Street Workout

Pa ovo je super, dosta zanimljivije od teretane. Nisam imao para da krenem u teretanu pa sam u obliznjemn parku video novo izgradjene sprave za SW. Par momaka napravilo da vezbaju. Evo sad se druzimo i zajedno treniramo.
Poceo sam pre 20 dana, i uspeo da uradim prvi ruski zgib u zivotu, kad su mi objasnili tehniku. Evo sad kako sam ih uvezbao :) :
 
Pozz treniram par meseci,radim prvi dan sklekove normalne(4x35)sklekove uske(3x25)propadanja (4x15) onda predvece uradim zgibove podhvat(3x15)nadhvat (8,7,6)
Drugi dan radim sklekove(krenem od 35,30,25,24,23...20,20 uradim) zgibove (12,10,9,8,7,6,6) treci dan odmaram,pa ponovo isto.Da li je ovo dobro treniranje?Ili treba drugacije da treniram posto sam vec jedan period na istom...Ne povecavam ponavljanja ni serije...
 
Pozz treniram par meseci,radim prvi dan sklekove normalne(4x35)sklekove uske(3x25)propadanja (4x15) onda predvece uradim zgibove podhvat(3x15)nadhvat (8,7,6)
Drugi dan radim sklekove(krenem od 35,30,25,24,23...20,20 uradim) zgibove (12,10,9,8,7,6,6) treci dan odmaram,pa ponovo isto.Da li je ovo dobro treniranje?Ili treba drugacije da treniram posto sam vec jedan period na istom...Ne povecavam ponavljanja ni serije...
Promeni trening malo i sokiraj misice. Evo kako:
Jedan trening nateraj nekog lakseg da ti legne na ledja dok radis sklekove i uradi 4 serije sa manje ponavljanja. Posle toga 4 serije plio sklekova sa pljeskanjem ruku. I na kraju uske sklekove koliko mozes.
Drugi trening okaci neko opterecenje na sebe i uradi 4 serije sirokih zgibova, posle toga uske koliko mozes
 
Pozdrav, vec duze vreme planiram da kupim prsluk sa opterecenjem, da dodam uz zgibove,propadanja,sklekove, cucnjeve
Uz finansijske probleme razmisljao sam kako da napravim itd al evo naisao sam na ovo https://goo.gl/bpkiJ1
Dolazi uz 12 praznih vrecica..po pravilu moze da podnese 50kg, znaci u vrecice bi trebalo da ide bar 2,3kg
i u komentarima sam procitao napunio svaku sa 1kg peska do vrha i samim tim je to 12kg..
Cime bi ovo moglo da se puni, znaci da ima malu zapreminu a veliku tezinu :D a da ne bude nesto preskupo..msm nemam ni predstavu koje su cene i gde bih i sta mogao da nadjem tog tipa, pa ako neko ima neku ideju?
Olovo npr kuglice, na nekom prsluku u teretani sto sam video..to su vec tako napravljene..tesko da bih nasao sitno olovo da napunim te moje vrecice
uostalom meni treba 20,30kg mozda posle i jace :D ajmo .. neke ideje? :)
edit: izguglah neke cene, olovo u komadu 20-40kg npr pa cena po kg je 420...znaci ako hocu 30 :D 100e :D nikako :D znaci pesak :D ili neka druga ideja :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top