Juve

Naravno da navijam za JUVE i to od kad sam poceo da pratim fudbal... A sad pitanje za sve crno-crvene smradove: Ko je najtrofejniji klub Italije?
Koliko titula ima milan a koliko Juve?
Ko ima vise navijaca?
Ko je pobedio u zadnjem derbiju? Na San S.
Koliko je trofeja uzeo milan ove sezone?
 
Walken:
Naravno da navijam za JUVE i to od kad sam poceo da pratim fudbal... A sad pitanje za sve crno-crvene smradove: Ko je najtrofejniji klub Italije?
Koliko titula ima milan a koliko Juve?
Ko ima vise navijaca?
Ko je pobedio u zadnjem derbiju? Na San S.
Koliko je trofeja uzeo milan ove sezone?
:roll:
Mislim da je tebi promakla jedna veoma bitna stvar u ovoj poruci a to je da osim sto se za klub navija, klub se i VOLI :!: !!!Ako bi po tvojoj logici svi navijali za najtrofejnije timove koji btw igraju dosadan fudbal(uglavnom),onda ne bi bilo svrhe da ostali uopste postoje... :roll: I onda bismo svi navijali za Los Galacticos i Juve :roll: .Bolje se pobrinite za onaj vas `DELLE EMPTY` stadion :idea:
Uostalom,necu da se raspravljam i svadjam oko ovako besmislene poruke ali cisto da ti pokazem koliko sam superiornija od tebe :wink: odgovoricu ti na sva pitanja:
1.najtrofejniji u italiji je Juve
2.Milan 17 Juve 28
3.Juve u Italiji ima najvise navijaca ali se ne moze porediti sa brojem navijaca koji Milan ima U SVETU
4.Posle devet godina na San Siru konacno ste iskamcili taj gol za pobedu
5.Milan ove godine nije uzeo nijedan trofej ali je ostavio srce na terenu!!!I na to sam ponosna! I ZNAS STA.....PORED SVEGA OVOGA JA VOLIM MILAN MILAN I SAMO MILAN!!! I da...naravno....navijam za Milan od kada sam pocela da pratim fudbal :twisted:
P.S.
I REST MY CASE HERE
FORZA MILAN!
 
little mermaid ns:
Walken:
Naravno da navijam za JUVE i to od kad sam poceo da pratim fudbal... A sad pitanje za sve crno-crvene smradove: Ko je najtrofejniji klub Italije?
Koliko titula ima milan a koliko Juve?
Ko ima vise navijaca?
Ko je pobedio u zadnjem derbiju? Na San S.
Koliko je trofeja uzeo milan ove sezone?
:roll:
Mislim da je tebi promakla jedna veoma bitna stvar u ovoj poruci a to je da osim sto se za klub navija, klub se i VOLI :!: !!!Ako bi po tvojoj logici svi navijali za najtrofejnije timove koji btw igraju dosadan fudbal(uglavnom),onda ne bi bilo svrhe da ostali uopste postoje... :roll: I onda bismo svi navijali za Los Galacticos i Juve :roll: .Bolje se pobrinite za onaj vas `DELLE EMPTY` stadion :idea:
Uostalom,necu da se raspravljam i svadjam oko ovako besmislene poruke ali cisto da ti pokazem koliko sam superiornija od tebe :wink: odgovoricu ti na sva pitanja:
1.najtrofejniji u italiji je Juve
2.Milan 17 Juve 28
3.Juve u Italiji ima najvise navijaca ali se ne moze porediti sa brojem navijaca koji Milan ima U SVETU
4.Posle devet godina na San Siru konacno ste iskamcili taj gol za pobedu
5.Milan ove godine nije uzeo nijedan trofej ali je ostavio srce na terenu!!!I na to sam ponosna! I ZNAS STA.....PORED SVEGA OVOGA JA VOLIM MILAN MILAN I SAMO MILAN!!! I da...naravno....navijam za Milan od kada sam pocela da pratim fudbal :twisted:
P.S.
I REST MY CASE HERE
FORZA MILAN!
Svaka cast!!!
Ti uopste nisi little,ti si jedna prilicno big mermaid! :wink:
 
Walken:
Naravno da navijam za JUVE i to od kad sam poceo da pratim fudbal... A sad pitanje za sve crno-crvene smradove: Ko je najtrofejniji klub Italije?
Koliko titula ima milan a koliko Juve?
Ko ima vise navijaca?
Ko je pobedio u zadnjem derbiju? Na San S.
Koliko je trofeja uzeo milan ove sezone?
A koliko ko ima titula u evropi?

U Italiji Juve(ali su to 60%zenske 20%se jedva razume u fudbal i ne ide na utakmice,tribine su vam uvek prazne)a u svetu?

Od kada je jedna utakmica merilo kvaliteta?
sta je bilo prosle sezone na dele alpiju?

titulu ste uzeli jer ste ispushili u LS a Milan je isao do kraja,i dosta nesrecno i nefer izgubio.
 
Walken:
Dobro si rekao da jedna utakmica nije merilo kvaliteta... A da li je ceo sampionat merilo kvaliteta? Razmislite o tome kad pocnete da pricate gluposti...
Juve kao po obicaju puni neke bede a kad igra protiv velikih timova usere se, kao potiv Milana , pogotovo u zadnjih 100 godina. :P
 
Јесте пенал над Роналдом ваљда '97. кад су нам украли скудето. Чист ко суза пенал Јулијана, ал судија није тео да свира и Јуве тада дрогирани узео титулу.
 
Kako je to cudno da je svaka titula Juventusa namestena, iskamcena protiv slabih timova, i uz pomoc sudija, a Milan sve utakmice dobija na postenje sa sve srcem na terenu. Pa to koliko je Milan jadna ekipa vidi se po tome sto ni pod uticajem Berluskonija (koji je rekao da je Liverpul nizerazredna ekipa) ne moze da pobedi jadnu Sijenu, a ne najveci klub svih vremena. FORZA JUVE
 
Anima Artis:
Napoleonka:
JUve je dobar koliko Beckham utrosi vremena i para na svoj friz...A i Zlatan je dobar tip!!!!!!!!! :P :P :P :P

:twisted: Slazhem se!!

Dobar je koliko je puta R. Carlos shutnuo loptu iznad gola. A to se desilo MNOOOOOOOOOGO puta, hehe.

ima i bolja formulacija toga kolko je juve dobar tim
"dobri su za onoliko koliko droge vise uzmu od ostalih"

napominjem VISE, jel ZNAM da se svi pucaju raznim steroidima, ali Juventusovi fegeti uzimaju bar 50% gudre vise od ostalih.
 

Back
Top