GRAND SOU

Не знам, никада нисам успела да га одгледам дуже од пола минута! Зашто да себи скраћујем живот нервирајући се... :?
 
Hellen:
Не знам, никада нисам успела да га одгледам дуже од пола минута! Зашто да себи скраћујем живот нервирајући се... :?

Ja sam odgledao dobrih 4-5 sati i to sve kroz reklame i hvalospev u infotopu, u terminima filmova ili nekih serija....

21,7% je po informacijama broj gradjana Srbije koji su moji mentalni neprijatelji,ali to je propaganda.

Stvarno sam za ukidanje pinka, iako ne volim ni b92, ipak bi im uz korekciju informativnog programa i kontakt programa pružio šansu...Ali za pink, koliko god volim/ne volim filmove .......

P.S. Razmišljam ovog trenutka da li sam sebi dozvolio luksuz da moje neodobravanje predje u mržnju? Nisam . Ni u očaj. Ali se nekome može lako dogoditi....Pravda će svakako biti zadovoljena , ako ne drugačije onda onom starom , što više zaludnih , to vrednijem bolje....
 
schatje:
Pored svih komentara ove "emisije", kojih cu se suzdrzati, nervira li vas kad dve voditelje u glas, kao u cirkusu, najavljuju "zvezde" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pa sto gledas kad ti smeta :?: :?: :?:
Nije mi jasno sto su se svi na njih okomili, Grand Sou je jednom nedeljno, ima ljudi koji u tome uzivaju( ne ja ) i kojima je to dobar provod, sto da im uskratite to zadovoljsto.
 
Backspace:
nema pravo niko da uskrati zadovoljstvo nikom,s'tim se slazem.
ali ono je stvarno bruka.cirkus........
Ja mislim da normalni ljudi to i gledaju kao cirkus, znaju da nece videti nista pametno ni poucno ali ipak hoce da vide sve te cirkuske lude i da se malo nasmeju... Mada ima i pacenika koji to shvataju ozbiljno ali sta da se radi...
 
Ja sam jednom pokusala da odgledam do kraja.Rekoh sebi,gledaju svi,da vidim i ja. Zesce sam se smorila i nisam izdrzala vise od 15 minuta. U mojoj porodici to niko ne gleda.Ipak mora im se priznati da su dobro organizovani. Koliko ja primecujem najvise se slusaju...
 
:roll: Grand show?Užas!!!To je dno dna naše televizije!!!
Znate kad je jednino dobro gledati Grand Show?Kad hoćete da se nasmejete,jer svi iz grand Show-a su jedna grupa klovnova koji nemaju pametnija posla nego se kebeče na sceni i pevaju neke umobolničke pesme!!! :shock:
8)
 
A šta vi slušate, pametnjakovići???Mora da je polovina vas ovde sa dugom kosom i ofarbanim noktima u crno... :? A baš nam tako lepo i ide kad stalno pljujemo jedni po drugima...sramota.Ima ko hoće to da gleda, naravno zato je i čovek izmislio daljinac da se programi menjaju.Bože, šta sve meni smeta na ovom svetu, pa šta ću. :shock:
 
Meni je Grand Shou bash extra. Ne znam zashto se svi bunite... :? Sve pevachice su mi idoli, extra nashminkane i stajling im je na mestu. Pokushavam da ih kopiram, ali nisam bash do vrha stigla. Voditelji su nikad jachi, a muzika- za dushu. Imam sve cd-ove kompilacije a ipak najvishe volim "Zvezde Granda"... :D
 
Tinar:
Meni je Grand Shou bash extra. Ne znam zashto se svi bunite... :? Sve pevachice su mi idoli, extra nashminkane i stajling im je na mestu. Pokushavam da ih kopiram, ali nisam bash do vrha stigla. Voditelji su nikad jachi, a muzika- za dushu. Imam sve cd-ove kompilacije a ipak najvishe volim "Zvezde Granda"... :D


???Salis se,zar ne....????
 
pumma:
A šta vi slušate, pametnjakovići???Mora da je polovina vas ovde sa dugom kosom i ofarbanim noktima u crno... :? A baš nam tako lepo i ide kad stalno pljujemo jedni po drugima...sramota.Ima ko hoće to da gleda, naravno zato je i čovek izmislio daljinac da se programi menjaju.Bože, šta sve meni smeta na ovom svetu, pa šta ću. :shock:

Kosa da, al' nokti ni slucajno :D
Ma ozbiljno, mislim da nema sta da ikom smeta, ljudi samo komentarisu. One price da je to "kulturna kontaminacija" i sl. nikako ne stoje; takva emisija i postoji zato sto ima itekako dovoljno ljudi koji slusaju grand muziku. Koja bi sad bila vajda da se pravimo "fini" i nemamo emisije kao sto je Grand sou kada bi i dalje postojali ljudi koje to zanima. Zasto njima da se uskrati to sto zele... Svakom njegovo. Steta samo sto druge televizije ne udare malo kontru; dobru stranu muziku mozes naci negde posle ponoci, bez veze. Za domacu jos gore...

Meni stvarno ne smeta Grand sou, zasto bi :D Neka se niko ne uvredi, ali meni je to smesno kao retko sta! Kada se potrudim da pogledam dobijem dobru porciju humora, stvarno... Takve provale od stihova, takve toalete, koreografije, pa balerine, pa kada blazene voditeljke stupe na binu vrckajuci, pa reklame za nove albume sa sve umetnickim fotografijama (pogled ulevo gore, pa ulevo dole, pa tako redom...)... Joj, pa ja sam fan :oops:
Necu da kazem da je iko glup ako to zaista voli, nikako, ko ima pravo da to kaze, samo mi je cudno. Nista vise.
 
Tako je!
Jednostavno, bez toga i ne bi imali šta da pišu u turističkim ponudama za Srbiju u inostranstvu.Prepoznatljivi smo po tome, i mislim da tih 3 sata nedeljno nikom ne smetaju.Kao što rekoh i pre-čovek nije zaman napravio daljinac... :D
 
NSgirl:
schatje:
Pored svih komentara ove "emisije", kojih cu se suzdrzati, nervira li vas kad dve voditelje u glas, kao u cirkusu, najavljuju "zvezde" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pa sto gledas kad ti smeta :?: :?: :?:
Nije mi jasno sto su se svi na njih okomili, Grand Sou je jednom nedeljno, ima ljudi koji u tome uzivaju( ne ja ) i kojima je to dobar provod, sto da im uskratite to zadovoljsto.
Znas li ko najvise uziva u Grand Sou?Sticenici KP domova(prevod robijasi).Niko normalan to ne gleda
 

Back
Top