Smiso zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zivot je, bar za mene, borba za pobijanje statistika, predrasuda i svega ostalog!

Neko mi zameri neku nedelju sto 'citiram' Hamleta, ali moram... tacnije ne citiram, nego onako iz secanja:

'... Hranimo druge da bi smo nahranili sebe, a hranimo sebe da bi smo nahranili crve. Debeli car i mrsavi prosjak - to su samo dva razlicita jela na istoj trpezi...'

Eto, to ti je smisao zivota!
 
evo sta su likovi iz primal scream-a rekli o smislu zivota....
consume/work/consume/work/consume/work/consume/work/consume/work/consume/work/consume/work/consume/die
tolko
a moj licni smisao zivota je da se igram sa svojom decom... pa sa decom svoje dece... pa sa decom od dece moje dece... pa mozda i sa decom od dece od dece moje dece... a sto da ne i sa ...(necu.... :wink: )
 
d1:
depresivna ova tema... podseca me na sopstvenu smrtnost...
eh zato bi voleo da sam vampir... bolelo bi me uvo za ovakve gluposti.. :wink:

vampir ???
bleeeeeeh
a ja cu da budem Bafi, ubica vampira :lol:
hehehehehhe
salim se. ma pazi, smisao zivota i te fore ... bolje ne lupati glavu oko toga. ako znas znas ako ne samo furaj dalje ...
mozda ce mi neko reci da kenjam, ali za mene je smisao u ljubavi i stvaranju ... :wink:
 
Ja sam hedonista, nisam metafizicar, nemam pojma. Moji ciljevi su dostizni. I zamenljivi...a sto bi ti rekO smisO....uj uj uj....sto vise uzivancije i dobrog i lepog i vrednog...ljudi, klope, muzike, knjiga...pa, sto da ne, i ljubavi....u ogromnim kolicibnama! Al to nije prav odgovor, jel?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top