stariji

  • Začetnik teme SnowWhite69
  • Datum pokretanja
SnowWhite69:
stariji "momci" su bolji...naivni...istice im vreme pa ih mozes vrtiti oko malog prsta..he he...

Ja ne znam na kakvog si ti to muskarca naletela, ali ja apsolutno ni jednog starijeg muskarca ne smatram naivnim, pa na koju foru kad ima brdo iskustva iza sebe???? Pazi se da on nije namazaniji nego sto mozes i da pomislis, takvi lako preokrecu star u svoju korist dok ti mislis da sve ide po tvom.
Nemoj misliti da sam protiv, ja bas zbog toga i volim starije muskarce, iskustvo i maniri, smirenost, znaju sta hoce i mogu ... toga nema sa mladjim muskarcma!
 
[volim starije muskarce, iskustvo i maniri, smirenost, znaju sta hoce i mogu ... toga nema sa mladjim muskarcma!

Definitvno se slazem sa tobom. Stariji imaju iskustva, sredjene stvari u glavi, znaju da se ponasaju i kako da izadju na kraj samnom :)
 
Ja sam u vezi sa zenom koja je starija od mene 15 god, ja imam 23 ona 38 i nikad u zivotu nisam bio srecniji! Za 15 dana se uzimamo. O nekim stvarima ne moze da se diskutuje ako ih niste osetili.
Poz
 
Dirk:
Ja sam u vezi sa zenom koja je starija od mene 15 god, ja imam 23 ona 38 i nikad u zivotu nisam bio srecniji! Za 15 dana se uzimamo. O nekim stvarima ne moze da se diskutuje ako ih niste osetili.
Poz

Pa ne zelim da te nesto povredim ali izvini da li si razmislio zasto je ona docekala 38 sama pa sad nasla tebe , klinca u odnosu na nju? Samo hocu da kazem da razmislis , ne zaleci se.Pogotovo sto si ti jako mlad momak , a dama je vec u izvesnim godinama kada i nije lako zatrudneti.Jedino ako ti ne zelis potomstvo?Samo mislim da si ti u naj godinama za nalazenje devojaka . A da ti neces slucajno tj. potsvestno zamenu za kevu ili tako nesto?
 
Pa nisi me povredila :) Vec sam navikao na takva pitanja tako da sam, uslovno receno "oguglao". Jako je tesko objasniti ljudima i okolini (pogotovo mom okruzenju) tu kolicinu emocija izmedju nas. Ne, nemam Edipov kompleks niti mi treba zamena za majku, jednostavnio je volim, koliko god je to tesko shvatiti...a sto se nje tice, nije docekala 38 god sama, vec je srecno razvedena :) Zato sam i rekao, ko nije doziveo tako nesto, ne moze da shvati.
Poz :)
 
Imam 33 godine. Moji vrsnjaci su pozenjeni ili po inostranstvu, jednako nedostupni. Mladji su na raspolaganju jer zele "iskustvo sa starijom" a i manje postavljaju glupa pitanja. Jos uvek ne znaju sta hoce, vazno im je zezanje i nisu za vezivanje. Ok. Stariji... ako se jos nisu ozenili, ili imaju neki defekt (bez uvrede) ili su vec naucili da peru svoje gace i ne treba im nista vise od povremenog seksa. Najsmesniji su mi oni u ranim cetrdesetim koji misle da mi je potreban njihov genetski materijal... Alo ljudi, pa valjda neko jos uvek normalno rezonuje i zna sta je normalna veza?
 
SnowWhite69:
stariji "momci" su bolji...naivni...istice im vreme pa ih mozes vrtiti oko malog prsta..he he...
E vidi ovako ja sam udata za starijeg muskarca! Celih 9 g je stariji od mene. Nikada nisam razmisljala o njegovim godinama ,nije mi bilo bitno.Samo znaj ako je pravi nisu bitne godine! A ako hoces naivnog nesigurnog....ima ih i medju mladjima i to poprilicno!!!
 

Back
Top