za dr pitanje

lara27

Početnik
Poruka
19
Juce sam bila kod ginekologa,bila mi je deveta nedelja trudnoce.Krvna slika je bila super,kao i urin.Kada je doktorka pocela da radi ultrazvuk,rekla je da bebi srce ne radi,otprilike dve nedelje.Danas su mi uradili kiretazu.Kako to da ja nisam osetila da je plod mrtav i da se nije nista videlo na na krvnoj slici? I sta znaci "obilna kolicina t. suspektnog na parcijalnom molu"?
 
Vrlo mi je zao zbog Vaseg gubitka.
Verujem da postavljate sebi pitanja zasto bas ja, i sta je poslo po zlu i da li se nesto moglo uciniti.
Probajte da se ne opterecujete time, priroda ima svoje nacine da uredi ono sto nije dobro.Mladi ste, bice i trudnoca i beba, samo polako.
Ono sto se Vama desilo je izostali pobacaj(missed abortion), stanje kada plod ugine u prvim mesecima razvoja ali ne dodje do njegovog izbacivanja tj. po uginucu zadrzi se u materici.
S obzirom da jos niste osetili pokrete ploda, a nije doslo do krvarenja niste ni mogli pretpostaviti da se tako nesto desilo a nalazi laboratorije nemaju nikakve veze sa tim, to je pokazatelj da je vase opste stanje dobro.Ono sto je navedeno na nalazu ultrazvuka je samo to, nalaz ultrazvuka i ne daje odgovor na Vase pitanje zasto se to desilo.
Glavu gore, dajte sebi vremena da se oporavite.
Pozdrav!
 

Back
Top