Islamska pretnja!

CIKLON B

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Izgleda da negde u nekim delovima nqase Srbije jos uvek ima muslimana. A gde ima muslimana ima i problema sa muslimanima.
Jer neki od muslimana se malo vise loze na to sto im je njihov alah reko, a i ostali muslimani se loze na to samo malo manje i po potrebi. Da je muslimansko stanovnistvo ziva bomba u nasoj drzavi potvrdjuje cinjenica iz psihologije, koja tvrdi da ljudi kada su malo nezadovoljni sobom, malo nervozni onda vole da okrive druge za svoje probleme. Ta uobicajna pojava za sve ljude je kod muslimana regulisana verskim zakonom koji im dozvoljava da vode svoj rat Dzihad i na taj nacin se oslobode negativne energije i problema koje nose u sebi.

Pojavise se vehabije u Pazaru, Sjenici i Prijepolju. Pozivaju stanovnike u sveti rat, i sl.

S obzirom na ovu opasnost koja nam preti
Sta mislite da braco Srbi dal bi mozda mogli da zapevamo onu nasu pesmu i da resimo problem sa muslimanima.

OJ PAZARU NOVI VUKOVARU
OJ SJENICE NOVA SREBRENICE!
 
Oces da kazes da i ja imam isti problem i da i ja okrivljujem kojekoga za sranja koja mi se desavaju.

MISLIM DA CU MORATI DA POSETIM PSIHIJATRA I TO PROVERIM. A i ako se ispostavi da si bio upravu, nastavicu sa tom praksom jer se to za sada pokazalo kao odlican mehanizam odbrane. Do sada sam se osecao super i sve je funkcionisalo OK.

[/b]
 
Моја омиљена песма је:
Сарајево у долини Срби су те опколили.
Сиђи Рашо сиђи са планине ниси сишао четири годоне. Иде мечка преко Требевића то је мечка Раше Караџића.
 

Back
Top