Potreban tekstopisac - amater

Stefi Nis

Zainteresovan član
Poruka
435
Ja i moj drug hocemo da snimimo pesmu , sve ostalo mozemo sami ali tekst ne mozemo dobro bas da smislimo. Potreban nam je neko ko bi napisao tekst ,a da nije profi pisac, vec da je obican covek ali da dobro pise, oko cene bi smo se dogovorili. Iz Nisa samo, zainteresovani nek se jave putem PP, ili na stefan.jovanovic908@gmail.com . :ok:
 
Poslednja izmena:
Ja i moj drug hocemo da snimimo pesmu , sve ostalo mozemo sami ali tekst ne mozemo dobro bas da smislimo. Potreban nam je neko ko bi napisao tekst ,a da nije profi pisac, vec da je obican covek ali da dobro pise, oko cene bi smo se dogovorili. Iz Nisa samo, zainteresovani nek se jave putem PP, ili na stefan.jovanovic908@gmail.com . :ok:

Koja vrsta muzike je u pitanju? Možda ja mogu da vam pomognem. Napisao sam par pesama za manje afirmisane autore.
 
Ogledalo

Svud su vrata
Gdje god kucam Misterije
Odasvud se otvara Dubina x2
Cula kad su, misli mi i Um
Otplovili (x3) u Svijet
I u cvijet su upadali
Nestajali mnogi ...

Sve postaje Kapija
Sa silinom pogleda, a Ti
Zaljubljena si u zivot Draga
Zivot radi plesa i djecijeg igranja x2

Niotkuda dosao sam
I ne idem nikuda
Ogledalo sam i masku skidam
Mogu naci za te cvijet
Ogledalo sam
Prodji u moj Tajni Svijet x3

(nikobit ein)
 
Hteo bih da pesma bude kao ove novije sa malo teksta koji se ponavlja i dobrom muzikom, na rimer kao
ili Gangan style, meni se bas ta muzika ne svidja al' svi je slusaju.

ovo moze bilo ko da ti napise na tu foru,samo ti je bitna dobra muzika...
ja mislila osh nesto normalnije,dublje:PP

- - - - - - - - - -

Kako se zavrsila potraga? Nastao hit?

multimegagigahitXD
 
Moja mala
tvoja rima je pala
ali ako obecas da ces ostati jer znam drugom si dala otpala ti hebena glava
nije to slava, svi veliki filozofi hvala,
ali plava mu moja dala

Kada budjav lebac dodje, slusam sars, jedem ovce, i onda zatim pratim i idem na njen prag
kada budjav lebac dodje, slusam sars, na sav glas, Tamara hebem ti vrag
a kada prodje, budjav lebac, prodje, i,
ponovo...

Svi drugi su rekli, da ima tipa, moja riba, riba, riba

itd, naravno ovo nije za komercijalnu upotrebu...
jos je ne razradjeno... jer bas me iskreno akos uzeti :D
 
Idu gavrani, lete tamo gde nece da hodaju ljudi, budi dete vremena, pusti da prasina izvetri, svetlo je uvek na kraju tunela ( - obicno je, pauza.)

Ti si htela da ja ni ne znam da postojis, samo si rekla dosta je toga da resis, da li sam ili si ti ili i nisi za mene! vezano uz rimovanje alergro muzika

Ali se prevarilo vreme, pusti prasinu da izvetri. pusti srce dok za mene svetli. pusti dodir nezni dok me ljubis, sve dok volim ja postojim, sve dok te volim ja postojim. vezano uz rimovanje brze od alegra
Pusti prasinu da izvetri. samo glas eho

refren:

Lako se dvoje nadju, dok vremena stoje, itd itd. !!!!


Ne mogu sada da smisljam pesmu, nisam kod klavira. !!

ovo je samo bez muzike i i bez volje za pisanje pesme ;)
 
Idu gavrani, lete tamo gde nece da hodaju ljudi, budi dete vremena, pusti da prasina izvetri, svetlo je uvek na kraju tunela ( - obicno je, pauza.)

Ti si htela da ja ni ne znam da postojis, samo si rekla dosta je toga da resis, da li sam ili si ti ili i nisi za mene! vezano uz rimovanje alergro muzika

Ali se prevarilo vreme, pusti prasinu da izvetri. pusti srce dok za mene svetli. pusti dodir nezni dok me ljubis, sve dok volim ja postojim, sve dok te volim ja postojim. vezano uz rimovanje brze od alegra
Pusti prasinu da izvetri. samo glas eho

refren:

Lako se dvoje nadju, dok vremena stoje, itd itd. !!!!


Ne mogu sada da smisljam pesmu, nisam kod klavira. !!

ovo je samo bez muzike i i bez volje za pisanje pesme ;)
Ako n e možeš da se naklaviriš za pesmu ti se seti one naše:"Šaj goro lane moje...":whistling:
 

Back
Top