trenerke...

to bi ti otprilike isto bilo ko da si kazala svi kerovi su kobasice jer ih u vijetnamu jedu :lol:

ovo si samo ti uspeo da povezes...ako uopste jesi. :lol:

ako bas hoces da pravis veze gde ih nidje nema, onda - nisu svi kerovi kobasice (preciznije svi kereci delovi :mrgreen:), pojedini mogu biti i bifteci i snicle, ali to ne menja cinjenicu da su jestivi.
dakle sve stvari, koliko god bile placene i ko god ih kreirao i kako god one izgledale nemaju nikakvu vrednost, sto se mene tice. a ovde svako ima pravo na svoje misljenje.samim tim tvoje je pravo da cenis garderobu isto koliko moje da je ne cenim uopste.
 
e pa tako kaži - ne cenim garderobu

a ne jela bi kereće kobasice
to je drugo nešto :mrgreen:

- - - - - - - - - -

misim... ne cenim je ni ja nešto naročito al ne mogu reći da bi pojeo kera jbte :sad2:
 
Poslednja izmena:
e kad bi ti zakrcala crevca, a ispred tebe samo kuca koja mase repom i gleda tuznim okicama. :lol:

nisam nigde rekla da bih pojela kuce, samo da su i kucici isto jestivi koliko i domece zivotinje kod nas. ti si pomenuo kuce i kobasicu u istoj recenici. :lol:

hot dog...valjda potice od toga dal sto su verovali da se pravi od kucica ili nesto zbog oblika jazavicara. :huh:
 
Volim što mi u trenerci genitalije slobodno landaraju i dišu. Naravno, kad idem u pozorište ili biblioteku ja se uvek sredim. Znaći - trenerka u kompletu, i gornji donji deo (ne kao neki seljak, pa gore Kappa dole Adidas), sveže oprana, bela kao sneg ili labudovi, i dole neke fine patike šunjalice. Ako je hladnije onda eventualno gore i neku kožuricu nabacim. Podrazumeva se da i moja čka mora da me isprati i ispoštuje, znaći - minjak, štiklaje do neba, frenć manikir, ekstenzije i tako taj rad... kad prođemo ulicom svi da nas zapaze.

Welcome to Balkan:mrgreen:

Po tome sto se vidi na cesti nisam mislila da ce ovdje biti toliko negativnih odgovora :lol:

A inace meni je to na neki nacin simpa vidjeti da je osoba opustena, ne opterecena drustvenim normama i izadje van u trenirci. Treba i to malo hrabrosti (: A skoro bolje i to nego skockano a jeftino….
 
da li je koristite iste za izlazak u grad, il se pod obavezno skockavate...?
može i muškadija da odgovori...

Eo prike, teb tju isposhtovat kak je i ret:

Ugrad kadidemo u izlazak, jat drugo i nemam neg odeltze sa karavatom, cipalce i takoto. Et juche san kupijo u sekihendu dvije koshoolye i pantale za sitjushne pare, a sam take mooshke stvari mosh natji u sekihendu da nijesu iznosate. Danekazhem da upravo take pantale i koshulje i zavrshe u sekihendu jerbo smetaju u ormanu, a bile du dvatriput obuchene. Tremerke i dukse teshko mosh natji ada nisu iznosati.
 
da li je koristite iste za izlazak u grad, il se pod obavezno skockavate...?
može i muškadija da odgovori...

koristim trenerke za sve i svasta
izlazim u grad ponekad, idem na posao ponekad, motanje po komsiluku radnjama i sl, avanture po prirodi...
to mi je najcesci donji odevni predmet
pa necu sigurno da se akam po brdima i dolinama, valjam po asfaltu parketu prasini i sl u suknji ili skupim lonama
 
Кад изађем у шетњу, најпријатније ми је у тренеркама или фармеркама, мајици и патикама.

Довољно сам скоцкана на послу, и поподневно скоцкавање би ми тешко пало.
 
Da nije ovog DeeLita da nam otvara teme, bas bi nam bilo dosadno.. :zcepanje:

Ne nosim ni ja trenerke, imam neke stare, kad cistim stan obucem..
Po kuci pidzamu, a u krevetu je ne nosim..ni po cici zimi..

Прика Ди, пази ову уводну опаску у посту. :)
Ваљало би да се реактивираш. Да мало живну форумашице. ;) :)
 
Е куд ово прочитах раном зором, сад имам визију хот кугуарке Метлиџона у танкој, прозирној, припијеној пиџамици... :rumenko: Дође ми да и ја тражим "дај неку фотку, знам да имаш"... :rumenko: :D

Тренерке фурам у зависности од тога у којој сам фази, претежно за време рекреације, а кад ме баш спопадне тренеркоманија не излазим из њих, то је кад сам у бичарској фази, кад истичем мишићаве бутке и позадину, а у медвеђој фази сало утежем фаркама, оно кад ми је стомачина као лопта, па ме другари зезају поред терена за баскет: "Извади ту лопту испод дукса и баци је овамо да играмо". :D
 

Back
Top