Kozne jakne - gde?

Za koznu jaknu treba da se luta !
I da se raspita , jer nije sve koza !
I tu imas falsa - treba se raspitati , a najbolje je kupiti je preko , a najjeftinije se moze proci u Turskoj !
Nema 5000 prodavnica u gradu , imas 5-6 mah. 8 , to nije problem obici !
 
Avirex - Zmaj Jovina :!: Skupo :?: Pa jeste :(

Imam drugara koji donosi strava kožne jakne iz Turske. Oko 100 evrića.
:idea: 'Oću neki procenat. 120 evrića :P
Stvarno, pitaću ga jel' ima još.

A šta je sa onim u Rex centru :? Nemam pojma :?
Cotton, jel' da :?: :?
 
ako hoce pravu, kvalitetnu jaknu onda avirex :!:

meni je sinisa manual doneo avirex-ovu jaknu pre skoro 15 godina. kostala je tacno onoliko koliko vredi :idea: u prevodu i sada je jos kao nova i apsolutno je u trendu :!: u novootvorenom avirex-ovom butiku video sam jednu potpuno istu kao moju :D

i turske jakne kostaju tacno onoliko koliko vrede :!:
 
proka1:
ako hoce pravu, kvalitetnu jaknu onda avirex :!:

meni je sinisa manual doneo avirex-ovu jaknu pre skoro 15 godina. kostala je tacno onoliko koliko vredi :idea: u prevodu i sada je jos kao nova i apsolutno je u trendu :!: u novootvorenom avirex-ovom butiku video sam jednu potpuno istu kao moju :D

i turske jakne kostaju tacno onoliko koliko vrede :!:
Pih... Kvariš mi ćeranje biznisa :? :P
 
nesons:
Za koznu jaknu treba da se luta !
I da se raspita , jer nije sve koza !

I tu imas falsa - treba se raspitati , a najbolje je kupiti je preko , a najjeftinije se moze proci u Turskoj !
Nema 5000 prodavnica u gradu , imas 5-6 mah. 8 , to nije problem obici !
TAČNO !!!
Nenos to iz ISKUSTVA, sedam dugih godina je tumarao gradom u ŠUŠKAVCU, jer su ga pokvareni, lukavi i pohlepni prodavci TRAJNO ubedili da je TO, što su mu prodali prvorazredna, extravagantna KOŽNA jaša !!! :lol:
 
Mackice ako ima nesto na lageru trenutno ...javi mi.
Dobro jel ima jos neke prodavnice osim tog Avirexa?

Kakvu hoce...
Pa nije neki fenser, ali gleda i kvalitet i cenu. Nece do pola bubrega nego do pola guze, i prilicno je krupan, i kaze da je tamo gde je nasao na neki jadan i bedan izbor, bilo sve samo u jednoj velicini...malo. Znaci treba mu prodavnica sa vecim izborom.
 
traganje za odgovarajucom jaknom za momka kosarkaskih dimenzija i pivskim stomacicem pride granici se sa poduhvatima indijane dzonsa,iz iskustva :wink:. to me podseti da je u zeleznickoj,s one strane gde je crni bik,bila VERA PELLE radnja sa italijanskom kozom koja se ovde negde shije,te je bilo iznenadjujuce velikih brojeva i solidnih modela...al' to pre neke 2 godine,sad vec ne znam kakva je situacija :( .
nego,avirex se kupuje k'o auto:zaljubis se u jashu,stekas kesh da kupis,ne izlazis iz nje,a posle mo'sh i polovnu dobro da prodas... 8)
u principu,reci drugu da ne bude lenj,radnji ima par komada i sve su u strogom centru. :P
 
Prodajem crnu koznu jaknu , 3/4 ( do pola guze ) , uvoz iz Italije ( kupljena davno ), boxer koza i fajt fazon ! U odlicnom stanju ( posto je nisam nosio prvise ), moze da se stukira ( stegne u struku ), i sto je najvaznije uvek ce biti aktuelna !
I imam jos jednu , braon ( cudna braon ) , do guze , klasicna Crocker fazon - iz Ameriku ! :lol:
Cena: prava sitnica !
( to je 100% koza - prava , teska )
 
nesons:
Prodajem crnu koznu jaknu , 3/4 ( do pola guze ) , uvoz iz Italije ( kupljena davno ), boxer koza i fajt fazon ! U odlicnom stanju ( posto je nisam nosio prvise ), moze da se stukira ( stegne u struku ), i sto je najvaznije uvek ce biti aktuelna !
I imam jos jednu , braon ( cudna braon ) , do guze , klasicna Crocker fazon - iz Ameriku ! :lol:
Cena: prava sitnica !
( to je 100% koza - prava , teska )
Nenose, najvažnije si zaboravio da kažeš : VELIČINA u RAMENIMA i struku, tih tvojih polovnjaka !!!
Ne bih baš da kupim, ali od te veličina zavisi i kako da te TRETIRAM ovde, za nadalje !!! :lol:
 
krvolok:
nesons:
Prodajem crnu koznu jaknu , 3/4 ( do pola guze ) , uvoz iz Italije ( kupljena davno ), boxer koza i fajt fazon ! U odlicnom stanju ( posto je nisam nosio prvise ), moze da se stukira ( stegne u struku ), i sto je najvaznije uvek ce biti aktuelna !
I imam jos jednu , braon ( cudna braon ) , do guze , klasicna Crocker fazon - iz Ameriku ! :lol:
Cena: prava sitnica !
( to je 100% koza - prava , teska )
Nenose, najvažnije si zaboravio da kažeš : VELIČINA u RAMENIMA i struku, tih tvojih polovnjaka !!!
Ne bih baš da kupim, ali od te veličina zavisi i kako da te TRETIRAM ovde, za nadalje !!! :lol:

Sigurno bi mogao stati u moju senku ! Sto se tice ramena ! :lol:
 
Nego osnovno pitanje bi trebalo da bude :
Šta će ti kožna jakna na +28 C :?: :shock:
Ili je to po starom srpskom običaju da se sve kupuje kad je najjeftinije...leti se kupuju kablovi za paljenje automobila, lanci za sneg, kožne jakne, antifriz, lopata za sneg i sprej za odmrzavanje brava a zimi se pazare dušek i krema za sunčanje. :idea:
 
E ovo je extra tema ...
Kao da pitaš gde imaju da se kupe automobili ?

Imaš kožnu jaknu na pijaci sa 4000 a imap i avirex za 40.000 ...
I sad mi treba da nabrajamo ovaj model, kopčanje, visoki sjaj, brušena koža, kragna, dužina ovo ono k...c-palac ...
 

Back
Top