DA LI STE ZADOVOLJNI POSLOM-SKOLOM?

BIG S

Ističe se
Poruka
2.696
KOMENTARISEMO NEKI DAN KUM I JA , ZNAMO MASU LJUDI, NOVI SAD, BEOGRAD,PROVINCIJA, I NIKO,AMA BAS NIKO NIJE ZADOVOLJAN U POTPUNOSTI ONIM STO RADI!
UGLAVNOM JE PROBLEM PLATA, AKO TO NE ONDA RADNO VREME , SEF, ODNOSI NA POSLU,...
PA ME ZANIMA IMA LI OVDE NEKOGA DA JE ZADOVOLJAN SKROZ!
AL` ISKRENO :wink:
 
Ja sam "skroz" zadovoljan svim aspektima svog posla.
Plata mi je odlicna(hranim petoclanu porodicu),radno vreme vrlo fleksibilno,slazem sam sa sefom i kolegama i "last but not least" volim ono cime se bavim.
Verovatno sam imao srece...ne znam.
 
Ja sam tzv. Strucnjak za Personalizaciju.
Da,znam da ti ti nista ne znaci pa evo opisa posla:

Ako si ikada kupio dopunu 063,064,Monet,dopunu za internet od Sezama,Beotelneta,itd...ja sam je napravio.
Tj ja sam je napravio za firmu u kojoj radim.
Stamparija u mojoj firmi je odstampala samu podlogu sa raznim objasnjenjima kako ukucati kredit itd,a ja sam je personalizovao.
Znaci ja sam na karticu naneo serijski broj,pin code(koji ukucavas) i scratch off label(koji grebes) tj. personalizovao sam je-dao sam joj identitet.
Posao je poprilicno odgovoran,radi se na specijalnim masinama koje opet zahtevaju komplikovanu obuku.
Tim poslom se bavim nekoliko godina i uzivam u njemu.
Naravno adekvatno sam placen za svoj trud 8) .

Da,zaboravio sam,takodje pravimo i Sim kartice za 063 mrezu,znaci ako ste korisnik 063 mreze,sve dopune i brojevi koje ste kupili su prosle kroz moje ruke...
Pozdrav
 
He he he,jeste zanimljivo,bez da se sprdam.
Sto je najvaznije svi smo mladi i veseli i uvek spremni na zayebancije svih vrsta i stvarno nikad nije dosadno.
Meni je extra zanimljivo jer sam tech-freak a nijedna masina na kojoj radim nije ispod 200000 oira ciste cuting-edge tehnologije...uzivancija jedna.
 
a mene si hteo da vodish na Kosutnjak, pedercino jedna
c002.gif
 
Ja sam jako zadovoljan gde radim i sta radim. Recimo da nedeljom jedva cekam ponedeljak kada cu poceti da radim. Ali mi prija i petak posto se osecam da sam zasluzio da se provedem za vikend. Sto se tice novca, tu sam isto umereno zadovoljan, posto bih voleo da zaradjujem vise, ali avaj, trenutna primanja mi omogucavaju pristojan zivot, svakodnevno koriscenje taksija do posla, sa posla, po gradu, iz grada, placanje svih racuna, kupovinu stvari za stan...

super se slazem sa sefovima, cene me i postuju i ja njih. i najbolji sam u svom poslu... sta jos reci?!
 

Back
Top