KOME STA FALI?

uff... meni ne smeta ni maaalo popunjenija ni maaalo mrsavija devojka... ako je ok...
ma verovatno mi je prosli post nadahnut mojom svecom koja je fanatik sto se tice kilogramaze pa eto ja lupam i ovde...
pivski stomak... hmmm... bolje da cutim...
 
Ah... good old Pulp Fiction...

Do you wanna hear a joke?
A momma and daddy tomato were walking down the street, and their baby tomato was, you know, lolly-gagging behind them.
The dad tomato went back and beat up the baby tomato and said, "Catch up!"

Whose bike is this?
It's not a bike, it's a chopper.
Whose chopper is this?
It's Zed's.
Who's Zed?
Zed's dead, baby, Zed's dead.

Da, da... i ja sam ga gledao mali milion puta...

:lol:
 
Meni fali jedan topli zagrljaj, poljubac u celo za laku noc i tiho obecanje da ce sve biti u redu... Fali mi i jutro u kom se budim sa osmehom i toplina jednog usnulog mladica pored mene. Ali boze moj... svako ima nesto sto nema. Zivot bi bio suvise savrsen kada bi sve bilo OK.
 
Princeza:
Meni fali jedan topli zagrljaj, poljubac u celo za laku noc i tiho obecanje da ce sve biti u redu... Fali mi i jutro u kom se budim sa osmehom i toplina jednog usnulog mladica pored mene. Ali boze moj... svako ima nesto sto nema. Zivot bi bio suvise savrsen kada bi sve bilo OK.

Pa ti to imas... samo je par stotinak kilometara udaljeno od tebe... No sve se da ispraviti ;)
 
Incognito:
Pa ti to imas... samo je par stotinak kilometara udaljeno od tebe... No sve se da ispraviti ;)

Eh, Inco, stari druze... Dok ja ispravim tu Drinu mnogo ce vode Dunavom proteci. :wink:
I mnogo ce puta mesec obici oko zemlje i zemlja oko sunca... A dolazi zima duga i hladna...
 
Princessa:
Eh, Inco, stari druze... Dok ja ispravim tu Drinu mnogo ce vode Dunavom proteci. :wink:
I mnogo ce puta mesec obici oko zemlje i zemlja oko sunca... A dolazi zima duga i hladna...

Ih bre Princezo al' si pesimisticna... pa nije sve tako crno...
A zima nije hladna kad te greje ljubav (dokazano! mene ljubav prema grejnim telima greje svake zime ;) )... pa makar ona bila daleko od tebe ;)
 
Incognito:
Ih bre Princezo al' si pesimisticna... pa nije sve tako crno...
A zima nije hladna kad te greje ljubav (dokazano! mene ljubav prema grejnim telima greje svake zime ;) )... pa makar ona bila daleko od tebe ;)

Ima raznih grejnih tela :D , ali pazi na kvarcnu, nije preporucljivo njeno grljenje. Ma u bedaku sam sto je ovo moja druga jesen (i druga zima) bez grejnog misicavog tela pored sebe. A jesen stigla dunjo moja, jesen rana...
 
Ne. Saletov smestaj nije bas... Malo bi bila guzva sa sve cimerima i gazdama i sl. A para za jos koji boravak u hotelu bas i nemam... :( I tako... Zato sam ti tuzna, stari druze. Necu ga videti ni ovog vikenda. Mozda tek... ne smem da gledam u toliko daleku buducnost. :cry:
Da, teta Sanja mi je lepo pricala. Ali nije na vreme. Sad moram da cutim i trpim.
 
Princeza:
Ne. Saletov smestaj nije bas... Malo bi bila guzva sa sve cimerima i gazdama i sl. A para za jos koji boravak u hotelu bas i nemam... :( I tako... Zato sam ti tuzna, stari druze. Necu ga videti ni ovog vikenda. Mozda tek... ne smem da gledam u toliko daleku buducnost. :cry:
Da, teta Sanja mi je lepo pricala. Ali nije na vreme. Sad moram da cutim i trpim.

nisam bas u toku. šta je bilo sa aleksandrovcem i igokeom :?:
 
Augh... :(

Bas mi te zao... No, vreme tece brze kad mislis na nekog... Naci cete vec kako da se sihronizujete... A zar on ne moze da dodje na dan ili dva (preko vikenda ili sta vec) do BG-a? ... Nije on valjda u logoru tamo? ...
 
Princeza:
Ne. Saletov smestaj nije bas... Malo bi bila guzva sa sve cimerima i gazdama i sl. A para za jos koji boravak u hotelu bas i nemam... :( I tako... Zato sam ti tuzna, stari druze. Necu ga videti ni ovog vikenda. Mozda tek... ne smem da gledam u toliko daleku buducnost. :cry:
Da, teta Sanja mi je lepo pricala. Ali nije na vreme. Sad moram da cutim i trpim.
Jest' da ne znam Saleta ali lepo ti draga moja telefon u ruke i naredjenje, ali ono zensko(podvlachim zensko)naredjenje...'chuj, mili ja sam te se tako uzelela ako ne dodjesh :twisted:
:wink:
 

Back
Top