Kako na 64-bit. konfiguraciju
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kako na 64-bit. konfiguraciju

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako na 64-bit. konfiguraciju

Ljudi,zanima me kako mogu da predjem na 64-bitnu konfiguraciju.Nacuo sam da ce se,ili je se vec pojavila.Sta je potrebno od uslova da se ispuni,i kako da se uradi,ako su usluvi ispunjeni.Isto tako sam cuo da je potrebno da sistem bude registrovan.Meni pise Registrovano na Happy User,pa ispod broj od 20 cifara.Da li to znaci da sam registrovan i da mogu da predjem na tu konfiguraciju.Ako mogu,kako to mogu da uradim.I imam jedan problem.Cesto mi se desi da kada zelim da se konektujem na internet,komp.mi prijavi gresku:Otvaranje porta.Greska 633.The modem(or other connecting device) is already in use or is not configured properly).Sta je u pitanju i da li moze da se resi.Hvala unapred.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ne 64-bitnu konfiguraciju ces lako preci.
    Sve sto ti treba je ploca sa 754 ili 939 Socketom i odgovarajuci CPU za istu (naravno ne Sempron).
    Neku dobru plocu i CPU mozes naci za 200€.

A za 64-bitni softver ces se jos poprilicno nacekati.
    Dok Inte izbaci svog predstavnika za sire narodne mase, pa dok se ispisu programi, pa drajveri...

Win vec postoji, ja sam ga instalirao, na Epoxovom sajtu sam nasao drajvere za plocu i to je sve sto sam nasao.
    Program nijedan ne moze, drajver poneki i prodje, ali sve je to kilavo.
    Naravno XP64bit sam izbrisao.
    No ima sad i Linux za 64-bitne procesore, ali njega nisam imao vremena da isprobam.

Zainteresovan član marko47 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Za prvo pitanje neznam odgovor a to sa modemom neki program ti koristi modem tako da ga ne mozes koristiti za internet izbrisi neke programe koje su vezani za modem i internet.

Slične teme

1. Procenite konfiguraciju
    Autor acivko u forumu Hardver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.05.2004., 13:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •