Street Workout

mrblack634

Zainteresovan član
Poruka
263
Verujem da mnogi od vas znaju sta je street workout. Dakle u prevodu ulicni trening rade se zgibovi,sklekovi i ostale bodyweight vezbe...E sad odlucio sam da napravim sa drustvom jednu takvu grupu ljudi i tako stalno da treniramo. E sad mi je malo problem-nisam mastovit pa ne mogu da smislim ime za grupu ajde malo pomozite neko mocno ime ako ste dokoni :think:
 
To vam je pametno, bolje i efikasnije je treniranje u društvu.
A ko ebe ime, to je bitno samo onim likovima što treniraju da bi se slikali za fejsbuk.
Dok dovoljno uznapredujete da možete postavljati pristojne klipove na yt, smislićete već nešto.
 
A sta cemo sa nogama kod ovih atleta,nozice su im kao kod devojaka,cak su neki i tanji od svojih devojaka.


Treba da vezbate,lepo je to,ali bez teretane i Cucnja i Mrtvog nema kompletnog,lepog i snaznog tela.

Zato vam je moj predlog da ubacite neku kintu pa kupite polovne tegove i stalak za cucanj,kako bi imali gde da radite cucanj i mrtvo,a mogli bi i klupu pa onda imate i Benc i to je to.U teretanu ne morate uci u zivotu a mozete biti Street Workout,jer ce te i dalje vezbati napolju-na ulici.


A sto se tice imena...hm...nije ni to losa fora,imace te neki osecaj pripadnosti,malo se kuresatii i te fore a to sve daje volju za treningom...a i grupa ce se siriti pa mozda privucete nekog ko nije vezbao da to ucini,ali kazem vam Mrtvo i Cucanj sa sirokim zgibovima i eto celog tela kao kod Alistera Overema.

Par predloga za ime ekipe...

More Pain - More Muscle

Cast - Postovanje - Lojalnost - Srce moze na bilo kom jeziku da se napise

Noncommercial Society

Be a Man - Like We Train
 
MwbAD.png

o3bRo.png


ako ocete da videte kako vezbe izgledaju
http://www.reddit.com/r/bodyweightf...tsheet_for_the_basic_beginner_routine/c7l3osw
 
Poslednja izmena:
brate pogledaj bicikliste niko ne dize tegove za noge samo voze skijasko trcanje..nikad nista nisam radio za donji deo a najbolji mi je samo od bajsa..yugo mi je inace presao preko oba kolena i nista se nije desilo
 
Jedno je bajs i godine voznje kao i genetika i ishrana puna hidrata i proteina a drugo je kad ljudi ne rade noge uopste,a noge ne radi 90% vezbaca u teretani a kamoli ovi sto vezbaju u parku.

Postoji nekoliko razloga zasto vecina ne radi noge...

1) Nemaju kohones...previse boli...ubedljivo najteze 2 vezbe su cucanj i mrtvo...
2)Ne znaju pravilnu tehniku izvodjenja cucnja pa onda ne zele ni da rade,sto je i uredu,bolje da ne rade nego da se povrede.
3)Ubedjuju sebe kako im to ne treba,jer ih mrzi posto su mrcine...a to sto im devojka nosi vec broj farmerki nema veze.
 
Pazi ovo brate ja treniram vec 2 godine sa bodyweight vezbama ali takodje se dosta razumem i u vezbe sa tegovima i veoma sam zadovoljan postignutim rezultatima.Izgradio sam takodje veoma dobre noge radio sam cucnjeve na jednoj nozi radio sam cucnjeve obicne (posto sam radio sam bratom on mi se popne na ledja i ja radim cucnjeve) inace znam da je delotvornije sa tegovima i ali naravno ishrana je kljuc.Ali meni je zanimljivije da radim bodyweight vezbe za vezbe sa tegovima nemam motivaciju :ok:
 
Jedno je bajs i godine voznje kao i genetika i ishrana puna hidrata i proteina a drugo je kad ljudi ne rade noge uopste,a noge ne radi 90% vezbaca u teretani a kamoli ovi sto vezbaju u parku.

Postoji nekoliko razloga zasto vecina ne radi noge...

1) Nemaju kohones...previse boli...ubedljivo najteze 2 vezbe su cucanj i mrtvo...
2)Ne znaju pravilnu tehniku izvodjenja cucnja pa onda ne zele ni da rade,sto je i uredu,bolje da ne rade nego da se povrede.
3)Ubedjuju sebe kako im to ne treba,jer ih mrzi posto su mrcine...a to sto im devojka nosi vec broj farmerki nema veze.

Vec sam napisao sta su razlozi a vi ih samo potvrdiste.
 
To je tačno. I bike razvija mišiće na svoj specifičan način. Sad je sve pitanje ko šta hoće i želi. Ne može da se vozi bajis, a da se imaju sprinterske noge i obrnuto.
Neka moja zamerka za bajis je zadnja loža tj biceps femoris m. ; i semitendonosus m. ; semimembranosus m. kao i gluteusi što mu dođe pola zadnjeg kinetičkog lanca.
Opet kažem to je moje mišljenje, a svako neka radi ono što sme, može i hoće. Svako vežbanje je dobro i potrebno našem organizmu.
 
Poslednja izmena:
Фора је у томе што треба да се ложите на тренинге, а не на име групе или да трипујете како сте ви сад нешто не знам ни ја шта..

СВ је постао зараза тренутно свуда у свету, јер увек и свако може да направи три шипке и да почне да вежба, а опет нуди и могућност такмичења.. То наравно нико не говори јавно, али нпр обрати пажњу ако вас има више, како док радиш сви гледају, и сви ти броје колико си урадио, иако то нико неће јавно рећи. :)
 

Back
Top