dan za secanje
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: dan za secanje

sanja
    Guest

Podrazumevano dan za secanje

... po nekom licnom i lepom trenutku.moze?
    za mene, 18.09.2003.
    m. je dosao po mene (incognito i ja bili na pivu), otisli na adu, nema guzve, sunce vec nisko... gazili smo bosi po plicaku, bacali kamencice u vodu. obuceni lezali na plazi, gledali nebo.... zivot je lep, rece on...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

01.05.1996- prvi poljubac
    31.05.2003- najbolji drug izvrsio samoubistvo

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

22.05.1994. ostao ziv
    31.08.2000. ostao ziv

srecan sam...

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Jao! (sto mi danas pola postova pocinje sa jao?) Dan za secanje... Nikad nisam bas predano vodila dnevnik, ali...
    24.03.1999. / kad tad nisam poludela nikad necu. A taj datum nikad necu zaboraviti. Najgore secanje u dosadasnjem zivotu.
    Dan za secanje mi je i Uskrs te 1999. i koncert na Trgu, nikad vise ljudi i nikad vise ljubavi prema zivotu na jednom mestu.
    ...
    Lepi dogadjaji... Hm...
    Ne znam tacne datume. Imam ih negde zapisane, ali ko ce sada da pretura po kutijama da trazi secanja zapisana u minut (datum je tada bio sirok pojam :wink: ) koje drzimo tamo negde, sakrivena... A glava mi je prazna kao da mi nikad nije bilo extra.
    Eto jedno, sredina jula 1991. i jedno vece, moja glava na njegovim grudima, lezimo na obali Dunava, gledamo u nebo, on mi pokazuje gde su Mala kola... Bez poljubaca, bez suvisnih reci, samo on i ja i nasih nepunih 15 godina. I jednostavno neponovljivo.
    Oh da... 31.07.1990. isti on me drzi za ruku i vodi kroz vocnjak. Kao "posli smo" par minuta pre toga. I bere mi iz vocnjaka najlepsu crvenu jabuku i gleda me tim prekrasnim ocima boje smaragda. I oboje cutimo, jer ne znamo od stida sta da kazemo (imala sam tek 13 godina i neku sicu), gledamo u pod. Ne sme da me poljubi da nas neko ne bi video. (To je bila romantika a ne danas sta se radi sa 13-14 godina).
    E.. ove romanticne teme nisu za mene. Probudite mi toliko emocija i ne moze sve da stane u datum, jer odmah vidim sliku i cujem njegov glas. Nijedan posle njega nije ostavio toliko lepih secanja. Zato je svaki dan koji sam provela pored njega dan za secanje. Pa i roman sam o tome napisala.

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano i tuzni

24.7.2003. zalazak Sunca na Nilu i........

5.10. 1998; 12.3.2003. - njih nema vise

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Pazi kad ne mogu da se setim ni jednog dana koga je obelezilo nesto lepo...

Najgori... 12.05.1992., 24.03.1999. i skoro svaki 29.10.

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Citat Original postavio Princeza
    Jao! (sto mi danas pola postova pocinje sa jao?) Dan za secanje... Nikad nisam bas predano vodila dnevnik, ali...
    24.03.1999. / kad tad nisam poludela nikad necu. A taj datum nikad necu zaboraviti. Najgore secanje u dosadasnjem zivotu.
    Dan za secanje mi je i Uskrs te 1999. i koncert na Trgu, nikad vise ljudi i nikad vise ljubavi prema zivotu na jednom mestu.
    ...
    Lepi dogadjaji... Hm...
    Ne znam tacne datume. Imam ih negde zapisane, ali ko ce sada da pretura po kutijama da trazi secanja zapisana u minut (datum je tada bio sirok pojam :wink: ) koje drzimo tamo negde, sakrivena... A glava mi je prazna kao da mi nikad nije bilo extra.
    Eto jedno, sredina jula 1991. i jedno vece, moja glava na njegovim grudima, lezimo na obali Dunava, gledamo u nebo, on mi pokazuje gde su Mala kola... Bez poljubaca, bez suvisnih reci, samo on i ja i nasih nepunih 15 godina. I jednostavno neponovljivo.
    Oh da... 31.07.1990. isti on me drzi za ruku i vodi kroz vocnjak. Kao "posli smo" par minuta pre toga. I bere mi iz vocnjaka najlepsu crvenu jabuku i gleda me tim prekrasnim ocima boje smaragda. I oboje cutimo, jer ne znamo od stida sta da kazemo (imala sam tek 13 godina i neku sicu), gledamo u pod. Ne sme da me poljubi da nas neko ne bi video. (To je bila romantika a ne danas sta se radi sa 13-14 godina).
    E.. ove romanticne teme nisu za mene. Probudite mi toliko emocija i ne moze sve da stane u datum, jer odmah vidim sliku i cujem njegov glas. Nijedan posle njega nije ostavio toliko lepih secanja. Zato je svaki dan koji sam provela pored njega dan za secanje. Pa i roman sam o tome napisala.
    ovo je bas lepo ...... ozbiljno. i ja bih da sam tako nekako doziveo, ali sta ces, druga vremena, nema toga danas ......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

22.oktobar 2000 nisam sigurna da li mi je ovo nasrecniji ili najtuzniji dan u zivotu, u svakom slucaju nikad ga necu zaboraviti,...

