idete li na more?

naravno!
jupiiiii!
jos tri nedelje do naše destinacije!
idemo u olimpik bič, grCka...
sa klincima,našim prevozom...
i sve to: app blizu plaže 15 dana za 390 jura!!!
vize su po 35.
benzin za 1600 km (povratna km)
eto.
jedva čekam.
jako sam uzbuđena,kao i moji klinci!
mada će sin najbolje proći jer ide na Divčibare u subotu sa vrtićem :P i još posle na more...pa kada se vratimo idu oboje sa bakom na plac :wink:
divno leto!
samo da nam ne pada kiša :( kako je počelo...samo da ne bude kao prošlo leto.
 
ja cu krajem leta ili pocetkom jeseni odleteti na neku egzoticnu destinaciju... verovatno sama jer ne verujem da ce biti jos nekog sa dovoljno para za takvu avanturu

jos uvek nisam odlucila gde ce to biti :D
a mozda i necu, nego cu otici na zimu tri meseca u Indiju sa prijateljicama :D
 
O, pa ja sam prekjuce bila na Severnom moru, po drugi put, na jedan dan, ali ti to svakako ne preporucujem za letovanje,hladno je, a kad se vratim kuci iz Belgije, idem u Vrnjacku Banju (prelepo mesto), a pravac iz banje za Igalo.
 
Ja bih zelela da odem na halkidiki ali ne znam jos u koje mesto? Ima li ko preporuku ? Paralia, Hanioti , Pefkohori ili neko jos mestasce mozete li mi pomoci pri izboru? Volela bih da cujem tudja iskustva i to koliko je Grcka povoljna ili suprotno (skupa)? Cujem razne price tipa kafa na plazi je 2evra, pice 8evra? pa me interesuje da li je to zaista tako?!
 
lane24:
Ja bih zelela da odem na halkidiki ali ne znam jos u koje mesto? Ima li ko preporuku ? Paralia, Hanioti , Pefkohori ili neko jos mestasce mozete li mi pomoci pri izboru? Volela bih da cujem tudja iskustva i to koliko je Grcka povoljna ili suprotno (skupa)? Cujem razne price tipa kafa na plazi je 2evra, pice 8evra? pa me interesuje da li je to zaista tako?!


Ja sam bila u Pefkohori...pa, mirno je, ako mir trazis, ima par lokala, vecinom govore srpski a pice je skupo...
 
mammy:
lane24:
Ja bih zelela da odem na halkidiki ali ne znam jos u koje mesto? Ima li ko preporuku ? Paralia, Hanioti , Pefkohori ili neko jos mestasce mozete li mi pomoci pri izboru? Volela bih da cujem tudja iskustva i to koliko je Grcka povoljna ili suprotno (skupa)? Cujem razne price tipa kafa na plazi je 2evra, pice 8evra? pa me interesuje da li je to zaista tako?!


Ja sam bila u Pefkohori...pa, mirno je, ako mir trazis, ima par lokala, vecinom govore srpski a pice je skupo...
Svako planira... Ja prosle godine bila a CG, letovanje mog zivota, a vi tu pricate o nekim mestima o kojima samo sanjam.... Ove godine verovatno necu, jer sam ulozila ustedjevinu u nesto drugo...
Ali se uvek nadam, jos je daleko kraj sezone! Mozda i poletim na more! :)
 
lane24:
Ja bih zelela da odem na halkidiki ali ne znam jos u koje mesto? Ima li ko preporuku ? Paralia, Hanioti , Pefkohori ili neko jos mestasce mozete li mi pomoci pri izboru? Volela bih da cujem tudja iskustva i to koliko je Grcka povoljna ili suprotno (skupa)? Cujem razne price tipa kafa na plazi je 2evra, pice 8evra? pa me interesuje da li je to zaista tako?!

Ja sam cula da je Tasos raj na zemlji..

E zelim ove godine na more, i zelim, al mi je drustvo ocajno : te nemaju para, te ispiti, te idu na Exit .. :?

Bogami, na kraju mozda odem i sama :cry:

Ako ima neko zainteresovan, dajem oglas---potraznja drustva za more :roll: :D :D
 
slatko volim :)):
lane24:
Ja bih zelela da odem na halkidiki ali ne znam jos u koje mesto? Ima li ko preporuku ? Paralia, Hanioti , Pefkohori ili neko jos mestasce mozete li mi pomoci pri izboru? Volela bih da cujem tudja iskustva i to koliko je Grcka povoljna ili suprotno (skupa)? Cujem razne price tipa kafa na plazi je 2evra, pice 8evra? pa me interesuje da li je to zaista tako?!

Ja sam cula da je Tasos raj na zemlji..

E zelim ove godine na more, i zelim, al mi je drustvo ocajno : te nemaju para, te ispiti, te idu na Exit .. :?

Bogami, na kraju mozda odem i sama :cry:

Ako ima neko zainteresovan, dajem oglas---potraznja drustva za more :roll: :D :D
Hej, samo napred! Ja sam proslog leta bila sama na Tasosu, tj. krenula sam sama ali sam usput upoznala gomilu likova, sto Grka sto nasih.. :D provod zagarantovan, plaze odlicne, cene sasvim ok! BTW, ove godine idem sama na Kefaloniju :wink:
 
lane24:
Ja bih zelela da odem na halkidiki ali ne znam jos u koje mesto? Ima li ko preporuku ? Paralia, Hanioti , Pefkohori ili neko jos mestasce mozete li mi pomoci pri izboru? Volela bih da cujem tudja iskustva i to koliko je Grcka povoljna ili suprotno (skupa)? Cujem razne price tipa kafa na plazi je 2evra, pice 8evra? pa me interesuje da li je to zaista tako?!

Pa, posto idem sa nekim ko ima Grcku -u malom prstu- , slusam njegov savet..kaze da je Hanioti najjaci. :wink: ..najlepsi...za pet dana odosmo... :wink:
 
lane24:
Hanioti? Pa u stvari ja se dvoumim najvise izmedju Haniotia i Pefkohorija. Ne znamo ni sama.

Ja sam bila prosle godine u Haniotiju a 2000 & 2001 god. u Pefkohoriju. Oba mesta su super, neces se razocarati bilo koje da izaberes. Hanioti ti je malo veci od Pefkohorija i ima dosta zezalica za klince (neznam da li imas decu), ali i Pefkhori je prelep.
 
de cesh na hvar imash rojdake tamo. shteta sto nisam bolja s rodjacima nekako ih se plasim da ne otkriju da sam luda

gde je dismisal ljudi????? da se pozovem na vasheg obozavanog. pa ni on nema ribu i niste ga napushili ko rozalinu

ja cu moguce biti u CG ako ne zase.rem pa ako neko oce da dodje da mi cuva stvari dok plivam i idem do crnogoraca da mi nude seks. ha vishe mi ne nude moracu ja njima
 
lane24:
Hanioti? Pa u stvari ja se dvoumim najvise izmedju Haniotia i Pefkohorija. Ne znamo ni sama.

pa kao srednji prst je bolji. halkidikija
tako kazhu prvi je dziberaja al shto se mora nije teshko. kao
a ako su oba na srednjem onda ne znam nisam turistichki vodic. idi ti na treci tamo je sveta gora atos.
ja sam bila u neos marmarasu i bilo je ljigavih meduza koje ne peku u avgustu fuj >:I
 
etotako:
ja cu krajem leta ili pocetkom jeseni odleteti na neku egzoticnu destinaciju... verovatno sama jer ne verujem da ce biti jos nekog sa dovoljno para za takvu avanturu

a oces tamo upoznati zgodnog domoroca. a ne plasis se sama kako ces odbiti napasnike neverovatnom energijom i sharmom i poceces intelektualno
idi pomozi rozalini
bali je super ima dosta seksa tkao kazu
i novi zelan je zanimljiv ali nije tropsko
afrika je super ali ima bolesti
ma avganistan ili turkmestan tamo je neiskvareno
 

Back
Top