Novi pochetak...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Teme koje su dosadne, bezvredne, kao i one u kojima je sve recheno i josh kusur njih iz drugih razloga idu off...

Ostavljene su teme sa milijardu odgovora i pregleda, bez obzira na to kakve su (nekome su i zanimljive).

Ako se nastavlja lupetanje, skoncentrishite se da se zadrzite na temam koje su za to predvidjene. Svaki pokushaj otvara novih bice nagradjen brisanjem...

Pozdrav
 
father:
Demokratija na delu...

Kakva crna demokratija na forumu?!? :shock: ... Da citiram sebe od pre ih-i-hi koliko vremena:

Incognito:
Ovo je Forum... zaboravi na demokratiju... Nismo mi postavljeni za moderatore od strane ljudi koji dolaze na forum, vec iz drugih razloga (aktivnost na istom, objektivnost, poznanstvo s' administratorom itd. itd.).

Mi se trudimo da budemo koliko mozemo objektivni, ali se svetu ne moze udovoljiti...

Za kritike vec imas otvorenu temu koja je jos i lepljiva. A ako ti bas smetaju admini, a ti se obrati Bozi, i kazi mu sta smo ti mi toliko nazao ucinili.

Over and out...
 
OK teme su sranye pa su izbrisane! Meni se zivo yebe, skoro da i ne postujem na njima. :roll:
Ali mene interesuje sledece :arrow: zasto se zakljucavaju i stare teme? :? :roll: Zar ne trubite stalno kako treba mozda da pregledamo te stare teme pa vidimo kako su se ljudi druzili, kako nema potrebe da se postavlja nova tema jer takva vec postoji........ :roll: I onda neko izvuce temu iz naftalina a vi je zakljucate. :roll: Ne razumem. :?
E da jos jedno pitanje :arrow: zasto je izbrisan apotekarkin post? :roll:
 
Čoko, ti si pobrkala lončiće! :roll:
Apotekarka je prvo pozdravila likove sa svog foruma... :lol:
a potom reklamira i svoj DSDS klub... i to besplatno... :lol:
prilično drsko od nje.. mora se priznati... :lol:
 
TOMAX:
Da li je to ona tebi tako rekla ili je to proizvoljno mišljenje jedne budale? :D
Hvala na cascavanju, nema te u memberlist pa bih upotrebio stih od Partibrejkersa "Da li verujes meni ili mislis svojim glavom"
A one slike na kojima si go golcijat i koje si kacio u profilu su ti bile super, skinuo sam ih i nama problema da ih umetnem u text - svasta sam naucio :wink:
 
TOMAX:
Čoko, ti si pobrkala lončiće! :roll:
Apotekarka je prvo pozdravila likove sa svog foruma... :lol:
a potom reklamira i svoj DSDS klub... i to besplatno... :lol:
prilično drsko od nje.. mora se priznati... :lol:
Nisam... :roll:
Puno likova sa onog foruma, su clanovi i ovog foruma tako da ima pravo da nas pozdravi... :roll: A uostalom i ona je clan ovde, nije se registrovala samo da bi ostavila post! :roll:
Ja nigde nisam videla link! :roll:
Hahahaha TOMAX jadan si! :lol: :lol: :lol: Tebe je smorila krstarica pa si dosao na DSDS! :lol: Kada nisi mogao da se uklopis, vratio si se ovde, gde vec imas krug ljudi koji te kao vole (ne znam stvarno zbog cega :shock: :? :roll: )
Nemoj da te podsecam kako si kukao kako ti je smor ovde i kako zelis da se druzis sa nama na DSDS! :roll: :lol: A sada pljujes! :roll: Fuj! :roll:
 
TOMAX:
Zašto lažeš da sam rekao za DSDS da je srranje? 8)
Ok ja sam luda! :roll: Kraj price! :roll:

TOMAX:
Draga Veco, ja sam se odmaro od Krstarice... ali zato sam bio u onom... :roll: DSDS klubu...
... i mogu ti reći da sam se debelo zaebo. :(
Tamo su svi već upareni, a vole i da svako sa svakim... i stalno te nešto kritikuju, te nemoj ovo, te nemoj ono... uf...
Smorili su, pa sam pobego! :wink:
 
chokolada:
TOMAX:
Zašto lažeš da sam rekao za DSDS da je srranje? 8)
Ok ja sam luda! :roll: Kraj price! :roll:

TOMAX:
Draga Veco, ja sam se odmaro od Krstarice... ali zato sam bio u onom... :roll: DSDS klubu...
... i mogu ti reći da sam se debelo zaebo. :(
Tamo su svi već upareni, a vole i da svako sa svakim... i stalno te nešto kritikuju, te nemoj ovo, te nemoj ono... uf...
Smorili su, pa sam pobego! :wink:
Naravno da si luda... :lol: :wink:
A šta je sa ostatkom poruke? :wink:
 
TOMAX:
Naravno da si luda... :lol: :wink:
A šta je sa ostatkom poruke? :wink:
Da pozdravljas Apotekarku? Pa sta sa tim? :roll: Isekla sam samo onaj deo gde si rekao da je DSDS sranye, kakve veze ima pozdrav za nju s tim?! :? :roll:
Uostalom TOMAX ja sam pitala moderatore a ne tebe zasto je izbrisana Apotekarkina poruka. Ne razumem zbog cega se ti utrpavas i odgovaras umesto njih. :roll: :roll: :roll:
A ja jesam luda cim se raspravljam sa tobom. :roll:
Ajd' cao! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top