Operacija vena laserom

Cao svima :) imala sam problem s venama dugi niz godina. Dugo sam trazila dobrog i proverenog lekara. Dosta sam citala o dr Babicu i odlucila za operaciju kod njega nakon pregleda. Pre 2h sam zavrsila operaciju, i moram da podelim sa vama utiske. Sve je proslo u najboljem redu, nista me nije bolelo, ja se osecam fantasticno. Jako je profesionalan i ljubazan. Glavnu venu mi je zatvorio laserom, a par manjih vena u istoj intervenciji sa penom, i super sam prosla. Operacija je traja 45min. Sve preporuke ! :)
 
Koliko su ti trazili za operaciju? Ja sam bila kod dr Dragica i trazio mi je 2000e po nozi?

Uf, uf neko ovde malo masti sa cifrom.Jeli tebi radio kapilare ? U tom slucaju je moguca ta cena ali za vene je niza jer su mami uradjene obe noge perfektno a kostalo je 1500 eura po jednoj nozi. (U Svedskoj bi nas kostalo duplo vise). Sa kojom sestrom si zakazivala pregled ? A nije mi jasno to "da ti je on trazio" jer smo njega videli samo pre operacije ( inace izuzetan vedar covek koji nam je odmah ulio neku sigurnost), a sve drugo se dogovara sa sestrama i nekim drugim doktorima koji rade snimanje nogu.
 
Konacno i ja sam odlucila da resim svoj problem, stvarno me sramota da se skinem na plazi. Imam vene siroke kao prst. Procitala sam sve vase postove, vidim da se spominji dva doktora, Dragic i Babic. Po vasim komentarima mogu zakljuciti da ste sve zadovoljne tretmanom. A vidim i cene nisu bas slatke, moracu da uzmem kredit da bi to resila, imak je zdravlje u pitanju. I dobro je sto se oni spominji, mislim da ne moze biti stotine strucnjaka, premda ovo je Srbija i svi sve znaju.
Mozda malo iskacem iz teme, ne znam da li da idem u neku drzavnu bolnicu. Da li neko moze da napravi poredjenje sa operacijom kod privatnika ili drzavnom bolnicom. Uostalom, nije mi bas da odem kod nekog pa da se kajem sto nisam mogla da skupim pare.
Ili bar da odem privatno na pregled pa da vidim sta ce mi reci. Koliko su cene pregleda, naravno bez operacije.
I u kojim drzavnim bolnicama u Beogradu se vene operisu laserom?
Ako neko ima odgovore, bila bi mu zahvalna, samo ne spominjite ova dva lekara, skapirala sam da dobro rade, ali kao sto napisah, kosta.
 
Ja Vas pitam za nekog drugog, a ti stavis reklamu.
Ne znam da li si procitao moj tekst i moja pitanja.
Ja stvarno nemam 3000 ili 5000e da bi platila ovom coveku.
Idem sledece nedelje u klinicki centar pa da vidim sta mi kazu.
Bas ti je fora da mi na muku stajes.
 
Ja Vas pitam za nekog drugog, a ti stavis reklamu.
Ne znam da li si procitao moj tekst i moja pitanja.
Ja stvarno nemam 3000 ili 5000e da bi platila ovom coveku.
Idem sledece nedelje u klinicki centar pa da vidim sta mi kazu.
Bas ti je fora da mi na muku stajes.





У Новом Саду сам чуо да је једна нога 1000еу значи не лажем те.То је реална цена




Могу се без шале распитати код мојих другарица које могу сазнати где се може приватно у СРБ оперисати
 
Poslednja izmena:
Da, a poleteo si odmah da me uputis kod ovoga doktora? Nisi ni procitao moje probleme.
Tebi je naplatio realnu cenu 1000e????
Kao kad moj muz cita oglase za kola? Sta si jos trebao da napises, malo presao?
Ovo je forum gde ljudi dele svoja iskustva, a i pomazu jedni drugima. Zato forumi i sluze a ne da reklamiras nekog sto sam i navela u mom pitanju.
Bolje da ti ne kazem sta sve mislim.
 
