VRLO CUDNO ALI PROCITAJTE DO KRAJAI ODGOVORITE JER JE HITNO
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: VRLO CUDNO ALI PROCITAJTE DO KRAJAI ODGOVORITE JER JE HITNO

OPCINJENA LEZBEJKA
    Guest

Podrazumevano VRLO CUDNO ALI PROCITAJTE DO KRAJAI ODGOVORITE JER JE HITNO

OVO CE BITI VRLO CUDNO ZA VAS ALI IPAK PROCITAJTE;JA SAM LEZBEJKA JOS OD 11 GODINE.ZALJUBILA SAM SE U DRUGARICU IZ KLUPE I VISE PUTA SAM JE STARTOVALA,NAKON JEDNE ZURKE DALA SAM JOJ DOSTA ALKOHOLA I ONA SE NAPILA I OTISLA SA MNOM U KREVET A IMALE SMO 11 IPO GODINA.KADA SE PROBUDILA VIDELA JE MENE KAKO SVRSAVAM TJ.LIZALA SAM JOJ DJANU.POSLE VISE VREMENA ONA SE POJAVILA U SKOLI SA MURIJOM I REKLA DA SAM JE SILOVALA ALI JA SAM SVE POREKLA,POSLE B SAM SA NJOM BILA U KREVETU JER SAM JE JA NATERALA I POZVALA SAM MOJU PARTNERKU KOJA IMA18 GODINA I ONA JU JE GRIZLA PO ONOJ STVARI.SADA MI POMOZITE JER JA ZELIM DA SE IZVINIM DRUGARICI IZ KLUPE A KAD GOD JE VIDIM ZELIM DA SE DZARAMO.POMAGAJTE KAKO GOD ZNATE.A IMAM 12 GODINA

Guest

Podrazumevano

uh ovo je vrlo komplikovano,kazes da si bila u krevetu sa osobom istog pola

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a zasto nema moderatora na ovom delu foruma, nego su ga okupirale klinke ( a pre ce biti neki poremeceni muski umovi koji dr.kaju na svoje postove) :x

Ali hajde da uzmemo u obzir da si stvarno zensko i da imash 12 godina, zasto ovu temu postavljash ovde :?
    Jel tebi hobi da napadash drugarice iz klupe :shock:

Devojko, a pre ce biti da si neki Imbecili (oprostite imbecili sto Vas poredim sa ovakvim manijakom ops: )potrazi savet psihijatra, slobodno mu otvori dushu jer ti imash ozbiljnih problema

opcinjena lezbejka
    Guest

Podrazumevano

ne ljudi vi ne shvatate da ja obozavam da lizem zenske djane a i jos sam jednom pokusala da ***** nastavnicu koja je nosila dopicnjake i veoma me palila.Evo kako se muskarci pale na zene meni je isto.Ali mislim da sam isuvise mlada za to ali nikada necu prestati da imam VIBRARTOR sa suparnicom jer ja djanu naprosto obozavam.Aza svoj 11 rodjendan sam sa ortakinjom kupila slag koje smo mazale po celom telu i dozivele orgazam.Vise puta smo|drkale|vibratorrrrrrrrrrrrrrrrrr.AH AHA AH AH OOOOO UF UF AAA AAA A EVO SADA SAM DOZIVELA ORGAZAM POMAGAJTE JAER SAM ZA PSIHIJATRA MALA

Guest

Podrazumevano

PAPOTRAZI NA INTERNETU LEZBEJKE IMA IH NA PRETEK ops:

Guest

Podrazumevano

UF OVO JE VRLO KOMPLIKOVANO.ZNACI TEBI JE HOBI DA SE PALIS NA DEVOJKE,A STA JE SA SUPROTNIM POLOM NJIH NIKADA NE TREBA ZAPOSTAVLJATI A TI TO NERADIS.ODGOVORI MI NA OVO PITANJE> DA LI SE TI PALIS NA MUSKARCE ILI NA NLIHOVE POLNE ORGANE JER VIDIM DA BEZ ZENA NE MOZES TAKO CEMO TI VEC I POMOCI NEKAKO

opsednuta lezbejka
    Guest

Podrazumevano

danas sam je videla napolju kako skace i odma sam pocrvenela a jossam juce bila u onom striptiz klubu na kosavi gledala sam onu kurvu

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

:shock:
    zasto ovde nema moderatora?!!!

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ludilo je vrlo zajebana stvar.

Za onog ko ga ima...

