Win XP za lamparije
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Win XP za lamparije

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Win XP za lamparije

L.M. pre nekoliko dana pročitam podatak da MaliMekani oće za nas beđake sa starim lamparijama od računara da izbaci XP sa servis pakom 2 koji može bez problema da radi na 400MHz i 128MB RAM-a.
    Pošto ja baš jedan takav imam koji hoću da ostavim klincima,a sebi lepo na kredu da kupim novu makinu (još ako ukinu ili smanje ovaj porez na računare), hteo BiH da znam o tačnom nazivu te verzije XP-a i na koji li se način može doći do iste ako je već izašla. Naravno samo LEGALNO

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

To ce biti verzija XP sa manje servisa nego sadasnja, samim tim i manje opterecenje za racunar. Mada mozes to i sam da uradis ako iskljucis servise koje ne koristis.

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio nikodim
    To ce biti verzija XP sa manje servisa nego sadasnja, samim tim i manje opterecenje za racunar. Mada mozes to i sam da uradis ako iskljucis servise koje ne koristis.
    Ehm, a to bi bilo

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

A to bi bilo... ovako, pogledaj ovu temu, pisao sam o tome. http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=83215

Pogledaj link i u koliko postoji nesto nejasno slobodno me kontaktiraj. Naravno, moras da budes svestan toga za sta taj komp sluzi... :wink:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •