"Kao da sam drogiran, kao programiran"

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Ne znam stvarno zasto je i POLITIKA uopste ubacena u forum, verovatno onaj ko je to smislio ne shvata da nam je ista vec dovoljno zagorcala zivot. U naslovu je sadrzano sta hocu da kazem, ali evo i dodatnog objasnjenja, jer se sve fraze ponavljaju, na ovaj ili onaj nacin:

POLITICAR 1 (trenutno na vlasti)
-u kampanji: Mi smo zatekli ocajnu situaciju u zemlji, drzava je propala, a prethodna vlast se bogatila na racun gradjana. Samo mi mozemo izvuci drzavu iz ove situacije.
-u skupstini: Polozaj koji trenutno mi zauzimamo zahteva veliku odgovornost i stoga je neophodno povecanje plate i MI CEMO JE SEBI POVECATI :?
-pre tri godine: Vlast je iskorumpirana i izmanipulisana, NEMA PRAVA DA SEBI POVECAV PRIHODE I POREZ :shock:

POLITICAR 2 (bio na vlasti do nedavno)
-u kampanji: Pre dolaska sadasnje iskorumpirane vlasti, Srbija je dozivela nevidjen procvat, najveci posle Ante Markovica!
-u skupstini: Mi cemo glasati i za i protiv sadasnje vlasti!!! :?:
-pre tri godine: Da bi narod bolje ziveo neophodno je povecati porez i PLATE DRZAVNIM SLUZBENICIMA!!! :shock:

POLITICAR 3 (Bio na vlasti do pre pola decenije):
-u kampanji: Glasajte za nas, jer ionako nije bitno, da nije nas sadasnje vlasti ne bi ni bilo!!!
-u skupstini: Sadasnja vlast je iskorumpirana i izdajnicka, ali mi cemo glasati za nju!!! :!:
-pre tri godine: Sadasnju vlast cine izdajnici i mi cemo se boriti za slobodu naseg predsednika do kraja!!!

POLITICAR 4 (Tvrdi da ce biti na vlasti):
-u kampanji:Iako stalno gubimo, mi uvek pobedjujemo!!! :roll:
-u skupstini: Da bili smo na vlasti, ali bili smo i tada opozicija
-pre tri godine: Mozda smo najslabiji, ali jos koji izborni krug i bicemo na vlasti!!!

POLITICAR 5 (Tvrdi da ce biti na vlasti pre ili kasnije):
-u kampanji: Pobedicemo, iako do sada nismo ni postojali, uskoro ce nas hteti cela Srbija
-u skupstini:Iako imamo jednog poslanika, oboricemo vladu
-pre tri godine:////////////////////////////////////
 

Back
Top