Dali je normalno...

Svi mi to akzemo..nije u redu..bez veze je..necu traziti nesto za seviti..ne to se men enmozhe dogoditi...
Pa da i ja sam tom misljenju ali moram recid a se je meni jednom desilo da sretnem neko od neta..i bash je ok..ona je omuzena i zivi u zagrebu..ja sam u USA..pa se ponekad cujemo..ali ima sve na netu..ko zan..ali istina je da ne trazim ni zenu ni je8bacicu na neta...ali ipak ne kazem ne na stvarima sto se mogu dogoditi na neta..ja vec znam 7-8 parova koju vec imaju dece po 3-4 god....
 
sassa:
Vuciguraj:
Betty:
sto je ubedjujes da ovde treba da trazi decka? Devojka je, za promenu, sasvim normalna. Na intwernetu je, to je moje iskustvo, sve kao da je pravo....a nije.

Pa ne,tebe cu da ubedjujem?!Ubedjujem samo ono sto vredi truda.Mislim da ova Jovana vredi truda...da se izbegne :roll:
Idi negde umri!


Imas li ti sestru?Na njoj bih najradje umro :twisted:
 
Vuciguraj:
Betty:
sto je ubedjujes da ovde treba da trazi decka? Devojka je, za promenu, sasvim normalna. Na intwernetu je, to je moje iskustvo, sve kao da je pravo....a nije.

Pa ne,tebe cu da ubedjujem?!Ubedjujem samo ono sto vredi truda.Mislim da ova Jovana vredi truda...da se izbegne :roll:

pa to je bar lako - izbegavaj me slobodno......

ne samo da mi nece smetati vec ce mi biti drago.
 
JOVANA77:
Vuciguraj:
Betty:
sto je ubedjujes da ovde treba da trazi decka? Devojka je, za promenu, sasvim normalna. Na intwernetu je, to je moje iskustvo, sve kao da je pravo....a nije.

Pa ne,tebe cu da ubedjujem?!Ubedjujem samo ono sto vredi truda.Mislim da ova Jovana vredi truda...da se izbegne :roll:

pa to je bar lako - izbegavaj me slobodno......

ne samo da mi nece smetati vec ce mi biti drago.


...Em milo...
da povuces,ili da poguram?Volish ti i jedno i drugo :lol: :lol: :lol:
 
Vuciguraj:
JOVANA77:
Vuciguraj:
Betty:
sto je ubedjujes da ovde treba da trazi decka? Devojka je, za promenu, sasvim normalna. Na intwernetu je, to je moje iskustvo, sve kao da je pravo....a nije.

Pa ne,tebe cu da ubedjujem?!Ubedjujem samo ono sto vredi truda.Mislim da ova Jovana vredi truda...da se izbegne :roll:

pa to je bar lako - izbegavaj me slobodno......

ne samo da mi nece smetati vec ce mi biti drago.


...Em milo...
da povuces,ili da poguram?Volish ti i jedno i drugo :lol: :lol: :lol:


pa volim. i sta sad sa tim sto volim? znam da volim to, a znam i sa kim volim. ni jedno od ta dva nema veze sa tobom.
 

Back
Top