Ne znam gde da putujemo..
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ne znam gde da putujemo..

Guest

Podrazumevano Ne znam gde da putujemo..

Prvo sam htela u Egipat(Hurgadu),ne znam zasto,ali nekako mi se ne ide,kao neki los predosecaj.U Grcku ne bih,a ni u Tursku-bili smo.Bugarska ne dolazi u obzir.Ne znam..Za Spaniju nemamo dovoljno novca.Mozda Malta.Da li ima neko ko je bio,pokusala sam da nadjem,ali jako malo informacija sam nasla.I ma li neko neki predlog?

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

a tunis...?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

pa zavisi sa koliko para raspolazete, tj. hocete da potrosite... a jel' mora bas na more...?

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio valdemar
    pa zavisi sa koliko para raspolazete, tj. hocete da potrosite... a jel' mora bas na more...?
    Da,volela bih more..Pa nije to bas neka velika cifra,vec onako sredina neka 8)

Početnik
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bas imas super ponuda za razna grcka ostrva koja su super, ne košta puno
    Imam i ja jednu ponudu ako te interesuje kontaktiraj me na PP

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

pogledaj Tunis,mislim da je za nijansu jeftiniji od Egipta a zaista je prelepo,bar koliko sam cuo...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Da, Tunis, ali svi su mi rekli da je Sus bolji od Hamameta, nisam bila, ali bas bih volela.

gost_bg
    Guest

Podrazumevano

Ma tunis je krš kao i egipat
    Arapske prljave zemlje nista drugo
    Sto se egipta tiče samo je ok krstarenje
    A tunis je dosadan
    Grčka je skroz dobra tj ostrva: santorini, mikonos,rodos, krit...a ima ih jos koje tek planiram da posetim

Hmmmm...
    Guest

Podrazumevano

Ja mislim da je za tebe najbolje da - ostanes kuci....

Početnik
    Učlanjen
    31.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano galadriela

Malta je super, bila sam prošle godine u junu i provela se fantastično. Jeste da je malo skuplja nego npr. Turska ali je bio stvarno poseban ugođaj biti tamo. To je veoma popularna turistička destinacija, ljudi dolaze sa svih strana svijeta, opuštena atmosfera, sve u svemu ima se šta za vidjeti. I još taj poseban osjećaj kad pomisliš da si na jednom malom ostrvu u srcu Mediterana, predivno...

Guest

Podrazumevano Re: Ne znam gde da putujemo..

Citat Original postavio Anonymous
    Prvo sam htela u Egipat(Hurgadu),ne znam zasto,ali nekako mi se ne ide,kao neki los predosecaj.U Grcku ne bih,a ni u Tursku-bili smo.Bugarska ne dolazi u obzir.Ne znam..Za Spaniju nemamo dovoljno novca.Mozda Malta.Da li ima neko ko je bio,pokusala sam da nadjem,ali jako malo informacija sam nasla.I ma li neko neki predlog?
    Letujte u Murteru kod Šibenika u privatnom aranžmanu, u prijatnom okruženju, među prijateljski raspoloženim meštanima (70% meštana ima rođake u Beogradu i Srbiji!), na najlepšem delu Jadrana, bez viza i autoputem do mora. Moje iskustvo je da su policija i obični građani napadno ljubazni prema srbijanskim gostima. Tel. 011/8256-556, 063/7784-788, E-mail: ksenipet@ptt.yu

Guest

Podrazumevano Re: Ne znam gde da putujemo..

Citat Original postavio Anonymous
    Letujte u Murteru kod Šibenika u privatnom aranžmanu, u prijatnom okruženju, među prijateljski raspoloženim meštanima (70% meštana ima rođake u Beogradu i Srbiji!), na najlepšem delu Jadrana, bez viza i autoputem do mora. Moje iskustvo je da su policija i obični građani napadno ljubazni prema srbijanskim gostima. Tel. 011/8256-556, 063/7784-788, E-mail: ksenipet@ptt.yu

Guest

Podrazumevano Re: galadriela

Citat Original postavio galadriela
    Malta je super, bila sam prošle godine u junu i provela se fantastično. Jeste da je malo skuplja nego npr. Turska ali je bio stvarno poseban ugođaj biti tamo. To je veoma popularna turistička destinacija, ljudi dolaze sa svih strana svijeta, opuštena atmosfera, sve u svemu ima se šta za vidjeti. I još taj poseban osjećaj kad pomisliš da si na jednom malom ostrvu u srcu Mediterana, predivno...

JADRANKA 1
    Guest

Podrazumevano TUNIS

JA SAM PROSLE GODINE BILA U TUNISU-YASSMINE HAMMAMET-PREKO ARGUS TOURSA-TURISTICKI VODICI SU BILI SJAJNI. TUNIS JE FANTASTICAN. SOUS JE OK, ALI NAJELITNIJI DEO JE YASSMINE HAMMAMET, URADJEN PO UZORU NA NICU I TAMO NEMA LOKALNOG STANOVNISTVA, SVE JE UGLANCANO I CISTO. HOTELI SU SVI EXTRA, PREPORUKA-`MACHMOUM`, NIJE SKUP,A SUPER JE. JA IMAM SVE RECI HVALE........IDI OBAVEZNO!

Slične teme

1. Znam da ne znam -majeutika
    Autor ms u forumu Filozofija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 06.04.2008., 21:46
  2. ovo ja ne ne znam
    Autor m0108994d u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 07.02.2006., 14:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor