Videoteka.me Filmovi sa prevodom

Ja ne vjerujem koliko si ti glup brate moj hahaha... Ne zasmijavaj me vise molim te nego iskuliraj izgubi se brate sa teme svudje smaras i na webmajstori dokazao si koliko si glup i koliko znas nemoj opet da se blamiras...

Jako mi se svidjas, toliko si jadan da prosto ne mogu da odolim da te ne klepim po tvom "znanju". Znas da sam u pravu i opet teras po svome
 
Nema sanse da bih presao na php melody iz prostog razloga sto mi je wordpress najjaci i moze za sve da se koristi vremenom kad budem ubacio narucivanje filmova i slicno lakse mi je preko njega odradit. No ti pomogni meni na laksi nacin predlozi mi neki film dobar da ubacim.

Necu nista na serveru mom uvek se moze nac na drugom sajtu pametnije vjeruj mi sve ne mogu pogasit nikad uvjek ce neko pokrenut opet i sve tako u krug kad dodje do toga posebno cu sajt neki pod i sredid za titlove i player i to je to do tad guramo ovako.

Sad sam nesto gledao moze da ocitava captions iz xml
 
Poslednja izmena:
A, da se raspitam ja ovako, malo detaljnije. :D

Ok, vidim da je WP u pitanju, ali mislim da ti to i nije dobar izbor, za ovu vrstu sajta.
Dalje, odakle povlačiš filmove?
Ti filmovi koje povlačiš, sa njima idu prevodi, ili ih povlačiš sa nekog drugog mesta?

Toliko za sad. :D
 
Svidja mi se ovako fino složeno, kratko, jasno i pregledno. To je najbolja stvar kada radiš sajt za sebe, možeš baš kako ti hoćeš da napraviš. Koliko dugo je sajt aktivan i koliko registrovanih ima? Koliko jedinsvenih poseta mesečnno, pitam zbog SEO? Ako nije tajna :D
 
Sve pohvale, stvarno odlično izgleda :D Nego, može li se od toga neka kinta uzeti, obzirom na posećenost ?

Verovatno kad bih stavio oglase kao filmovizija i drugi al mi ne odgovara da korisnicima non stop izlecu neki prozori i gluposti tako da ostaje za sad ovako pregledno.

@markotesla http://www.videolan.org

Svi mogu da se registruju i da ucestvuju u dodavanju filmova, muzike...
 
Poslednja izmena:
I naravno opet ne radi... :)

8vjqKJ2.png
 

Back
Top