Hajde da vidimo koliko se zna....

Stvarno, o čemu ti :? :?:
Pre sexa - udaj se za mene :idea:
Posle sexa - znaš gde su vrata :lol: :roll: :roll: :roll:


Ma, lupaš bre, šta treba da se rezimira posle sexa :shock: :?:
Posle sexa :arrow:
36_2_62.gif
 
dejan_MB:
mackica ns:
Dobro, za mene: kako-kad. Pa :?:
Da li se osecas drugacije posle toga?
Posle zapaljene cigarete :?:
Ili posle sexa :?:
Ne, ne osećam se drugačije :idea: :!: Ni posle jednog, a ni posle drugog. Možda umorno, kao što već rekoh :idea:
Možda je pitanje kako se osećamo posle prvog sexa sa nekim :? E, pa ni onda se ne osećam mnogo drugačije, jer se ne sexam sa nekim koga već ne poznajem dovoljno.
Toliko od mene dok ne pojasniš sam pitanje, a ne na potpitanjima za mene :P
 
Cigareta naraFski... A ako je seks bio ekstra isrcrpljujuci, blagi dremez/polusan od bar 10-ak minuta u zagrljaju drage osobe...

Ovo mu dodje kao reklama za MasterCard (ili bese Visa?) - Dobro vino, 100€; Luksuzni apartman, 150€; (sad ide malo eye-pleasing hollywood style seksualni odnos); Kratak dremez posle seksa - neprocenjivo; Za sve ostalo tu je MasterCard ;)
 
Posle sexa obicno uzivam u dodiru partnerovog tela,
u nacinu na koji pali cigaretu,
ili na koji me dodiruje i zapocinje, mozda, novu predigru...u njegovom ravnomernom disanju... u cutanju...

Mnogo je situacija za opisivanje, uvek mi nesto drugo privuce paznju i prija...
 
ja se izvinjavam unapred doticnom MB-u...
ali decko je bolid...hej pazi kad sam bio svuda na forumu i nadjem neku predlozenu temu MB-ovu.
valjda "trazi se dejan MB ".I bilo je par komentara
gde se on pronasao prozvanim te je brze bolje poceo da vredja te ljude koji su izneli svoja misljenja...i dalje stvarno nije vredno pomena!

decko je prostak a tema mu je u skladu sa
karakterom...valjda nista,sem da dize flasu piva,i ne zna da radi?
 
Suzanita:
Posle sexa obicno uzivam u dodiru partnerovog tela,
u nacinu na koji pali cigaretu,
ili na koji me dodiruje i zapocinje, mozda, novu predigru...u njegovom ravnomernom disanju... u cutanju...

Mnogo je situacija za opisivanje, uvek mi nesto drugo privuce paznju i prija...
Konacno neko ko ume da ispolji ono sto oseca,i da opise nesto sto je po meni mozda i bitnije od samog sex-a.Svaka cast.
 
naturaly:
ja se izvinjavam unapred doticnom MB-u...
ali decko je bolid...hej pazi kad sam bio svuda na forumu i nadjem neku predlozenu temu MB-ovu.
valjda "trazi se dejan MB ".I bilo je par komentara
gde se on pronasao prozvanim te je brze bolje poceo da vredja te ljude koji su izneli svoja misljenja...i dalje stvarno nije vredno pomena!

decko je prostak a tema mu je u skladu sa
karakterom...valjda nista,sem da dize flasu piva,i ne zna da radi?
Ono sto ja znam da radim ti to nikad neces znati,prost je to,samo se sklonis od tema koje nikad neces razumeti i da hoces.
 

Back
Top