25,26,27. avgust 2002. tri dana/noci provedena na pucini, bez kopna,bez teskih misli,bez obaveza, samo talasi, sunce, dobro odabrano drustvo,lagana muzika...moja zamisao savrsenog zivota!

ima toga jos....

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

8) svaki dan je poseban i svaki je za sečanje...

nemojte da vam se desi da haljinu/odelo za posebnu priliku obučete... tj da vam obuku na sahrani .... vašoj naravno

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    ovo je bas lepo ...... ozbiljno. i ja bih da sam tako nekako doziveo, ali sta ces, druga vremena, nema toga danas ......
    Nazalost, danas toga nema. Mnoge osobe nikada nece imati secanja kakva ja imam jer previse zure da odrastu vec u 12-13 godini. Mi smo krali komsijske maline, droga nam je bio smeh, najruznije sto si nekom mogao da ucinis je da mu izduvas gume na biciklu... Igrali smo mali fudbal, pecali, kupali se na Jezeru, pravili uranke i rostilje... Znali smo da uzivamo u stvarima za koje nije trebalo da se napijemo, uduvamo ili... Bilo je to vreme kada je u vazduhu moglo samo da se oseti miris lipe, a ljubav je bila svuda oko nas. Ona drugarska, vecna... Ona koja se ne zaboravlja ni posle 15 godina ni mnogo mnogo kasnije... Jer i sada kada se sretnemo sa osmehom, pricamo o stvarima koje su nas spajale i ukrasile nasa detinjstva cistim i prelepim secanjima.
    I svi ti decaci i devojcice mog detinjstva su i sada takvi. Nije ih iskvarilo ni drustvo, ni tezak zivot, ni problemi... To su samo izgovori. Zato ja imam mnogo dana za secanje, mnogo slika u albumu koje mi uvek izmame osmehe, mnoge pesme koje me podsecaju na to vreme.
    Nazalost... mnogi nece saznati kako to izgleda.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

daj malo... ops:

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    daj malo... ops:
    "Daj malo" sta?

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa tih secanja... ja ne zelim svoje detinjstvo...

Guest

Podrazumevano

Pa sta je to bilo tako strasno...

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

d1 ne zelim da budim lose uspomene, ali mislim da bi bas ti trebao da odrzavas secanje na detinjstvo.

njemu za ljubav................

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ok peace... hvala... dosta... kraj diskusije o ovome..pozdrav...

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

ok peace... hvala... dosta... kraj diskusije o ovome..pozdrav...
    ok . necu te smarati o tome. samo sam rekla svoje misljenje.

Princessa
    Guest

Podrazumevano

Ja volim moje detinjstvo i sva secanja na njega, jer je bez obzira na sve bilo veoma lepo. I volela bih da moja deca jednog dana mogu to da kazu za sebe. Srecno detinjstvo znaci mnogo u zivotu. Ali nemojte da se rastuzite zbog mene!

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

ej pa i ja se najradije secam svog detinjstva.

eh kada bih mogla da prozivim jos samo tri ona bezbrizna dana. da slatko odmorim mozak..............

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Eh, da mi je samo ono vece pored Dunava... Kad bi vreme moglo da se vrati... Mozda bi se i poljubili... Mozda sada ne bi bio njen.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

pre neki dan putujem ja i prolazim tamo nekom naseobinom poredu puta u vojvodini blizu granice.i pretrcavaju dva decacica.i zamislim se ja e sto ti je lepo to detinjstvo u tako malim gradovima ako vas ima jos par naravno pribliznih godina.ono trckaranje po sumi i poljima grudvanje do mile volje zimi kranje komsijskih(a i svojih) jabuka i tako to.e a u gradu mi nismo imali to.
    ali dosta se promenilo.danas oni gledaju samo kako bre da "ulove" mobilni od roditelja ili taj neki trip

Elleni
    Guest

Podrazumevano Dan za secanje

Dan za secanje definitivno 25.10.2001., Atina, Grcka, on me je zaprosio u jednom mnogo lepom restoranu sa pogledom na celu Atinu. Ja sam , na zalost rekla, ne. To je ujedno bio i moj najsrecniji i moj najtuzniji dan u zivotu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Mako
    22.05.1994. ostao ziv
    31.08.2000. ostao ziv

srecan sam...
    eh koliko bih onda ja morao datuma da napisem

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Dan za secanje

........

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Ja bih se udao za njega.....hehehehhe....Ma udao bih se chak i za Incognita kad bi me tako zaprosio..hehehehehehehe

Slične teme

1. JEDNO SECANJE...
    Autor crni djordje u forumu Romantika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 04.06.2008., 08:00
  2. Secanje na Srbiju
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 19.09.2007., 00:40
  3. Sećanje i osećanje
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 6