Ko odlucuje o Kosovu ?

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
Pa cini mi se da je o sudbini Kosova vec sve odluceno, mi ovde mlatimo praznu slamu i drvimo da smo neki politicki faktor, a Ameri kroje sudbinu kako nama , tako i ostalom svetu. Na zalost ja mislim da su oni vec odlucili da Kosovo bude podeljeno izmedju ALBANACA I SHIPTARA...... :shock: :shock: :shock:
 
katana_blade:
Pa cini mi se da je o sudbini Kosova vec sve odluceno, mi ovde mlatimo praznu slamu i drvimo da smo neki politicki faktor, a Ameri kroje sudbinu kako nama , tako i ostalom svetu. Na zalost ja mislim da su oni vec odlucili da Kosovo bude podeljeno izmedju ALBANACA I SHIPTARA...... :shock: :shock: :shock:
прецизније би било да си рекао да о свему одлучују амерички јевреји :evil:
 
bodrov:
katana_blade:
Pa cini mi se da je o sudbini Kosova vec sve odluceno, mi ovde mlatimo praznu slamu i drvimo da smo neki politicki faktor, a Ameri kroje sudbinu kako nama , tako i ostalom svetu. Na zalost ja mislim da su oni vec odlucili da Kosovo bude podeljeno izmedju ALBANACA I SHIPTARA...... :shock: :shock: :shock:
прецизније би било да си рекао да о свему одлучују амерички јевреји :evil:

Нека они одлучују... нека отму Косово... АЛИ НИ
ЈЕДАН СРБИН ТО НЕ СМЕ ПРИХВАТИТИ...
и тачка !!!
 
Koliko god oni imali moc da odlucuju, ipak odlucuju prema nasim stavovima i potezima koji su brat svake odluke. Ako je stav nas Srba jak, moze da utice dosta, ma koliko mnogi ne verovali. To se zove politika. Oni ocekuju da radimo na tome kao sto su sipci vredno radili da ga uzmu. U svet se ne ulazi u svilenim papucama a demokratija je relativnost i vise parola. Nekada je vladalo siledzijstvo jedne vrste a sada vlada neke druge. Necemo se nejaki snaci ni u nasoj zemlji a kamoli u svetu gde se otmice tudje zemlje narucuju u Americkom kongresu. Vreme je da pocnemo desnicom da radimo.
 

Back
Top