Trula cula

Scorsese

Obećava
Poruka
85
Izvinjavam se ako je tema trula kao i njen naslov, ali me interesuje sledece:
Da li ste zadovoljni svojim culima, da li im verujete?
Da li bi mogli da se odreknete nekog cula po cenu nekog drugog koji drugi nemaju? Koje bi to culo bilo (nazovite ga tako, ma sta to bilo), sta bi ste time dobili, sta izgubili? Npr. Nema mirisa, nema vise neopranih nogu, nema prljavih klozeta...
Da li mislite da bi bolje i drugacije npr. culi ako bi imali drugaciji oblik usne skoljke?
Da li bi mogli da uzivate mnogo vise u bilo kom ukusu, kad bi imali "jezicinu" koja bi mogla da "primi" mnogo vise receptora?
Da li bi uopste menjali izgled svog tela zarad uzivanja u culima?
Da li bi bilo bolje za ljudski rod ukoliko bi svi imali dupla usta, a slusni aparat takav da moze da isprati takav nacin komuniciranja, sve bi islo brze?!!
Mozda bi sad vec uveliko leteli automobilima na Mars da igramo golf da su nam cula naprednija ili da ih imamo vise ili mislite da je sasvim dobro i ovako, da ne kazem savrseno?!
 
Zamolio bih te da ovu temu postavis na filozofiji
c016.gif
 
MvS:
Auuu brate ubij se sta pitas!!!

Zavisi kako gledas na stvari. Ukoliko mislis da je crno crno, samo zato sto ti je neko tako rekao, onda OK, ali ukoliko malo dublje zalazis u stvari, onda ovo moze da bude duboka tema za razmisljanje...
Kao sto neko iznad rece mozda ovo i jeste filozofsko pitanje, ali sam mislio da se ovo moze tumaciti i na jedan jako interesantan i humoristican nacin, doduse to je stvar individualne "percepcije", kao i ovaj tvoj odgovor. Zato ja to ne dozivljavam licno i ne uzimam za zlo, jer ne mozemo pobeci od nas samih, sudbina je izabrala nas.
S obzirom da imas 14 godina...sve ce ti ovo biti jasno za par godina, nadam se!
 

Back
Top