Problem pedofilije

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Da li je moguce zaustaviti pedofiliju koja se veoma brzo siri putem neta i kako? Kako prepoznati pedofila i kako decu zastititi od toga? Cula sam da na netu ima na desetine stranica sa fotografijama maloletne dece u jako gadnim pozama...
 
ancika:
Da li je moguce zaustaviti pedofiliju koja se veoma brzo siri putem neta i kako? Kako prepoznati pedofila i kako decu zastititi od toga? Cula sam da na netu ima na desetine stranica sa fotografijama maloletne dece u jako gadnim pozama...


1983.............ti mu dodjes kao neka piletina......
 
ancika:
lav607:
ancika:
Da li je moguce zaustaviti pedofiliju koja se veoma brzo siri putem neta i kako? Kako prepoznati pedofila i kako decu zastititi od toga? Cula sam da na netu ima na desetine stranica sa fotografijama maloletne dece u jako gadnim pozama...


1983.............ti mu dodjes kao neka piletina......
A sta mu onda dodju oni iz 1992...


Sa tvoje ili moje tacke gledista.......a vezano za razliku u godinama.......... :?:
 
lav607:
ancika:
lav607:
ancika:
Da li je moguce zaustaviti pedofiliju koja se veoma brzo siri putem neta i kako? Kako prepoznati pedofila i kako decu zastititi od toga? Cula sam da na netu ima na desetine stranica sa fotografijama maloletne dece u jako gadnim pozama...


1983.............ti mu dodjes kao neka piletina......
A sta mu onda dodju oni iz 1992...


Sa tvoje ili moje tacke gledista.......a vezano za razliku u godinama.......... :?:
Recimo sa tvoje tacke gledista...al necemo sad da ogovaramo te klince, nego kako im pomoci da ne upadnu u zamku?
 
hanibal77:
perveznjakinjo.si stavila fotke u favorite?
molim? Nisam ja nikakva perverzenjakinja!!! I ako nemas odgovor na pitanje nemoj ni da odgovaras!!! Jesam otvorila jenu od stranica, ali sam odmah htela da je zatvorim, kao ono- shipak!!! Jedva sam je nekako zatvorila, umalo mi komp nije blokirao!!!
 
ancika:
hanibal77:
perveznjakinjo.si stavila fotke u favorite?
molim? Nisam ja nikakva perverzenjakinja!!! I ako nemas odgovor na pitanje nemoj ni da odgovaras!!! Jesam otvorila jenu od stranica, ali sam odmah htela da je zatvorim, kao ono- shipak!!! Jedva sam je nekako zatvorila, umalo mi komp nije blokirao!!!
e otvorila si temu na svastari i ocekujes da bude ozbiljno shvacena? :roll:
 
oces da ti posaljem neke sto sam ja snimao, ako ih vec toliko volish :lol:

Razgovaraju dva pedofila:
Juce sa *ebo jednu od tri godine
Fuj!To hoda :shock:


salim se :!: Bas skoro citam kako je neki klinac iz Sabca dobar djak i svi ga hvalili :? slao nekom liku iz amerike slike za zlostavljanim devojcicama nekom liku u USA a ovaj to prijavio FBI > oni to poslali nasim kerovima i ovi ga uhvatili.Ce da odlezi malo u ludnici!


problem je nazalost ne resiv, toga je uvek bilo i bice :x
ako bas resis da juris te pedofile, javi kad otkrije nekog,odavno se nisam izivljavao nad nikim :P :twisted:
 
u usa ima zatvor za zenske pedofile koje su napadale sopstvenu decu.bila neka reportaza.koji uzas.i sramota jer ako si tamo zna se zasto si.postoje neki policajci koji idu na casove kod dece da nauce decje aktuelne fore pa kad chatuju da ih pedofili ne provale da nisu deca.nazalost da bi uhvatili vece face moraju da puste na miru ove sitne ribe.i kako onda kazu da se ukine smrtna kazna?!
 
aaaaaaa eeeeee brbrbrbrbrbbr
a085.gif

poludim kad cujem pedofilija
MRZIM PEDOFILE...
9.gif
 
Mrzim i pedofile i nekrofile i sve te bolesnike, a ova postavljacica teme je depresivac 100% :twisted:

...pada kisha, a njoj neurotransmiteri ispod kore nedostaju :P i pocela je da preskace kad prica i da pada sve dublje i dublje u sivilo i voila :arrow: rodila se tema o pedofilima o cas posla.... :shock: :roll:
 
loop:
oces da ti posaljem neke sto sam ja snimao, ako ih vec toliko volish :lol:

Razgovaraju dva pedofila:
Juce sa *ebo jednu od tri godine
Fuj!To hoda :shock:


salim se :!: Bas skoro citam kako je neki klinac iz Sabca dobar djak i svi ga hvalili :? slao nekom liku iz amerike slike za zlostavljanim devojcicama nekom liku u USA a ovaj to prijavio FBI > oni to poslali nasim kerovima i ovi ga uhvatili.Ce da odlezi malo u ludnici!
i ja cula za taj slucaj...i ..bilo mi je malo mukica
6.gif


problem je nazalost ne resiv, toga je uvek bilo i bice :x
ako bas resis da juris te pedofile, javi kad otkrije nekog,odavno se nisam izivljavao nad nikim :P :twisted:
 

Back
Top