Da, a poleteo si odmah da me uputis kod ovoga doktora? Nisi ni procitao moje probleme.
Tebi je naplatio realnu cenu 1000e????
Kao kad moj muz cita oglase za kola? Sta si jos trebao da napises, malo presao?
Ovo je forum gde ljudi dele svoja iskustva, a i pomazu jedni drugima. Zato forumi i sluze a ne da reklamiras nekog sto sam i navela u mom pitanju.
Bolje da ti ne kazem sta sve mislim.
Da ti lepo odes u neku drzavnu bolnicu, kliniku i da ti tamo lepo specijalista objasni da je mozda za tebe i tvoje probleme bolja klasicna
operacija vena. U medjuvremenu ima mnogo studija koje kazu da je ova "starostavna" metoda bolja. Ali da nadjes lekara koji ti nece odmah
preprouciti nekog specijalistu koji ima privatnu kliniku i svetski je priznat specijalista za laser ;)
 
Sto ste pristrasni na forumu. Pitam vas za savet, ja bi sutra radila laser da imam para. Ovignedno niste procitali moje pitanje pa ste se svi ustremili na mene. Pozdrav svima.

A kakav si savet konkretno ocekivala? Ko se ustremio na tebe, nekolicina ti je rekla sta i gde koliko kosta, ja ti rekoh ( obzirom da nemas para)
da odes kod lekara pa da ga lepo pitas sta je za tvoj slucaj bolje, ti sada pricas da smo se " ustremili" na tebe.
Necemo vise, nista ne brini.
 
Da ti lepo odes u neku drzavnu bolnicu, kliniku i da ti tamo lepo specijalista objasni da je mozda za tebe i tvoje probleme bolja klasicna
operacija vena. U medjuvremenu ima mnogo studija koje kazu da je ova "starostavna" metoda bolja. Ali da nadjes lekara koji ti nece odmah
preprouciti nekog specijalistu koji ima privatnu kliniku i svetski je priznat specijalista za laser ;)

Boze gledam sta pisete zeni pa necete valda da joj savetujete klasicnu operaciju i cupanje vena ?? Tako se vise ni u Africi ne radi. Gadjate se tim ciframa o ceni kod dr Dragica koje nisu tacne, molim vas. Razumem sve da su kod vas male plate moja je rodbina u Srbiji ali ne mogu da razumem da tako razmisljate o zdravlju i posledicama ? Kada smo mi trazili strucnjaka za vene nismo ni cule za tog dr Babica. Naravno ne znaci da je doktor los ali kad smo videli koliko je Dragic uradio intervencija i gde sve nismo uopste puno razmisljale. Nije kulturno ni pristojno u ovakvoj situaciji kod vas tako komentarisati ali smo bili spremni da damo i vise za tu operaciju.
 
Boze gledam sta pisete zeni pa necete valda da joj savetujete klasicnu operaciju i cupanje vena ?? Tako se vise ni u Africi ne radi. Gadjate se tim ciframa o ceni kod dr Dragica koje nisu tacne, molim vas. Razumem sve da su kod vas male plate moja je rodbina u Srbiji ali ne mogu da razumem da tako razmisljate o zdravlju i posledicama ? Kada smo mi trazili strucnjaka za vene nismo ni cule za tog dr Babica. Naravno ne znaci da je doktor los ali kad smo videli koliko je Dragic uradio intervencija i gde sve nismo uopste puno razmisljale. Nije kulturno ni pristojno u ovakvoj situaciji kod vas tako komentarisati ali smo bili spremni da damo i vise za tu operaciju.
Cekaj, bre, ti meni nesto odgovaras, a ja pojma nemam ni ko je taj Babic, Dragic, zeni sam lepo napisala jer je i sama rekla da nema para, da malo
ispita situaciju, mozda joj i nije potrebno da je operisu za skupe pare i ti meni sada drvis o Africi?
Tvoja je rodbina u Srbiji, tog Dragica poznajes licno ( a ne zivis u Srbiji) videli ste vas hiljadu fanova Dragica da savrseno to radi i niste razmisljali
da mu date i vise para nego sto on trazi?:hahaha:
Pa dajte i 100 hiljada ( evra), ko vam brani?:zcepanje:
 
Nemojte napadati ovu osobu, da je ok, znala bi sta je normalno a sta nije normalno da pise. Koliko su mi forumi pomogli, toliko su i odmogli ali pronasla sam sto sam trazila.
Lepo je da ljudi napisu svoje iskustvo, cenu i da li su zadovoljni, kao sto cu vam i ja napisati posle operacije. Za pare cu se snaci, ali je ipak razlika izmedju 1000 i 3000e.
Uzivajte u letu. I muza pod ruku i takodje uzivajte... bice vam lepse
 
kolko je bre ovde zenskih ako su sve zaljubljene u doktore blago lije njima oni znaju zasto zavrsise medicinu , nego napominjem da je dragic mom prijatelju ocistio nogu od tromba a to batko nije za zanemarivanje znate svi da se od toga vrlo lako zdokne sto kaze nas narod
strucnjak se ne hvali nego radi svoj posao
 

Back
Top