Znam da nije lepo ali...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Znam da nije lepo iznositi javno ovo ali...nisam mogao a da ne podelim sa vama ovo! To je kratka izjava o sebi jedne Novosadjanke (28 god.) na jednom sajtu koji sluzi za upoznavanje ljudi. Podebljane reci su moje delo, da ne dodje do zabune.

Dakle:

"Evo mene... malo mi je neprijatno sto sam se ovde upisala jel me dosta ljudi u gradu poznaje i smatraju me jednom od najlepis Novosadjanki... vrlo sam pametna i nacitana, znam da se ponasam cak i kad popijem, volim da putujem po svetu i uopste, volom zabavu .. to je moj zivot. VELIKA zelja mi je da zivim u USA pa bi zato volela da nadjem nekog finog gospodina ili naseg situiranog mladica sa stabilnim poslom koji bi zelo da zasnuje porodicu sa lepoticom jedinstvenih kvaliteta:-) Inace, bila sam ja u USA i znam kako Srbi zive i prezivljavaju konobarisuci, takvi me ne interesuju! U obzir dolaze samo dobro situirani a ostali nek ne pisu! Ako ti se dopadam i ispunjavas uslove, javi se .. cmok!"

Molim urednike da me ne zatvore, meni je ovo sve bilo tako smesno da sam morao da vam pokazem, a da me ne bi zatvorili postavicu pitanje:

Da li mislite da je ovakav stav dosao od kucnog vaspitanja, ili je pokupljen sa ulice, a suprotno kucnom vaspitanju?

ili

Da li mislite da je ovakav zivotni stav samo evolucija musko-zenskih odnosa i treba ga prihvatiti i prilagoditi se a ne ukazivati na pogresnost takvog zenskog stava?
 
Ali ja stvarno mislim da ce ona imati dosta pp-ova...jednostavno...stvarno zvuci iskreno.Devojke koje su bucne i preterano pricljive nikad nisu bile preterano srecne.Jer su uvek bile nezadovoljne onim sto imaju i htele vise i vise.
 
hanibal77:
pa sigurno ce se naci neko kome ce oglas biti ok.i kome tvoj post nece biti jasan.sta sad,bar je iskrena,odmah vidis na cemu si.bolje nego "postena,iskrena,nezna i romanticna trazi srodnu dusu" tu odmah znas da nesto nije u redu

pozdravljam to 8)


i dodajem jednu sliku :arrow:

nece da se otvori sajt, prilozicu kasnije :roll:
 
A onda tu je i moj komshija.. tu oko 45, ima zhenu i cjerkicu od 13 godina, mislish normalna, fina porodica, kad ono.. Stao pre neki dan da razmeni koju rech sa komshinicom (mojoj mamom), i na njeno pitanje shta cje cjerka da mu upishe posle osnovne, on odgovara doslovce i mrtav ozbiljan: 'Ma, uopshte ne razmishljam o tome. Shta me briga - svejedno je. Dao sam je na kurs manekenki, shta ima da uchi shkole. Il' cje nacji bogatog muzha, il' cje biti manekenka!'

No comment..
 
Aleksej_BASO:
Da li mislite da je ovakav stav dosao od kucnog vaspitanja, ili je pokupljen sa ulice, a suprotno kucnom vaspitanju?

ili

Da li mislite da je ovakav zivotni stav samo evolucija musko-zenskih odnosa i treba ga prihvatiti i prilagoditi se a ne ukazivati na pogresnost takvog zenskog stava?

prvo si ismejao ženu, a potom si njen stav izdigao kao primer za nešto što je izraslo iz muško ženskih odnosa... dakle, dao si mu opšti značaj

meni se ne dopada to što si ti uradio... kao što su ovde već rekli, ona je bar sve svoje mane fino stavila na uvid... svi malo pametniji koji pročitaju znaju sve njene slabe tačke, ne moraš ti da im otvaraš oči

kao i kod svake osobe i kod nje su stavovi i vrednosti u životu nastali kao rezultat delovanja mnogih faktora... uključujući porodicu, okruženje, obrazovanje...
 
