco kazes... Ne bih izvukla ni zamenu greb-greba!
 
Princeza:
Incognito:
Da je 1000 loza, i 999 nagrada, ja bih izvukao onaj jedan prazan... Nikad mi nista nije 'palo s' neba' :(
Moja mama je sedamdeset i neke izvukla kartu za utakmicu Zvezda - Ferncvaros (tacnije obrnuto, Zvezda je gostovala), pa onda razgovor i rucak sa Vavom (ko se jos seca te prorocice, sve je naravno promasila), pa neke poklon pakete u Pekabeti... A ja... Sto ti Inco kazes... Ne bih izvukla ni zamenu greb-greba!
Princezo greb-greb se zove drugim imenom perspektivni sportista :roll:
 
Incognito:
ian:
Naravno mili koga bi drugog... moram da idem van zgrade... vraticu se brzo :wink:

Ma nikog... ja to reda radi ;)
I ja cu morati da idem van zgrade... ali ne uskoro ;)
Hej dobila sam upravo dzab dzaba kafu u Grinetu.. divnu moku i to veliku...
Sluchajno.. dajem joj pare a ona me pita imam li karticu..znam da imam, ali ne znam da li sam je ponela.. pogledam kad ono 10 kafa dzabe.. rekoh - e, da su tu moji forumashi da me vide , dobih igru... :wink:
 
ian:
Hej dobila sam upravo dzab dzaba kafu u Grinetu.. divnu moku i to veliku...
Sluchajno.. dajem joj pare a ona me pita imam li karticu..znam da imam, ali ne znam da li sam je ponela.. pogledam kad ono 10 kafa dzabe.. rekoh - e, da su tu moji forumashi da me vide , dobih igru... :wink:

Cestitamo :!:

... a mene ne zovesh da to proslavimo? ;) :lol:
 
Incognito:
ian:
Hej dobila sam upravo dzab dzaba kafu u Grinetu.. divnu moku i to veliku...
Sluchajno.. dajem joj pare a ona me pita imam li karticu..znam da imam, ali ne znam da li sam je ponela.. pogledam kad ono 10 kafa dzabe.. rekoh - e, da su tu moji forumashi da me vide , dobih igru... :wink:

Cestitamo :!:

... a mene ne zovesh da to proslavimo? ;) :lol:
Inco ti si , hteo to ili ne, sve vreme sa mnom!!!
 

Back
Top