Novosadska muzička scena

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Šta mislite o novosadskim muzičarima? Kakva nam je muzička scena sada, a kakva je bila nekada? Koga od novosadskih muzičara, pevača, autora, bendova volite da slušate, a koga ne volite i zašto? Kakvi su naši muzičari u odnosu na one iz ostatka sadašnje i bivše države?
 
Sada su mladi bendovi na zalost samo gomila nadrogiranih pankera, u nekom drum&bas ili rep fazonu. Njihove reci se ne mogu razumeti ni 5 ni sa 500 metara pa to sve lici na neko krestanje i udaranje bubnja. Dosta mladih bendova sviraju obrade pa to jos i prolazi.

Mada ni ranije nije bilo nista bolje.

Na zalost mladi bendovi nemaju neku veliku perspektivu da se probiju...ako nemaju debele veze negde. A i instrumenti i ozvucenje su skupi a plate male sto je dodatna otezavajuca okolnost.
 
Moram priznati, da kad bih sad trebala da nabrojim neke NS bendove, ne znam da li bih znala vise od dva! Nazalost :cry: ! Ipak, meni su se jako dopadale svirke u Pipingu cetvrtkom, ili svirke u Brvnari. Nista preterano, a opet kao neki dogadjaj! Sad ce ih valjda biti i na Strandu :D
 
mackica ns:
peach:
@mackica
pa i balasevic je novosadjanin :? ,sta vise,on je olicenje novosadjanina 8)
:oops: Ne znam zašto sam mislila da se odnosi na neke 'drugačije' pravce :oops: :?
Ja baš volem da slušam Đokine PESME :P
pa i ja. :P
samo su mnogo tuuuuzne,bre...uvek se zaplacem :cry:
omiljena "naposletku" :(
ima cela tema na romantici sa svim stihovima,necu ovde da smaram :wink:
al' djole je valjda br 1. kad je ns-muzika u pitanju 8)
 
Pera_Zdera:
Sada su mladi bendovi na zalost samo gomila nadrogiranih pankera, u nekom drum&bas ili rep fazonu. Njihove reci se ne mogu razumeti ni 5 ni sa 500 metara pa to sve lici na neko krestanje i udaranje bubnja. Dosta mladih bendova sviraju obrade pa to jos i prolazi.

Mada ni ranije nije bilo nista bolje.

Na zalost mladi bendovi nemaju neku veliku perspektivu da se probiju...ako nemaju debele veze negde. A i instrumenti i ozvucenje su skupi a plate male sto je dodatna otezavajuca okolnost.
Sorry Pero, opet ja tebi, ali... mislim, pa KAKO :shock: Punkeri u rap fazonu :? ili DRUM&BAS :? :shock:

E, a šta je sa Distorzijom motorne testere :?:
Neki su ih slušali na 'nekom' Grožđe(n-m :? :oops: )balu
Ko se pronađe, progovoriće :wink:
 
:lol: sve je to od loseg vinaaaa :lol:
nego,ja dolazim na taj grozdjenmnbal ove godine samo ako edo bude pev'o,maaaaajke mi! 8) pa kad krenem kroz sumu po fruskoj gori,mozda sretnem prikaze...
gigule,dolazi 'vamo sa jos nekim edinim pjesmicama,napal'la sam se! :P
 
gigule:
peach:
:lol: sve je to od loseg vinaaaa :lol:
nego,ja dolazim na taj grozdjenmnbal ove godine samo ako edo bude pev'o,maaaaajke mi! 8) pa kad krenem kroz sumu po fruskoj gori,mozda sretnem prikaze...
gigule,dolazi 'vamo sa jos nekim edinim pjesmicama,napal'la sam se! :P
e ne može ... sad pati .... buahahahahaaaaa
Š'a je, Gigul ... a, e, o, ( ***** ti PADEŽE nicka !!! ), digla si ruke od slave ESTRADE, pozornice, relektora, MIKROFONA ( :lol: ), pa nećeš više da joj pevaš ?!? :lol:
 
krvolok:
gigule:
peach:
:lol: sve je to od loseg vinaaaa :lol:
nego,ja dolazim na taj grozdjenmnbal ove godine samo ako edo bude pev'o,maaaaajke mi! 8) pa kad krenem kroz sumu po fruskoj gori,mozda sretnem prikaze...
gigule,dolazi 'vamo sa jos nekim edinim pjesmicama,napal'la sam se! :P
e ne može ... sad pati .... buahahahahaaaaa
Š'a je, Gigul ... a, e, o, ( ***** ti PADEŽE nicka !!! ), digla si ruke od slave ESTRADE, pozornice, relektora, MIKROFONA ( :lol: ), pa nećeš više da joj pevaš ?!? :lol:
edo pati?! :( sto,maaaajke ti?! :?
 

Back
Top