OPSEDNUTA LEZBEJKA
    Guest

Podrazumevano

ZNAM ZATO MOLIM ZA POMOC

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

sta ce ti pomoc?pa to je sve normalno za pubertet

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Pa da bi ti pomogli moraš reći šta si još radio... ups, pardon, šta si radila? Ajd brzo smisli, mislim seti se pa nam napiši! Sigurno imaš puno bolesne mašte... ovaj bolesnih doživljaja! Ajd momčino... ...ovaj, lezbačo da te čujemo!

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

Citat Original postavio Mare
    Pa da bi ti pomogli moraš reći šta si još radio... ups, pardon, šta si radila? Ajd brzo smisli, mislim seti se pa nam napiši! Sigurno imaš puno bolesne mašte... ovaj bolesnih doživljaja! Ajd momčino... ...ovaj, lezbačo da te čujemo!
    samo je ti ohrabruj

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio opsednuta lezbejka
    danas sam je videla kako skace u onom striptiz klubu na kosavi
    nole jel si to ti

OPSEDNUTA LEZBEJKA
    Guest

Podrazumevano

E AJ TI JA JE BE M MAJKU BRE MA MRS.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

E, pa ovako. Ako Opchinjena Lezbejka, ustvari, nije neki prenapaljeni hm... mushkarac, to bi znachilo da joj/mu je potrebna struchna pomotj (psihijatra, porodice, nastavnika...whatever). Dakle, to shto ti se dogodilo (ako, ustvari, jeste), je znak nekih potisnutih grozota, strahota, itd... A mozhda je to ipak njen put kojim tje da nastavi da zhivi pa nek se pomiri s tim.

MALLLLLLA
    Guest

Podrazumevano

Devojko ili decace tebi nije lako to se moze lako zakljuciti iz prilozenog!Mislim sta reci?????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????

------sexy lady-----
    Guest

Podrazumevano

Dosla si ovde da nam pricas viceve pa mogu ti reci da nije neki!Mogla si nesto bolje da izmislis!

sumangile--mileva
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ------sexy lady-----
    Dosla si ovde da nam pricas viceve pa mogu ti reci da nije neki!Mogla si nesto bolje da izmislis!
    da slazem se tobom

MALLLLLLLA
    Guest

Podrazumevano

OVO JE VRLO PROSTO I BEDNO STVARNO NEKE TEME TREBA ODMAH UKINUTI!

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

oblajznuces i ti

PETAR222
    Guest

Podrazumevano Re: VRLO CUDNO ALI PROCITAJTE DO KRAJAI ODGOVORITE JER JE HI

Citat Original postavio OPCINJENA LEZBEJKA
    OVO CE BITI VRLO CUDNO ZA VAS ALI IPAK PROCITAJTE;JA SAM LEZBEJKA JOS OD 11 GODINE.ZALJUBILA SAM SE U DRUGARICU IZ KLUPE I VISE PUTA SAM JE STARTOVALA,NAKON JEDNE ZURKE DALA SAM JOJ DOSTA ALKOHOLA I ONA SE NAPILA I OTISLA SA MNOM U KREVET A IMALE SMO 11 IPO GODINA.KADA SE PROBUDILA VIDELA JE MENE KAKO SVRSAVAM TJ.LIZALA SAM JOJ DJANU.POSLE VISE VREMENA ONA SE POJAVILA U SKOLI SA MURIJOM I REKLA DA SAM JE SILOVALA ALI JA SAM SVE POREKLA,POSLE B SAM SA NJOM BILA U KREVETU JER SAM JE JA NATERALA I POZVALA SAM MOJU PARTNERKU KOJA IMA18 GODINA I ONA JU JE GRIZLA PO ONOJ STVARI.SADA MI POMOZITE JER JA ZELIM DA SE IZVINIM DRUGARICI IZ KLUPE A KAD GOD JE VIDIM ZELIM DA SE DZARAMO.POMAGAJTE KAKO GOD ZNATE.A IMAM 12 GODINA
    HOCES MENI DA PUSIS

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

koji je ono retard

Guest

Podrazumevano

Ovo je neka zeyebancija. Kao ima 12 godina. Ma dajte. Imam sestu od 12 godina koja se igra sa barbikama i nema pristup internetu. Ovo se neko zeza sa nama. Kao ima vibrator sa 12 godina. Ovo je nesto najgluplje i najgroznije sto sam cuo u poslednje vreme. Fuj! Idi leci se.

Ističe se buranija (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2005.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Stasno...idi i nasadi se na drvo.....MOLIM TE

Slične teme

1. Ljudi procitajte i odgovorite jer mi je stvarno frka
    Autor The Scientist u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 23:07
  2. Ljudi procitajte i odgovorite jer mi je stvarno frka
    Autor The Scientist u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 22:37
  3. Treba mi savet. HITNO ! Procitajte, plz :)
    Autor Acka u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.08.2004., 22:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •