bugarski desnicari

nek debili pogledaju Sofiju na sta im lici. Beograd je metropola ako je Sofija poredjenje. Sofijski aerodrom ne moze da pridje BG autobuskoj stanici. Sto se tice gaca verujem da je njihov izum iz vremena varsavskog ugovora. Mogu da zevaju ovamo i da sanjaju.
 
Разпадът на сърбия
...
shta to znachi?
raspadanje?.... zju, ja ih nishta ne kontam.
jedan kazhe da je to logichan istorijski proces i da srbi od berlinskog kongresa uzimaju bugarske teritorije.... :roll:
kakav je to sajt bre?
bugarsko nacionalno udruzhenje? kakva je to sekta? :)
 
deco deco... pa zašto tako? samo mirno...ili ste i vi kao i oni??? mislm ono je smešno detinjasto primitvno i tako... dno dna rekla bi...
pljuvanje, vređanje bla bla bla drugih uvek više govori o tome ko to govori...

a i šta očekujete od desničara...lepe reči o nekome drugom? ( ovim ne želim da vređam desničare ali nekako mi uz desnicu ide samo i samo poštovanje vlastitog naroda a ostali su fuj...možda grešim...)
 
gigule:
deco deco... pa zašto tako? samo mirno...ili ste i vi kao i oni??? mislm ono je smešno detinjasto primitvno i tako... dno dna rekla bi...
pljuvanje, vređanje bla bla bla drugih uvek više govori o tome ko to govori...

a i šta očekujete od desničara...lepe reči o nekome drugom? ( ovim ne želim da vređam desničare ali nekako mi uz desnicu ide samo i samo poštovanje vlastitog naroda a ostali su fuj...možda grešim...)
Gigule, ja sam desnicar i ruzne reci imam samo prema izdaji i nenormalnom. Inace sam pun lepih i ne krijem ih kad ustreba, bar u privatnom zivotu. Ovi likovi kao i " desnicari " koje pokusavate da svrstate u desnicu nemaju veze sa istom. Mali prostaci, tuga i sramota. Inace, od levicara sam ceo zivot slusao samo bljuvotine, teske psovke i svu mogucu verbalnu i mentalnu nakaradu.
 
king, nijedan narod nije los ni dobar. prva lekcija :)

ja se izvinjavam, desnica nije nista pogrdno. ovo su bugarski nacionalisti, bar se tako nazivaju.

da ono znaci raspad srbije. ja sam se eto juce prvi put susreo sa bugarskim jezikom; pa sam ga ipak razumeo :)

ono je prostakluk sto oni pisu. inace, kad vec neko pita da li oni uopste imaju neki narod koji postuju; trebate da pogledate drugi podforum u okviru istoga foruma "Hrvatska", gde razgovaraju o hrvatskim naporima za ulazak u EU. Izmedju ostalih, ima jedan tip koji kaze "pa mi se volimo sa nasim starim prijateljima ustasama". nekom drugom ispod avatara pise "srbe po pet na noz, granica sa hrvatskom" itd.

nisam do sada znao da je medju bugarima ostalo onih sto mrze srbe zbog 1912; mislio sam da je to davno proslo vreme?!
 
inace u pitanju je pokret VMRO (vnutresnja makedonska revolucionarna organizacija), koju imaju i makedonci i bugari (i jedni i drugi prisvajaju goce delceva!).

ucestvuju na izborima, i treba reci, opste nisu marginalni!
 
mare_car:
king, nijedan narod nije los ni dobar. prva lekcija :)

ja se izvinjavam, desnica nije nista pogrdno. ovo su bugarski nacionalisti, bar se tako nazivaju.

da ono znaci raspad srbije. ja sam se eto juce prvi put susreo sa bugarskim jezikom; pa sam ga ipak razumeo :)

ono je prostakluk sto oni pisu. inace, kad vec neko pita da li oni uopste imaju neki narod koji postuju; trebate da pogledate drugi podforum u okviru istoga foruma "Hrvatska", gde razgovaraju o hrvatskim naporima za ulazak u EU. Izmedju ostalih, ima jedan tip koji kaze "pa mi se volimo sa nasim starim prijateljima ustasama". nekom drugom ispod avatara pise "srbe po pet na noz, granica sa hrvatskom" itd.

nisam do sada znao da je medju bugarima ostalo onih sto mrze srbe zbog 1912; mislio sam da je to davno proslo vreme?!
Nisam rekao da je nijedan narod los ili dobar pa mi ni lekcija nije potrebna. Prostakluk jeste a on je uopste balkanski sindrom. Uvek ce biti onih koji mrze i njihov razlog je nebitan. Opet, ti Bugari su mnogo nevolja naneli po Srbiji za vreme proslih ratova pa se njihovo ponasanje podrazumeva. Ali, mozemo samo da konstatujemo nizak mentalni stepen gore pomenutih likova na sajtu.
 
Po cenu toga toga da me svi ispljuju, ali moram da kazem da je ovo mesto prepuno genija. Mudrac do mudraca. Pripadnici MENSE cine 90% ovog dela foruma ocigledno.
To su (ti bugari) isti ovakvi ljudi koji se uglavnom nalaze na ovom delu foruma.
Sve paljevina do paljevine, svako gura svoju pricu i boli ga ona stvar sto bilo ko misli drugacije. Pa mislim pogledaj samo ove koji pricaju price kako se Srebrenici nista nije dogodilo. Sto se njih tice(ja bih rekao da se i neki odavde ubrajaju u iste) granica Srbije je od Vardara do Triglava, od Crnog mora do Jadrana. Sve je to Srbin osvojio ili oslobodio(nekada davno doduse). Takvih ljudi ima i ovde i tamo, a ovi ultrasi su poslednji koji mogu da ocenjuju inteligenciju tih ljudi (bez obzira da li su dijabole ili nisu).
 
Ma koga jos zabole sta oni smesni Bugari pisu tj. lupaju...

Oni su nam uvek bili do kolena, a i sada su.

Medjutim ne treba na osnovu pisanija na tom sajtu kreirati misljenje da je takav stav vecine Bugara, npr. moja stecena i prenesena iskustva o tome govore drugacije o njihovom misljenju prema Srbima i Srbiji...
 
_guru_:
Po cenu toga toga da me svi ispljuju, ali moram da kazem da je ovo mesto prepuno genija. Mudrac do mudraca. Pripadnici MENSE cine 90% ovog dela foruma ocigledno.
To su (ti bugari) isti ovakvi ljudi koji se uglavnom nalaze na ovom delu foruma.
Sve paljevina do paljevine, svako gura svoju pricu i boli ga ona stvar sto bilo ko misli drugacije. Pa mislim pogledaj samo ove koji pricaju price kako se Srebrenici nista nije dogodilo. Sto se njih tice(ja bih rekao da se i neki odavde ubrajaju u iste) granica Srbije je od Vardara do Triglava, od Crnog mora do Jadrana. Sve je to Srbin osvojio ili oslobodio(nekada davno doduse). Takvih ljudi ima i ovde i tamo, a ovi ultrasi su poslednji koji mogu da ocenjuju inteligenciju tih ljudi (bez obzira da li su dijabole ili nisu).
Sta si ti hteo postavljanjem ove teme? Ako ti nisu debili sa onim gacama - majicama ili sa forumskim pljuvanjem po Srbima onda dokazi da si ti genije pa nam reci sta hoces u stvari. izgleda da je bila samo rec o desnici. E, pa bato, ako je cilj da pokazes kako su pljuvaci po Srbiji i medju Bugarima a ne samo medju Srbima nista nisi novo rekao.
 
urospo:
Ma koga jos zabole sta oni smesni Bugari pisu tj. lupaju...

Oni su nam uvek bili do kolena, a i sada su.

Medjutim ne treba na osnovu pisanija na tom sajtu kreirati misljenje da je takav stav vecine Bugara, npr. moja stecena i prenesena iskustva o tome govore drugacije o njihovom misljenju prema Srbima i Srbiji...
I moja misljenja su slicna. malo poznajem Bugara ali nisam stekao lose misljenje. Opet je rec o gore navedenim likovima o kojima ne vredi mnogo pricati. Ima ih svugde.
 

Back
Top