Valjda ovo shto nameravam da pitam necje izazvati raspravu shirih razmera, jer na ovim forumima neki kao da jedva chekaju 'okidach' u vidu razlika u mishljenju da prasnu i pochnu da (se) vredjaju.
Neki su nakon prvog posta oshtro osudili lichni oglas "pametne" devojke, neki je pravdaju time shto je 'barem javno priznala svoje mane'.
Generalno, imam svashta protiv sponzorusha, i ne mislim da je njihovo amoralno ponashanje mana, vec rezultat iskrivljenog razmishljanja, i pomerenih dashchica u glavi. Da je devojka rekla 'tvrdoglava sam, puno pijem, lenja sam i nisam verna' - bila bi bolno iskrena, ali bi barem bila iskrena. Ali kada devojka kazhe da bi se dala bilo kome ko ima para da je 'udomi' u USA - ni sva iskrenost joj ne pomazhe da ne zvuchi kao obichna prostitutka. Ako pedofil ostavi poruku lichne prirode u kojoj priznaje da voli devojchice od 8-13 god i da trazhi upravo jednu takvu da ga usrecji - ne verujem da bi ga iko opravdao iskrenoshcju..
 
al nama nista ne smeta taj oglas niti nekoga povredjuje,zar ne?taj ko se javi on dobro zna gde se javio,nije maloletan ni nesposoban.
e sad ako odgovori s namerom da nadje pravu ljubav pa mu posle kriv djavo kad vidi da ona stvarno hoce samo pare to je njegov problem jer je devojka bila jasna.
ne mozes ovo da poredis sa pedofilima.
ako je i sponzorusa za njih postoje sponzori i gotova prica. :wink:
 
Iskrenost je iskrenost. Samo ja se pitam koliko treba biti GLUP, pa iskreno priznati neke mane. Ja velim da ona nije ni svensa onoga sto je napisala. Ako se izbaci par stvari, devojka je bukvalno rekla: "Dajem se za pare!"
A sta onda ona daje za uzvrat? Samo svoje lepo, malado telo? OK, onda ce njena satisfakcija trajati onoliko koliko i sponzorova naklonost prema dotichnom telu. Nema posle bunishe sto ce biti sutnuta i sto ce verovatno zavrsiti kao konobarica u nekoj americkoj rupi. Kad je tolko pametna sto nije sama stvorila svoju finansijsku imperiju? Mozda bash nesto i ne voli da radi... :roll:
 
skoro sve zene se daju za pare...nesto nisam primetio da jure sirotane...samo sto je nekima od njih Bog dao malo pameti...pa znaju da tu motivaciju sakriju...maskiraju...uviju u oblandu zaljubljenosti...dok su druge otvorene...kao npr ova gore pomenuta...sto je mozda i iskrenije...i postenije...sta to ima veze...svako od nas voli lagodan zivot...zanimljiv...a za to valjda trebaju pare...
 
Александар-80:
skoro sve zene se daju za pare...nesto nisam primetio da jure sirotane...samo sto je nekima od njih Bog dao malo pameti...pa znaju da tu motivaciju sakriju...maskiraju...uviju u oblandu zaljubljenosti...dok su druge otvorene...kao npr ova gore pomenuta...sto je mozda i iskrenije...i postenije...sta to ima veze...svako od nas voli lagodan zivot...zanimljiv...a za to valjda trebaju pare...

Aco, pa ne daj se covece...ko te tako razocarao...?
 
Александар-80:
skoro sve zene se daju za pare...nesto nisam primetio da jure sirotane...samo sto je nekima od njih Bog dao malo pameti...pa znaju da tu motivaciju sakriju...maskiraju...uviju u oblandu zaljubljenosti...dok su druge otvorene...kao npr ova gore pomenuta...sto je mozda i iskrenije...i postenije...sta to ima veze...svako od nas voli lagodan zivot...zanimljiv...a za to valjda trebaju pare...

DA, a kad dodje neka ne tako zgodna i pametna cica, sa prepunim budjelarom, ti prosto okrenes glavu... ne das se za pare... ccc, jadno dete...

Sta Vam je bre ljudi,
Zar se sve meri novcem?
Hoce li novac sutradan da vam nadomesti nedostatak
ljubavi, postovanja, sloge u porodici?

I ja nikako ne razumem curu koja je postavila takav oglas.
Ok, to je njen zivot i s njim moze da radi sta hoce,
ali mi je totalno neprihvatljivo da moze tako da
nipodastava sebe...
 

Back
Top