KURVESTINA ulicna

D

drndara

Gost
Ja sam lokica zvana drndara.Moje ime sve kaze.Nikada vesela i srecna.Ismevana iskoriscena i nesrecna.Vremenom sam postala izopacena.I drugacija od svih.Danas jedna drndara izgleda zategnuto.Negovano i jako jeb izovno.Kako i nebi bila kada radi na ulici.Zelim pobeci ali snage nemam.Nemoral i tuga uzimaju i ono malo drazi od zivota.U pocetku je bilo zadovoljstvo.Pretvorilo se u interes.A danas je navika.I sta ciniti.Propusten zivot propustena sansa.Sada sam *****.Zelim da se ubijem.Dali je to ispravno?
 
Ako zelis da natovaris sebi jos jedan i to od vecih grehova,ti izvrsi samoubistvo.To bi ti bilo najlakse bekstvo iz pakla koji si sama stvorila.
A ako zelis iz svega toga,potrazi adekvatnu pomoc,i nemoj samo da kazes da je nemoguce prestati sa tim.
Ziveti normalnim zivotom danas je mozda najteza opcija ali stopostotno je ispravna.A ti to sto radis je dno dna.Tu jednostavno nema mestu sazaljenju,kajanju niti bilo kakvim emocijama.U tvom slucaju samo jedan je put pravi a on vodi iz tog pakla i on nije samoubistvo.
Sretno
 
drndara:
Ja sam lokica zvana drndara.Moje ime sve kaze.Nikada vesela i srecna.Ismevana iskoriscena i nesrecna.Vremenom sam postala izopacena.I drugacija od svih.Danas jedna drndara izgleda zategnuto.Negovano i jako jeb izovno.Kako i nebi bila kada radi na ulici.Zelim pobeci ali snage nemam.Nemoral i tuga uzimaju i ono malo drazi od zivota.U pocetku je bilo zadovoljstvo.Pretvorilo se u interes.A danas je navika.I sta ciniti.Propusten zivot propustena sansa.Sada sam *****.Zelim da se ubijem.Dali je to ispravno?

Umjesto sto te drndaju,prodrndaj malo mozak.
Propustene sanse nisu propustene, jer ih je netko umjesto tebe iskoristio!
Buni me recenica "zelim pobjeci a snage nemam", ako te neko sili postoji Sigurna zenska kuca, tamo ce te prihvatiti,a ako ti nemas snage da se odupres onda neznam, svakako ovo ti je prvi znak da napredujes.
Ubiti se neces,jer da si to htjela vec bi se ubila i nebi to nigdje pominjala.
 
drndara:
Ja sam lokica zvana drndara.Moje ime sve kaze.Nikada vesela i srecna.Ismevana iskoriscena i nesrecna.Vremenom sam postala izopacena.I drugacija od svih.Danas jedna drndara izgleda zategnuto.Negovano i jako jeb izovno.Kako i nebi bila kada radi na ulici.Zelim pobeci ali snage nemam.Nemoral i tuga uzimaju i ono malo drazi od zivota.U pocetku je bilo zadovoljstvo.Pretvorilo se u interes.A danas je navika.I sta ciniti.Propusten zivot propustena sansa.Sada sam *****.Zelim da se ubijem.Dali je to ispravno?

Draga Drndara, otkud bismo mi znali da li je to ispravno. Jos manje da li je to dobro za tebe. Jedina osoba koja zna sta je dobro za tebe si ti sama. Ja bas i ne verujem da je samoubistvo jedino, jos manje najbolje resenje. Sedi dobro i razmisli sta je ono sto ti u stvari zelis (a da to nije kraj zivota). Ja bih ti savetovala da prvo rascistis sama sa sobom da li zelis nastaviti sa tim poslom i biti i dalje nezadovoljna ili se zelis iscupati iz toga i promeniti svoj zivot nabolje. Mislim i verujem da je to moguce samo je potrebna snaga volje i pozitivne misli. Hajt neka ti je sa srecom
 
Betty:
Zak:
g-rock:
ljudi, pa ja sam se raplako citajuci vase reci podske.....
zak> ti si tako osecajan i praveda, izgubljena> tebi samo ime sve kaze, sunrise> ti se stvarno pirmas :?: , inco, betty> U RULZ
=========================================
Otici ce mi imidz zbog tvojih izjava. :wink:


OoOOoOoOoOoŽak, DUŠICE! Zar ne vidiš da je ovo sprdačina?
====================================================
Ma ja vec dva dana i tri noci ne vozim po redu voznje. :wink:
 
drndara:
Ja sam lokica zvana drndara.Moje ime sve kaze.Nikada vesela i srecna.Ismevana iskoriscena i nesrecna.Vremenom sam postala izopacena.I drugacija od svih.Danas jedna drndara izgleda zategnuto.Negovano i jako jeb izovno.Kako i nebi bila kada radi na ulici.Zelim pobeci ali snage nemam.Nemoral i tuga uzimaju i ono malo drazi od zivota.U pocetku je bilo zadovoljstvo.Pretvorilo se u interes.A danas je navika.I sta ciniti.Propusten zivot propustena sansa.Sada sam *****.Zelim da se ubijem.Dali je to ispravno?

covece to je samo jedan deo ides dalje !!
kako bre propusten zivot i kako si ti to izopachena.
i prema kome nemoral. ne morash to da radis !!
 
Noci su ovde cudne dileme
ulicna svetla naglo blede
a u mraku sobe
miris kose njene
lebdi svuda oko mene.

Noci su ovde ravnodusne sjene
kada spavam zaklanjam lice
i uvek sanjam
tople usne zene
kako me ljube.

Noci su ovde nepoznate price
gasim cigaru i dizem se tiho
i nikome ne dam
da mi u snove udje
uzivam dugo
gledam je kradom.

okreni drugi list zivota, da si mi blizu ubila bih te al i ti si zivo bice..jos ti nije kasno da izadjes iz tog shit-a
 
NISI LUDA DA SE UBIJES I NAMA TO CESTO PADA NA PAMET ALI POKAZI DA SI JACA OD SVIH NJIH KOJI SE TRUDE DA TI ZAGORCAJU ZIVOT.NISI TI KRIVA STO SI POSTALA IZOPACENA.VEROVATNO DA SE I TEBI DESILO DA SU ONI KOJI SU TREBALI DA TI POMOGNU KAD TI JE NAJTEZE GURALI TE JOS VISE NA DNO.I NAMA (ZORICA I LJUBICA)SE DESAVAJU SLICNE STVARI.NEMOJ DA IMAS LOSE MISLJENJE O SEBI SAMO ZATO STO DRUGI TAKO MISLE.NE DOZVOLI DA TE PORAZE.IMAS NASU PUNU PODRSKU U SVEMU.RADI KAKO MISLIS DA TREBA I BUDI SRECNA,JER JEDES SVOJ ,A NE TUDJI HLEB!!!
 

Back
Top