Kako dalje?

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Napravio sam u Drimwiver-u skoro sam napravio sajt pocetnu stranicu, ali ne znam kako da napravim drugu, da li treba nekako preko link-a ili i da li druga strana zadrzava podlogu od prve
 
To je tvoj izbor,tj. kako ti lakse!
Mozes jednostavno da kliknes na FILE>NEW i da potvrdis sledeci dialog box koji ti ponudi i nova strana je otvorena!
Sledece je da je sacuvas tu gde ti je prva itd.
Mozes i da koristis i podlogu od prve ali pazi da kad je promenis NE kliknes SAVE nego SAVE AS i da joj das drugo ime,da se ne bi desilo da prepises vec napravljenu stranicu (tu prvu)!!!
Sad je dalje potrebno povezati ih,sto je vrlo prosto,samo da na dugme koje treba da vodi na drugu stranicu upises link, u donjem delu ekrana imas mesto za link,ili jos jednostavnije da uhvatis mali krstic pored i da ga odvuces do stranice koja ti se nalazi sa desne strane u DW do koje treba da vodi link!!!
I tako u krug dok ih ne povezes sve!!!
Valjda sam pomogao,ako nisam javljaj da objasnjavamo!
Pozdrav!
 
Ovo pitanje nije vezano za ovaj problem ali je za pomenuti program.
Bosko da li znas,kad u Dreamweaveru formiram sajt za up-load onda vise ne mogu da stranicu koju pravim da pogledam offline u exploreru(F12) nego moram biti online :( .Zbog toga koristim ws_ftp za upload a Drmw. za izradu stranica :oops:
 

Back
Top